Kankalar yardıma ihtiyacım var:)

Mag7

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar açıkcası pek bütcem olmadığı için kendimce balkonumdaki saksıya atayım belki tutar da para vermem diye attığım tohumlar tuttu ama bilmediğim için kökler birleşmeden ayıramadım daha önce deneyimim olmadığı için sizden yardım istiyorum canlı tutmak istiyorum ve ziyan olsun istemiyorum sabahları 10,12 saat civarı güneşte duruyor 2güne 1 suluyorum +olarak kendimce karışımlar hazırlayıp veriyorum arada yapmam gerekenleri tam bilmiyorum açıklayıcı şekilde anlatabilirmisiniz rica etsem :)

s1rtlan

Kıdemli Üye
yardımlık birşeyin yok kanka :) bebeklerin çok güzel gözüküyor ama. küçük olan bitkileri al oradan onlar fazla kök falmamışlardır. 1 saksıda 3 bitki olmaz kanka 3 tane gçrdüm de sanki 4 5 tane daha var gibi :)

Mag7

Yeni üye
yardımlık birşeyin yok kanka :) bebeklerin çok güzel gözüküyor ama. küçük olan bitkileri al oradan onlar fazla kök falmamışlardır. 1 saksıda 3 bitki olmaz kanka 3 tane gçrdüm de sanki 4 5 tane daha var gibi :)
çok teşekkürler kızlar yavaş yavaş gelişiyorlar bi iki sorum olucaktı sana kanka şu saatten sonra ilave bitki güçlendirmek için falan sıvı mıvı almam gerekirmi ? Birde sulama işlemini çeşme suyu kullanmıyorum kullansam problem yaratırmı?

Kanka netten melas al ucuz haftada bir mesali su ver 1.5 litreye 8 ml koy ver çok yararını görürsün su işine gelince de çeşme suyu veriyorsan iki 3 gün suyu beklet 1 litre suya 2 ml elma sirkesi köy karıştır ver hasadın bol olsun

Brother

Doktor
çok teşekkürler kızlar yavaş yavaş gelişiyorlar bi iki sorum olucaktı sana kanka şu saatten sonra ilave bitki güçlendirmek için falan sıvı mıvı almam gerekirmi ? Birde sulama işlemini çeşme suyu kullanmıyorum kullansam problem yaratırmı?
Brom güvercin gübresi kullanabilirsin çok etkili veya solucan gübresi alabilirsin oda aynı şekilde oda çok etkili

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • S Seytan. Mari:
    S Seytan. Mari: ******** **********