Karbon filtre

higthead

Jolly Green
Merhaba şu kabini almayı düşünüyorum da

ne kadarlık bir karbon filtre takmam lazım ?

Dostum hepsı buradakı urun satıcı ıle bu attıgım lınktekı urun ve satıcı aynı sakın pahalıya hepsıburadadan alma.Toprak ve su dan al direk 1800 tlye dusmus toprak ve sudan guvenılır alısverıs yapabılırsın ole growkent magıcplant gıbı degıl. Canlitede karbon mıktarları cok az 1 grow sonra çöp oluyor koku salıyor.

Aynı kabınlerı kullanıyoruz Giriş fanın 500m3h karbon fıltren ıse 890m3h olsunkı fanın cekıs debısı dusmesın.

890m3h drkarbon fıltre havalandırma urunlerını burdan al piyasadakı bır cok urunden daha kalıtelı. ;Sakın growsan karbon falan alma koku salınımı yapıyor.

Buda havalandırmanın hazır setı daha uyguna gelıyor. 890m3 h lik

Buda 680m3h lık fan karbon set (tercıhın 890m3h den yana olsun butce sıkıntı ıse 680m3h alabılırsın)

Bunlar quite sessiz serisi. Normal fan setlerıde var.

Son düzenleme:

LvbelC5

Kıdemli Üye
Dostum hepsı buradakı urun satıcı ıle bu attıgım lınktekı urun ve satıcı aynı sakın pahalıya hepsıburadadan alma.Toprak ve su dan al direk 1800 tlye dusmus toprak ve sudan guvenılır alısverıs yapabılırsın ole growkent magıcplant gıbı degıl. Canlitede karbon mıktarları cok az 1 grow sonra çöp oluyor koku salıyor.

Aynı kabınlerı kullanıyoruz Giriş fanın 500m3h karbon fıltren ıse 890m3h olsunkı fanın cekıs debısı dusmesın.

890m3h drkarbon fıltre havalandırma urunlerını burdan al piyasadakı bır cok urunden daha kalıtelı. ;Sakın growsan karbon falan alma koku salınımı yapıyor.

Buda havalandırmanın hazır setı daha uyguna gelıyor. 890m3 h lik

Buda 680m3h lık fan karbon set (tercıhın 890m3h den yana olsun butce sıkıntı ıse 680m3h alabılırsın)

Bunlar quite sessiz serisi. Normal fan setlerıde var.
kankam bide şunu soraym bu kabine kaç auto sığar

higthead

Jolly Green
dostum 20 lt saksı ile 4 auto efsane yaparsın bıtkıyı acarak saga sola. zaten 6-7 bıtkıye bedel olur. 10-15 lt saksılarda yapıcaksanda 7-6 sıgar guzel egıtımle ama ugrastırır.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    G ganjasevdalısı: **** ***** *********