kdae ne zaman biter

bluesmank

Yeni üye
iyi forumlar benim yasal sürecim ve denetimli serbestlik tedavi sürecim 11 ocak 2023 te başladı ve 11 ocak 2024 te tedavi bitti ne zaman kdae (kamu davasının açılmasının ertelenmesi) durumu biter ve kovuşturmaya yer yoktur kararı alırım

iyi forumlar benim yasal sürecim ve denetimli serbestlik tedavi sürecim 11 ocak 2023 te başladı ve 11 ocak 2024 te tedavi bitti ne zaman kdae (kamu davasının açılmasının ertelenmesi) durumu biter ve kovuşturmaya yer yoktur kararı alırım
kanka öncelikle geçmiş olsun 1 yıl denetimle genelde 5 yıl kamu davası açılması ertelenmesi veriyorlar ama yeni yasalardan ötürü bu 5 sene içinde senede 2den 5 e kadar denetimi biten herkesi kolluk kuvetlerince veya polis karakolları tarafından çağrılıyor idrar tahlili alıyorlar forumda az gezersen diğer postlarda görürsün

bluesmank

Yeni üye
kanka öncelikle geçmiş olsun 1 yıl denetimle genelde 5 yıl kamu davası açılması ertelenmesi veriyorlar ama yeni yasalardan ötürü bu 5 sene içinde senede 2den 5 e kadar denetimi biten herkesi kolluk kuvetlerince veya polis karakolları tarafından çağrılıyor idrar tahlili alıyorlar forumda az gezersen diğer postlarda görürsün
teşekkürler dostum farkındayım o durumun ancak ben senede 2kere biliyordum geçenlerde geldi bana haber ancak ikametgahımı değiştirdiğim için yeni adresimdeki adliyeye oradan da bölgemdeki karakola gelmesini bekliyorum tebligatın neredeyse 1 ay oldu alamadım kağıdı içmiyorum da zaten 2 hafta önce 1 nefes arkadaşın sigarasından aldım o kadar

ama benim merakım bu kdae hükmünün hangi tarihte düşeceği 2028 ocak ayında mı 2029 ocak ayında mı

mesleğimi yapamıyorum bu durum yüzünden arşiv araştırmalarım olumsuz geliyor

al.pacino

Yeni üye
kanka yeni yasa çıkmadan önce bitti benim denetim bana sıkıntı olur mu

tam ben de bilmiyorum ama denetimin örn. 2018 de başladıysa 2023 te bitimiştir ve sen çağırılmazsın dosyan kovuşturmasız kapanır ve arşiv kaydından silinir
kanka işte 2018 tarihinde patlıyan başka arkadaşım var 2023 te bitti ve arşivdende sildirdi ki zaten otamatik olarak kendisi siliyor sistemden yani devletin senden idrar alması gibi bir durum yok bedeli ödemişsin

yowzah17

Üye
teşekkürler dostum farkındayım o durumun ancak ben senede 2kere biliyordum geçenlerde geldi bana haber ancak ikametgahımı değiştirdiğim için yeni adresimdeki adliyeye oradan da bölgemdeki karakola gelmesini bekliyorum tebligatın neredeyse 1 ay oldu alamadım kağıdı içmiyorum da zaten 2 hafta önce 1 nefes arkadaşın sigarasından aldım o kadar

ama benim merakım bu kdae hükmünün hangi tarihte düşeceği 2028 ocak ayında mı 2029 ocak ayında mı

mesleğimi yapamıyorum bu durum yüzünden arşiv araştırmalarım olumsuz geliyor
merhaba hangi mesleği yapamıyorsun? benim de akademide yer alma ihtimalim var da. sen daha farklı klasmanda bir memuriyet mi deniyorsun? özel değilse bilgilendirirsen sevinirim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • T Tropikal.MR:
    ***** ***** hahahaha**** ********* ******** ******* *********
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahahahahahaha ******** ******** ***** ********
    ErdemRS6 ErdemRS6: hahahahahahahaha ******** ******** ***** ********