Kenevir yapragi kafa yapar mi somek iceyecez miæmina

Formula

Yeni üye
ben kenevir yapragini kafa yapmiyor saniyordum torba torba cope attim kafa yapiyor muydu arkadasim geldi sardi verdi bana ama cok guzel oldum boyle anlatamam ben o yapraklari atmamali miydim yani pismanim cokgecen tum koltuga met doktum malzeme koltukta kayboldu zaten tuz parcasi kadar kucuk fakirin yuzu gulmez Neyse ben mal miyim bu cevabi bulamiyo

Ü

Üye silindi 31725

Guest
adamı meth içiyo diye yargılayıp duyar kasmaya gerek yok bence eminim bu platformdaki çoğu kişinin yanlış deneyimleri olmuştur. bura

Ü

Üye silindi 31725

Guest
ben kenevir yapragini kafa yapmiyor saniyordum torba torba cope attim kafa yapiyor muydu arkadasim geldi sardi verdi bana ama cok guzel oldum boyle anlatamam ben o yapraklari atmamali miydim yani pismanim cokgecen tum koltuga met doktum malzeme koltukta kayboldu zaten tuz parcasi kadar kucuk fakirin yuzu gulmez Neyse ben mal miyim bu cevabi bulamiyo
bu arada ne biçim cümle kuruyon knka az iç meti ****

Kanka sentetikten uzak dur içme met sonrası çok vahim zaten yazı yazmandan belli ,sana en iyisi acilen met bırakma reçetesi yazıyorum kendi sağlığın için

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • L lityum:
    hahahaha ******** ***
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha** ***** *******
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** ****** ******* *** hahahaha ** ********* ****** ****** *** ****** **** ****** ******** *** *** **** hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
  • Madkusa Madkusa:
    **** **** ** ***** *** ****** ****** ****** ****** ********* *** ***** ***** ***** ***** ******* ****** ** *** ******* ** hahahaha*
  • Madkusa Madkusa:
    ** *
  • Narkotik Narkotik:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********* ****** **** ******
  • Narkotik Narkotik:
    ** ********* ********** hahahaha* ** ******
  • Narkotik Narkotik:
  • I ichbinkrytpon:
    hahahaha* ******** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ****** ******** *** *** ********* ********** **** ********* ****** ***** **** ** **** hahahaha **** ******* **** **** **** ** ***** *** ****** ****** ****** ****** ********* *** ***** ***** ***** ***** ******* ****** ** *** ******* ** hahahaha*
  • xskyrex7 xskyrex7:
    hahahaha*** ****** *** ****** *** ** ** ********* *** * *****
  • I ichbinkrytpon:
    * ****** * *** hahahaha*
  • L lityum:
    ** ****** *** hahahaha ****** hahahaha****
  • Kanka Kanka:
  • Narkotik Narkotik:
    ********** ********** ***** hahahaha* ***** ** hahahaha* ******** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • I ichbinkrytpon:
    ***** ****** ********** hahahaha
  • I ichbinkrytpon:
    ***** ****** ***** ** hahahaha
  • Narkotik Narkotik:
    +1
  • Narkotik Narkotik:
    +1
  • I ichbinkrytpon:
    ******* ****** ** **** hahahaha
  • ax-b ax-b:
    ***** ****** ******* ***** hahahahahahahaha ******* ***** ******** ***** ****** ***
  • ax-b ax-b:
    **** ******** ******* ********* ***** ********** hahahaha*
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha ** ******* *** hahahaha***** ***
  • Narkotik Narkotik:
    Narkotik Narkotik: ***** **** ***** ***** ********** ******* *********