Keta Control

salvador07

Yeni üye
Merhabalar şimdiden konuyu yanlış yeremi açtım bilmiyorum sayfada yeniyim arkadaşlar.

Keta Control 25ML ilaç aldım. Daha Öncesinde Araştırma yaparak.

Bu ilacı sıvı şekilde tütüne enjekte ederek kullandım ve hiç bir etkisini görmedim.
Daha Sonra Isıtarak Beyaz Toz haline getirdim. Burun Yoluyda Denedim yine bir etki görmedim.
Sanırım yanlış yaptıgım bir şeyler var.

Yardımcı Olursanız Sevinirim.

İlaç= KETA CONTROL 25ML (kırmızı kapak)

kanki pişirmen gerek keti, forumda anlatan bi konu vardı sanırım. sonrasında line şeklinde alabilirsin sarımtırak beyaz bi toz olacak

CNNBS

Üye
bir tencereye su koy ısıtmaya başla su kaynadığı zaman bir tabağın üzerine keti dök tabağı kaynayan suyun üstüne koy benmari usulü olacak yani dakika tutarak yapacaksın koyduktan sonra tam 15 dakika ne az ne fazla 15 dakikada da sürekli karıştır dibinden 15 dakika sonunda al soğudubda tabağı kazı

Merhabalar şimdiden konuyu yanlış yeremi açtım bilmiyorum sayfada yeniyim arkadaşlar.

Keta Control 25ML ilaç aldım. Daha Öncesinde Araştırma yaparak.

Bu ilacı sıvı şekilde tütüne enjekte ederek kullandım ve hiç bir etkisini görmedim.
Daha Sonra Isıtarak Beyaz Toz haline getirdim. Burun Yoluyda Denedim yine bir etki görmedim.
Sanırım yanlış yaptıgım bir şeyler var.

Yardımcı Olursanız Sevinirim.

İlaç= KETA CONTROL 25ML (kırmızı kapak)
Kanka merhaba, bu Keta Control ilacına nereden ulaştın internetten felan mı, aynasızların anlamayacağı bi şekilde dolaylı olarak ipucu verir misin? ben de denerim belki.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Night owl Night owl:
    +1
  • Emmy Emmy:
    Emmy Emmy: ********** *****