Koku ve kürleme

Roniko72

Yeni üye
Dostlar kolay gelsin
İlk hasatımı aldım yakşlaşık 1kg iyice kuruttum 14 gün karanlık odada baş aşağı sonra kıvamına gelince yaprakları aldım ve kavanoza koyup gömdüm yaklaşık 2 hafta o şekil kaldı bi küflenme yok ama yağının ve thc nin az olduğunu düşünüyorum sigara hala nemli ve en kötü şey HALA OT GİBİ KOKMAMASI nerede yanlış yaptım be nasıl kurtarabilirim sigara giderek güzelleşiyor ben mi çok sabırsızm bu arada kuruyunca beze sarıp poşete aldım iyice gömdüm şu an bekletiyorum

Yestafo

Kıdemli Üye
Dostum sigarayı gömme en büyük hatayı gömerek yapmışsın. Işık almayacak şekilde kavanozlara koyup günlük iki kere sabah ve akşam olacak şekilde 15 dk havalandir böyle 2 ay devam et sigaran guzellesecek

Roniko72

Yeni üye
Dostum sigarayı gömme en büyük hatayı gömerek yapmışsın. Işık almayacak şekilde kavanozlara koyup günlük iki kere sabah ve akşam olacak şekilde 15 dk havalandir böyle 2 ay devam et sigaran guzellesecek
Tavsiye için tşk.
Hocam kuru dönekler var yaş olanlar var hepsi birbiriyle karışık ama hala nem var 4 gündür 1 saat açıp kapıyorum geri ve büyük dallar yavaştan kaybediyor elastikliğini ama hala ot gibi kokmaması sanki yeşillik gibi eski sigaralar gibi kokuyor o yoğun aromatik esrar kokusunu alamıyorum.

oturanboga35

Müptezel
Kardeşim gömmek en büyük hata. Sen sigarayı istediğin kadar sar sarmala toprak altında muhakkak tekrar nemlenir. Elastik yapısını koruyan dallar hala kurumamis demektir. Onları temiz hava alan karanlık bir yere as. Dallar çıt çıt kırılır kıvama gelene kadar kurut sonra cam kavanozlara al bir iki ay iki üç günde bir kapağı açıp havalandır. Koku olayına takılma her sigara kokacak diye bir kaide yok. Sponsordan bluedream auto yaptım geçen yıl outdoor da hiç koku yoktu neredeyse ama kafası fenaydı zıplatıyor beni

WeedMann

Üye
bro arkadaşlar da söylemiş gömmek hiç mantıklı değil en güzeli cam kavanoz da sigara iyice kuruyana kadar günlük aç kapa yapman bu 10 15 gün sonra 2-3 güne düşer gibi gibi. sigaranın iyice kuruduğundan emin olduktan sonra tercihe kalmış pro nemlendiricisi alıp kavanozun içine atabilirsin. ve eğer kendini tutar da dayanırsan tavsiyem 1 kavanoz da olsa ayır bu dediğim kürlemeyi 3-5 ay yap mükemmel bi sigara içiceksin. nemlendirici tavsiyem boveda %62

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ** **** **** ***** ***** *** ***** *** ********* **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** **** ** ***** ***** ** **** ***** ****** ***** ********** ** ********* **** *** hahahaha**
  • kkush kkush:
    ***** ******** hahahaha**** ** *** ***** *** ********* **
    +1
  • Tiny Tiny:
  • Tiny Tiny:
    **** ** hahahaha
  • kkush kkush:
    *** **** hahahaha hahahaha*
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ******* ******* hahahaha
    ***** ******* **** ********** ******** ******** ***** ***** **** *** ******** ** **** ********* ******* ***** ********** ****** ********** ** *** ***** ******* *** ******* *** *** ******* *** ***** ** **** ****** ********* ******* hahahaha* *** ****
    hahahaha**** ** hahahaha** ***** ******* ****** ********* ****
  • kkush kkush:
    ********* ***** ******* **** **** ****** ****** **** ********** **
  • Tiny Tiny:
    ** ***** ******* ******** hahahaha ****** hahahaha* **** **** ******** **** **** **********
  • kkush kkush:
    ***** ******** hahahaha**** ** ** hahahaha***** ** ****** **
    hahahaha**** ** hahahaha** ***** ******* ****** ********* **** ***** *** **** **** *******
  • kkush kkush:
    *** ** ** hahahaha***** ** ****** **
    *** * ******** hahahaha ******** ** ********
    *** *** ******** ******* *** hahahaha** ******* ****** ********** ****** ******
    ****** ******** ******** **
  • kkush kkush:
    ******* ******* ****** ** ***** *** ******* *** ******** ******* *** hahahaha** ******* ****** ********** ****** ******
    kkush kkush: ******* ******* ****** ** ***** *** ******* *** ******** ******* *** hahahaha** *******...