Kurmayı Düşündüğüm Sistem

Botanikci1

Yeni üye
Öncelikle herkese merhaba dostlar.
2-3 haftadır grow işine kafayı takmış durumdayım.Çoğu alacağım şeyler aklımda oturdu ve sizinle de paylaşıp değerli yorumlarınızı merak ettiğimden konu açma gereği duydum uzatmadan alacağım ekipman listesini paylaşayım sizinle.

-Hulk bitki kabini 60x60x160cm(Tek bitki yetiştirmeyi planlıyorum)
-Can Karbon Filtre set 160m3/h
-Sinbo hava nemlendirici
-Dearling marka Dijital sıcaklık ve nem ölçer
-Işık olarak 600W led düşünüyorum.(Markasına daha karar vermedim onun içinde 100 dolar gibi bir bütçem var.Arkadaşım yazın Belçika'dan gelecek ona getirtmeyi düşünüyorum.)
-Vantilatör
-8 Litre Air saksı
-pH metre
-Lambalı Mini Mikroskop

Güblere gelince daha önceden kolay autoflower konusunda görmüş olduğum çizelgeyi uygulayacağım.
AN-Sensi bloom A&B
AN-Carboload
AN-Overdrive
AN-Voodoo Juice
AN-Flawless Finish
AN-Cal Mag Xtra
Biobizz Bio pH down

Genetik olarakta Blue Dream Auto düşünüyorum.
Eğer bir eksiğim olduğunu düşünüyorsanız yorumlarda belirtirseniz çok sevinirim.Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

nkinnear

Yeni üye
RE: KURMAYI DÜŞÜNDÜĞÜM SİSTEM

Ph up,big bud,tarantula(vodoo juice ile harika çalışıyor) bunlarıda eklersen cok güzel olur eğer eksiksiz bir gübre setim olsun diyorsan bud candy,bud factor x ekleyebilirsin onun dışında saksı transferinde kökler için çok beğendiğim bir ürün var [font=Montserrat, sans-serif]Mykos Micoriza[/font] buna da bakabilirsin hasat kontrolü için lambalı bir mikroskop edinebilirsin söylediklerim olmazsa olmaz değil hep extraya giriyor yazmış olduğun set tek bitki için fazlasıyla iş görür

Botanikci1

Yeni üye
Cvp: Kurmayı Düşündüğüm Sistem

nkinnear' Alıntı:
Ph up,big bud,tarantula(vodoo juice ile harika çalışıyor) bunlarıda eklersen cok güzel olur eğer eksiksiz bir gübre setim olsun diyorsan bud candy,bud factor x ekleyebilirsin onun dışında saksı transferinde kökler için çok beğendiğim bir ürün var [font=Montserrat, sans-serif]Mykos Micoriza[/font] buna da bakabilirsin hasat kontrolü için lambalı bir mikroskop edinebilirsin söylediklerim olmazsa olmaz değil hep extraya giriyor yazmış olduğun set tek bitki için fazlasıyla iş görür
Dostum değerli yorumların için teşekkür ederim.Tohumu direk saksıda filizlendirmeyi düşünüyorum.Ayrıca listemede lambalı mikroskop ekleyeceğim.Gübre işine gelincede o dediğim gübre sisteminin aynısını yapmayı düşünüyorum voodoo juice aslında fazladan ama yinede kullanmak isiyorum.

polat98' Alıntı:
saksı az kanka tek bitki bakacaksan 20lt al
Dostum auto bitkiler için yüksek hacimli saksılar önermiyorlardı forumda,bilgili biri bu konuyla ilgilenirse sevinirim gerekirse 12 litrede veya 20 litrede yapabilirim.

polat98

Yeni üye

Botanikci1' Alıntı:
nkinnear' Alıntı:
Dostum değerli yorumların için teşekkür ederim.Tohumu direk saksıda filizlendirmeyi düşünüyorum.Ayrıca listemede lambalı mikroskop ekleyeceğim.Gübre işine gelincede o dediğim gübre sisteminin aynısını yapmayı düşünüyorum voodoo juice aslında fazladan ama yinede kullanmak isiyorum.

polat98' Alıntı:
saksı az kanka tek bitki bakacaksan 20lt al
Dostum auto bitkiler için yüksek hacimli saksılar önermiyorlardı forumda,bilgili biri bu konuyla ilgilenirse sevinirim gerekirse 12 litrede veya 20 litrede yapabilirim.

auto için en fazla 15 öneriliyor kanka

Botanikci1

Yeni üye

polat98' Alıntı:
Botanikci1' Alıntı:

auto için en fazla 15 öneriliyor kanka

teşekkürler kanka 12 yada 8 yapıcam o zaman ben

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
    ****** ********* hahahaha***** *****
  • ax-b ax-b:
  • S selamlar95:
    ******** ***** **** ***** **** ***** ***** * ****** **** ***** *** ** hahahaha****
  • S selamlar95:
  • ax-b ax-b:
  • S selamlar95:
    ***** ******* hahahaha**** **
  • S selamlar95:
  • ax-b ax-b:
    **** hahahaha ******
    ***** ******* hahahaha**** **
  • ax-b ax-b:
  • Narkotik Narkotik:
    ***** ****** ****** ****** ****** ********* hahahaha***** *****
  • ax-b ax-b:
    hahahaha** ***** ******* ***** ******** ********* hahahaha* *******
  • Narkotik Narkotik:
    *** hahahaha **** ****** ******** ********* ********
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • ax-b ax-b:
    ***** ** *** * **** ***** hahahaha* *****
  • ax-b ax-b:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • ax-b ax-b:
    **** ***** ***** ***** ***** **** ********* hahahaha ****** *** ****** hahahaha** ******** *** ****
  • Narkotik Narkotik:
    ***** *** *** ****** ** ****** hahahaha
  • ax-b ax-b:
    *** *** ******** * **** *** ******** ********* hahahaha ****** ****** ****** ****** * **** ***** **** ***** *****
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha* **
  • Narkotik Narkotik:
    ****** hahahaha *** *******
  • ax-b ax-b:
    *** **** **** ********* ******* ********* ****** ********* **** ******* hahahaha**
    ax-b ax-b: *** **** **** ********* ******* ********* ****** ********* **** ******* hahahaha**