Kuru ve sararan yaprak

• Konbuyu başlatan Üye silindi 22922
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 22922

Guest
Kankalar slm..22. Günüm...başlarda çok hatalar yaptım fazla sulama gübreleme ışık konusunda...düne kadar yapraklar salık ve kupkuruydu çok mutsuzlardı açıkçası..6 tane 2700k ampül kullanıyordum.dün 120w fullspectrum ufo led taktım ve boş sulama yaptım..bugün gözle görülür bi şekilde fark var..yaprakları eskiye göre şahlandı ve yaprakları kuruluktan çıktı ve kelleler çok hızlı büyüdü..keşke en baştan o ışığı yapmasaydım çok salık olduğu içinde lst yapamadım..sanırım bi kere daha tecrübelendim..
Sorum şu şekilde kankalar sararan yaprağın altındaki dallar ışık pek göremiyor maalesef zaten kurudu göründüğü gibi kıvrık ve sarardı onları kessem bana sorun olurmu ?

https://ibb.co/D7FDYXx

CahilKush

Doktor
Kes kardeşim bitkiden yük kalkar ama sadace çok zarar görmüş olanları al ve biykiye daha fazla işkence etme :D

Ü

Üye silindi 22922

Guest
kanka baya kötü çıtır çıtır olmuş anlıcağın :D hala lst verme şansım varmı çünkü çok salıktı yapraklar o yüzden çok karışık oldu yapamadım şimdi havadalar nerden baksan bi 10 gün sonra çiçeğe geçer

Ü

Üye silindi 22922

Guest
benim çok bi bilgim yok ama araştırdığım kadarıyla önerende var önermeyende çiçeklenmeye geçmeden buda diyende var veya karşılıklı olanlarda 1-2 gün arayla kes diyende var tabi çok sorun olanlar için..bende emin olmak için sordum ama en alttakinde baya sorun var yani ilk yapraklarda

CahilKush

Doktor
Kankalar slm..22. Günüm...başlarda çok hatalar yaptım fazla sulama gübreleme ışık konusunda...düne kadar yapraklar salık ve kupkuruydu çok mutsuzlardı açıkçası..6 tane 2700k ampül kullanıyordum.dün 120w fullspectrum ufo led taktım ve boş sulama yaptım..bugün gözle görülür bi şekilde fark var..yaprakları eskiye göre şahlandı ve yaprakları kuruluktan çıktı ve kelleler çok hızlı büyüdü..keşke en baştan o ışığı yapmasaydım çok salık olduğu içinde lst yapamadım..sanırım bi kere daha tecrübelendim..
Sorum şu şekilde kankalar sararan yaprağın altındaki dallar ışık pek göremiyor maalesef zaten kurudu göründüğü gibi kıvrık ve sarardı onları kessem bana sorun olurmu ?

https://ibb.co/D7FDYXx
Kanka bence sen bitkiyi suanlik yorma iyice bi toplasın gidişatına göre verirsin ne bu genetik ?

Ü

Üye silindi 22922

Guest
dediği doğru daha tecrübelerinden yardm alabilirsin bende okuduklarımı özetledim kısaca emin değilim hiçbir şekilde @Admin1717

Ü

Üye silindi 22922

Guest
tamam kanka teşekkür ederim bol hasatlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    **** ******* hahahaha *** **** ***** ***** **** ***** ****** ******
    +1
  • m4a1kush m4a1kush:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** *** ********* hahahaha ****
    +1
  • m4a1kush m4a1kush:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** * ***** ******* ******* ********* *** * ** ***** hahahaha ******* hahahaha*
  • m4a1kush m4a1kush:
  • m4a1kush m4a1kush:
    ******* ****** ***** ********* hahahaha ******
  • m4a1kush m4a1kush:
    **** **** ****** ***** **** *** ******* ** *** ****** ***** hahahaha**** ********* * **** ****** *******
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** * * **** **** **** ****** ******* ***** ******* ** **** ***** ********** hahahaha******* ***** *** ******* ****
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    +1
  • U umutsuzlar:
    hahahaha ****** ***** ****** ****** **** ****** ********** ******* ****** ** ** ********** ***** ****** ****** *** ********* *
  • m4a1kush m4a1kush:
    ****** *** ****** *** ** ***** ****** ***** ****** ****** *** *** ****** ******** ** *********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha** ******** *** ******* *** * ******* ***** ****** ****** ******* ****** ********* ** ****** ****** ***** ******* ********** hahahaha ****** ***** ****** ****** **** ****** ********** ******* ****** ** ** ********** ***** ****** ****** *** ********* *
  • içiciadam içiciadam:
    ********* ********* ** ********* ** *** ** ***** ****** ***** ****** ****** *** *** ****** ******** ** *********
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ****** hahahaha **** ****** ** ***** *********
    +1
  • m4a1kush m4a1kush:
    ***** ********** **** ********* ***** ********** ***** hahahaha* ****** hahahaha **** ****** ** ***** *********
  • m4a1kush m4a1kush:
    ****** ******* hahahaha** hahahaha***** ***** hahahaha* ******* **** ***** ***** ***** ********** *********
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha* ****** ******* ****** ** *** *** **** hahahaha*** ****** ****** ****** hahahaha ******* ***** hahahaha* ******* ******** ***
    +1
  • m4a1kush m4a1kush:
    ****** ******* hahahaha*** ***** ********* **** hahahaha**** ********** hahahaha** ******* ***** *********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    *** ***** hahahaha* ***** ***** hahahaha*** hahahaha ******* hahahaha ***** ****** hahahaha** ********** **** ***** *** ****** ********* *** ****** ******* hahahaha*** ***** ********* **** hahahaha**** ********** hahahaha** ******* ***** *********
    +1
  • m4a1kush m4a1kush:
    ******** ***** ******* ***** ********** ** *** ***** ********* hahahaha****** ********** ****** ** ********** *** ***** hahahaha* ***** ***** hahahaha*** hahahaha ******* hahahaha ***** ****** hahahaha** ********** **** ***** *** ****** ********* ***
  • m4a1kush m4a1kush:
  • fenomenbey fenomenbey:
    fenomenbey fenomenbey: ********