Kurutma Makinesi

Herkese selam kankalar
Youtube'da gezinirken şöyle bir video buldum.

Ardından araştırıken şöyle bir makine buldum

Acaba iş görür mü? nihayet,nde 10-15 günlük süretci 3-4 güne indiriyor ve okuduğum kadarıyla THC'de bir eksilme, sigarada bir bozulma olmuyor. Sizin fikirleriniz nedir?

non

Üye
Hocam bunlar genelde ot degil de mantar kurutmak icin tercih ediliyor. Cunku makinenin icerisindeki motor ile, sicakligi ayarlayip (dusuk derecelerde) 1.5-2 gun gibi bir surede mantar kuflenmeden hasadi kurutmayi cok kolaylastiriyor. Fakat ot konusunda bildigim kadariyla tercih edilen bir yontem degil. Cunku makine gercekten katmanlar arasinda hava akimini surekli dolastiriyor ve oda sicakliginin uzerinde bir derecede, siz minimuma alsanizda. Bu da bildigim kadariyla tercih edilen bir yontem degil. Fakat yanlis bir sey soylediysem bile daha bilgili arkadaslar size dogru bilgiyi verecektir

AwaKe4

Müptezel
Hocam bunlar genel sebze vs kurutmak için kullanılan makinalar linke tıklamadım hangisi bilmiyorum ama genelde min 40 derece sıcaklık civarlarında çalışıyorlar. Normal kurumayı hızlandırmak için kullanılıyor genelde çok fazla su içeren yada küflenmesi daha kolay besinleri vs hızlı kurutmak için kullanılıyor.

Legend86

Müptezel
Bulaşma derim, trikomlar mikron küçüklükte sıvıdır buharlaşma ile kafası düşer otun, araba ısıtıcısını açıp 2 saat kuruyan sigara ile öğlenden akşama kadar araba torpidosunda güneşde kuruyan sigaranın çok farkı var 3 ay hasat için bekliyorsun 15 gün kurumayı beklememek yanlış, harmansındır, asarsın ağaçları bir kaç kelle kesersin atarsın güneşe 2 saate çıtır çıtır sarar içersin kafanada her türlü oturur, ama fönleme ısıtıcı ile ve benzeri cihazlar cigaranın kafasını alıyor sakın deneme
Denedim gördüm ok

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S sharkek:
  • M Marryhuana:
  • S sharkek:
    ***** ******** ********** ** ******* hahahaha**** **** ***** *********
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • M Marryhuana:
    ******** **** ********** **** **** ********* ** hahahaha** ******** *** * ********* ******** ********* ****** ***** ******* ********
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • M Marryhuana:
  • S sharkek:
    *** hahahaha **** *** **** *** *******
  • S sharkek:
    ** ****** ******** **
  • S sharkek:
  • M Marryhuana:
    ******* ******* ****** ******** *** ********* ***** **** * ****** ** *** ***** ***** *** ****** hahahaha*** ******* ******** ********* ***** ***** *******
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • M Marryhuana:
  • blackmambaa blackmambaa:
  • S sharkek:
    S sharkek: ** ***