Kurutma sonrası koku gitmesi

onurcesur

Yeni üye
Merhabalar

Geçen hasat bitkilerimi hasat ettim ve ters bir şekilde 3 gün astım, sonra yaprakları kırpıp gazetenin üzerinde 1 hafta 10 gün kadar kuruyana kadar beklettim ve ardından kavanozlarda güzelce çıtırlaştırma işlemi yaptım. Ancak kızlarım çok güzel kurumasına rağmen kokuda azalma oldu. Bu azalmanın olmaması için ne yapmam gerekiyor?

onurcesur

Yeni üye
Kardeşim kokuda azalma olmadı senin burunda koku reseptörleri alıştı artık ondan alamıyorsun kokuyu aynısı bendede oldu başkaları gayet güzel kokuyor diyor ama ben alamıyorum kokusunu
Burun reseptörleri yüzünden olduğunu sanmıyorum, herkes benimle aynı fikirde. İlk günlerde harika kokan şey artık çok zayıf kokuyordu. Kavanozda sakladım falan. Ne yapsam bir daha olmaz acaba.

Yanıtın için teşekkürler

Woppy

Ordinaryüs
Knk bende en son ww yetiştirdim auto idi yetişirken hiç koku yapmadı yeşil çimen gibi kokuyordu neyse hasat ettim bi tık hafifden koku vardı defin gibi güzelce kuruttum kavonaza aldım kokusu var ama öyle asırı degil kavonozu ac odada kokuyu alamazsın burnunu yaslarsan Bence tamamen genetikle alakalı kafası ise 10 üzerinde 8 koku önemli degil yani hatta daha iyi olmamaıs bence önemli olan kafa kafa kafa

Woppy

Ordinaryüs
Knk kokusu içinmi kullanıyorsun ? Evet kokusu güzel ama koku demek risk demek nasıl bi yerde yasıyorsun ve kullanıyorsun bilmiyorum ama riske girmemek en güzeli ben ww yi içtim bitti koku yok ama kafa harika idi bu arada genetiği tavsiye ederim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    **** ********** * ** hahahaha***** ********** **** ***** **** ***** *******
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** *** ********* ****** ** ******** hahahaha
    ***** ******* ** ****** * ***** *** hahahaha* ***** **** ***** ********* *******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******** **** ******* ********* ***** ***** hahahaha* *** ** *** ***** ****** *** **** ***** **** ******
  • P puslu77:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    *** ***** *** *** hahahaha
    ********** hahahaha* ****** ***** ***** **** hahahaha***** ****** ** ******* ** ***** ***** ******
  • P puslu77:
    ***** ***** ********** ******* ******* ******** *** ***** ** ******* ****** *** **** ********** ***** *** ***** *** ********* hahahaha* **** ******** ***** ****** ********* ***** **** *** ******* ********** *** ******* **** *** ** ** ******* *** ******
  • P puslu77:
    ***** ***** ** *** ****** ******* ******* *** **** ** ****** **** ******** hahahaha **** ***** ***** ********** ******* ******* ******** *** ***** ** ******* ****** *** **** ********** ***** *** ***** *** ********* hahahaha* **** ******** ***** ****** ********* ***** **** *** ******* ********** *** ******* **** *** ** ** ******* *** ******
    ********* **** *** ******** ********* hahahaha****
    ******* hahahaha
    ***** **** *** ** ********** ********* ** ** ***** ***** ****** *** ***** **** ***** ** ******** ** *** ***** ***** ****** ****** ******** **** ******* ********* ***** ***** hahahaha* *** ** *** ***** ****** *** **** ***** **** ******
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    ***** ********* ******** ***** ** ******* ***** **** *** hahahaha** ********** hahahaha** **** ********* ****** ******** *** hahahaha* *** ***** ****** **** *** **** ******** ****** *** hahahaha***** ** *** ****** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: ***** ********** ****** ******