Lütfen yardımcı olun. Bunlar Erkek mi?

cacacagrey

Yeni üye
yaklaşık 2.5 ay oldu, sadece boya gidiyor bitki. Sömeksel hiç bir gelişme göremedim. Sizce boş mu? Çekeyim mi?

5yaprak5

Yeni üye
yaklaşık 2.5 ay oldu, sadece boya gidiyor bitki. Sömeksel hiç bir gelişme göremedim. Sizce boş mu? Çekeyim mi?

Bunlar surekli su Çekmiş bise olmaz bu agaclardan

Vybz Kartel

Müptezel
Bitkilerin bulunduğu ortama bakarsak gelişmemeleri normal dostum.

Hava sirkülasyonu yok, her yanı bitki sarmış ve kökleri rahat değil... Işığı da tam alamamışlar, daha çok etken olabilir.

Velhasıl kızları rahat ettirir ve kaliteli yemekler ile beslersen, onlar da seni rahat ettirir kanka.

cacacagrey

Yeni üye
Bitkilerin bulunduğu ortama bakarsak gelişmemeleri normal dostum.

Hava sirkülasyonu yok, her yanı bitki sarmış ve kökleri rahat değil... Işığı da tam alamamışlar, daha çok etken olabilir.

Velhasıl kızları rahat ettirir ve kaliteli yemekler ile beslersen, onlar da seni rahat ettirir kanka.
kaliteli yemeklerden kastın? Biraz daha açabilir misin? Detay gerek. Pek bilgim yok bu konularda, daha çok olduğu hale bırakma tayfasındanım. Ne yapmalıyım?

Vybz Kartel

Müptezel
kaliteli yemeklerden kastın? Biraz daha açabilir misin? Detay gerek. Pek bilgim yok bu konularda, daha çok olduğu hale bırakma tayfasındanım. Ne yapmalıyım?
Artık geç ama kanka;

Yani bitkini büyütecek gübreler, hastalıktan koruyacak besinler, çiçeklenmeye tardım edecek besinler, stress önleyici besinler, takviye besinler, etki arttırıcı besinler vs diye gider.

Anlatmak istediğim şey şu: Sadece gizliliğe dikkat etmişsin anlaşılan kanka, eminim bitkiler gizlidir ama, çok daha fazla şeylere ihtiyaçları var.

Şimdi biraz açar mısın demişsin de, forumda 100 lerce konu var, cevap var. A dan Z ye tüm bilgiler mevcut. Kim nasıl hata yapmış, nasıl sorunu çözmüş vs vs vs vs diye konu dolu...

Şuan için yapman gereken toprağını havalandır, etraflarını açarak hava , rüzgar ve ışık almalarını sağla.

Gübre kullandın mı, ne kullandın, ne kadar sulama veriyorsun, genetikler nedir, ne zaman ekim yaptın,?

Yani dostum, sadece resim paylaşmışsın, başka bir bilgi yok, söyleyeceklerimiz sınırlı olur.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********