Led yardım

BEYLERBEYİ

Yeni üye
Son zamanlarda rovanşta olan led. kaç bitki yetiştirmeyi düşünüyorsun bunun altında ona göre yardımcı oluyum

karanfilyedi

Yeni üye
bunu al derim watt başı 220 lumen sertifikaları ve testleri mevcut avrupadan cok insan almış https://tr.aliexpress.com/item/4000530776182.html?spm=a2g0o.cart.0.0.33353c005Qq0JQ&mp=1

larsson

Yeni üye
Kardeşim tek bitki yetiştiriyorum fakat auto olmamasına rağmen 17. Günde bitki çiçeklenmeye başladı ve boyuda fazla uzamadı

larsson

Yeni üye
Pablo01 kardeşim yetiştirme günlüklerinde bugün bir konu açtım lütfen oraya bakar mısın

karanfilyedi' Alıntı:
bunu al derim watt başı 220 lumen sertifikaları ve testleri mevcut avrupadan cok insan almış https://tr.aliexpress.com/item/4000530776182.html?spm=a2g0o.cart.0.0.33353c005Qq0JQ&mp=1

Aynı ürünün 310B modelini tavsiye etmişlerdi bana farkını bilmiyorum, denemedim de. Benim için de merak konusu 
Ürün minimum watt maksimum lümen mantığına göre en çok önerilen daha iyisi varsa önerin lütfen 
Konu sahibi kanka yaklaşık 22k lümen elde edeceksin, kaç bitki yetiştirmeyi düşünüyorsun?

larsson

Yeni üye
Karabasan35 kardeşim ben linkini yolladığım ışığı kullanıyorum zaten 17 günde çiçeklenme başladı ışıkta mi bir sorun var diye yorum istedim yetiştirme günlüklerinde konu açtım bir bak istersen

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • T Turco:
    ****** **** ********** ***** *** hahahaha ********* ******* ***** hahahaha****
  • C cancan27:
    ***** ****** hahahaha*** ***** ********** ******* hahahaha ********* ******
  • C cancan27:
    ****** **** ********** ***** *** hahahaha ********* ******* ***** hahahaha**** ***** ******* ******* ******** ****** ********** ******
  • C cancan27:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • C cancan27:
  • T Turco:
    ****** ********* **** hahahaha ****
  • T Turco:
  • C cancan27:
    ******** ****** hahahaha**
    +1
  • G Greenlove:
    +1
  • T Turco:
  • G Greenlove:
    ********* ********* ***** hahahaha** ******* **** ********** *****
  • T Turco:
  • G Greenlove:
    ****** * ***** **** *** ******* ********** *** *** ***** *** *** *** ******* ******** ******** ********** ****** ***** *** ***** ***
  • G Greenlove:
    **** hahahaha**** ** ** **** ****** hahahaha***
  • T Turco:
  • T Turco:
  • G Greenlove:
    hahahaha* ********* ** ***** *** *** ********* ** ****** hahahaha* ****** *** **********
  • T Turco:
  • G Greenlove:
  • 420mr.green420 420mr.green420:
  • G Greenlove:
    ******** *** ** *** *** *** ** ******** **** **** **** ****** *** ***** **** ***** **** ******** **** ***** ***** *** ***** *** ** ****** ******** *** ********** ********** ********* **** *** * *** **** **** hahahaha* ** ****** *** hahahaha*** **** *** hahahaha** ******** hahahaha** **** **** ****** ****** ********* ********** ****** *** *******
  • G Greenlove:
    hahahahahahahahahahahaha******
    G Greenlove: hahahahahahahahahahahaha******