Super Lemon Haze / İlk Grow

Funny1Joint

Kıdemli Üye
Kankalar Başladığım İlk growumu günlük olarak paylaşmak istedim iyi kötü yorumlarınızı bekliyorum.
( @Xcd @Skaynesss @SariTursu Saygılar sevgiler)

08.10.22 Çimlendirmeye başladım ama Adam akıllı tarihleri not almadım acemilik diyerek yoluma devam ediyorum :)

Florabloom+(magnezyum 2 sulamada bir kullanıyorum)+soğuk sıkım pekmez Kullanıyorum

Şuan 3.hafta bitti 12/12'deyim

GÜNCEL 09.11.22

GÜNCEL..
Son gübreli su verildi :)

GÜNCEL TRİCOM

TOTAL 194 g Hasat alındı (not düşülmedi) ;)

Son düzenleme:

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Dostum eline sağlık konuyu hortlatmış gibi oldum ama sen başlığa ilk grow yazmışsın ilk defamı grow yapıyosun onu anlamadım, bence ilk defa yapmıyosun, ziraat mühendisi olsan, ilk seferde bunu yine yapamazsın bence, ya bahçeyle toprakla çok uzun süredir ilgileniyosun, yada çok iyi okudun araştırdın ve okuduğunu çok iyi anlayıp uyguluyosun, yapamazsın dediğim için beni yanlış anlama sakın, seni gerçekten tebrik ederim, bir tohumla çok güzel şeyler yapmışsın…

Funny1Joint

Kıdemli Üye
Dostum eline sağlık konuyu hortlatmış gibi oldum ama sen başlığa ilk grow yazmışsın ilk defamı grow yapıyosun onu anlamadım, bence ilk defa yapmıyosun, ziraat mühendisi olsan, ilk seferde bunu yine yapamazsın bence, ya bahçeyle toprakla çok uzun süredir ilgileniyosun, yada çok iyi okudun araştırdın ve okuduğunu çok iyi anlayıp uyguluyosun, yapamazsın dediğim için beni yanlış anlama sakın, seni gerçekten tebrik ederim, bir tohumla çok güzel şeyler yapmışsın…
:))) Kanka ilk growum biraz araştırdım lst ve mainling olayına litreyi büyük kullanıp fazla kelle yapmak istedim lst baya kötü ama 80x80 alandan en iyiyi çalıştım denedim cok araştırdım hala eksiklerim var ;)

Funny1Joint

Kıdemli Üye
https://ibb.co/h8kcjbb

2.i grow knk bu da Amnezia Haze fem Buda güzel olucak mainling yaptım bunada. ilk de full öğrendim tecrübe edindim eksikler hala var ama öğreniyorum :)

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Valla kanka o kadar kusur kadı kızında da olur, ilk grow içün harikalar yaratmışsın eğitimlerin on numara çiçeğin sağlıklı, bence bu growunda süper olucak.

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Bu iş böyle yapılır zaten kanka araştırır okursun kafana takılan yeri dahada derinine araştırırsın sonra bir tek tohuma uygular sonuçları görür işi çözersin, bu yazdığımda ilk growda 10-20 çiçek yapıcam diye kendini paralayan arkadaşlara gelsin, 20 çiçekle senin aldığın hasatı alamazlar çünkü sistem yanlış, olması gereken senin yaptığın brocm bravo

Funny1Joint

Kıdemli Üye
Bu iş böyle yapılır zaten kanka araştırır okursun kafana takılan yeri dahada derinine araştırırsın sonra bir tek tohuma uygular sonuçları görür işi çözersin, bu yazdığımda ilk growda 10-20 çiçek yapıcam diye kendini paralayan arkadaşlara gelsin, 20 çiçekle senin aldığın hasatı alamazlar çünkü sistem yanlış, olması gereken senin yaptığın brocm bravo
Eyv brocum güzel yorumun için xcd cok yardımcı oldu growdiaresde takıldım ing makale okudum tek bitkiye yoğunlaştım 2 bitki yapsam su sorunum olucaktı herşey maaliyetli çeşme suyu kaynak sularını kullandım vs vs öğrendim ec ppm

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Tek sorun 80x80 190m2 karbon filtre var 330 la değişmem lazım ;) kokuyo bilader tek bitkide bir koktu aman tanrım dedim :)
Kokar kanka çokta kokar ama çıkıştan baktınmı hiç koku varmı diye, şundan diyorum 125x125 alaturka wc de 4-5 grow yaptım ve hep 190m3 karbon kullandım hatta aynı karbonu yıkayıp fırınlayıp tekrar tekrar kullandım ve hiç koku sorunu yaşamadım

Funny1Joint

Kıdemli Üye
Kokar kanka çokta kokar ama çıkıştan baktınmı hiç koku varmı diye, şundan diyorum 125x125 alaturka wc de 4-5 grow yaptım ve hep 190m3 karbon kullandım hatta aynı karbonu yıkayıp fırınlayıp tekrar tekrar kullandım ve hiç koku sorunu yaşamadım
Brom kabin full kapalıyken oda küçük olduğundan kokusu cok aşırıydı genetikten kaynaklı olabilir Kokusuna alışkın olmadığın için çiçeğin yoğundu 190 iş görür ama 330 olsa daha efso olur ;) Ses yalıtımı için yalıtımlı boru alıcam knk bakalım ya görücez ne olucak ;)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** **** ***** ***** ***** **
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ****** hahahaha ****** ******* ******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ********** ****** ******* *** *** **
  • G ganjasevdalısı:
    *** ***** hahahaha**** *********
  • G ganjasevdalısı:
    ********** ***** ********** **
  • G Groww:
  • G ganjasevdalısı:
    ***** ******* ***** ******* ***** ***** **** **
  • G ganjasevdalısı:
  • A ax-b:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • A ax-b:
    ******* ******** ****** *** ****** ****** *** **
    +1
  • G Groww:
    **** ******* *** ***** *** hahahahahahahaha* ******** ****
    +1
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    **
  • G Groww:
    ******* ***** *** ********* hahahaha** hahahaha ** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ********** hahahaha **** **** hahahaha ** **** **** ***** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G Groww:
    hahahahahahahaha* ******** ******* ****** ****** ** ****** ****** **** ******* ***** *****
    ** ** ***** hahahahahahahaha* ******** ******* ****** ****** ** ****** ****** **** ******* ***** *****
  • G Groww:
  • D despotdes:
    ***** hahahaha********** ***
    D despotdes: ***** hahahaha********** ***