Limon grow Yorum ve tavsiye

Sevo

Yeni üye
Arkadaşlar selam 10 gün önce limon haze konu başlığı açmıştım sayfamda mevcut şuanki güncel halleri bu şekilde. 55. Günlerinde Bugün az koparıp içtim kafası aslında gayet güzeldi sömekleri şişirmek için ne tavsiyeler verirsiniz

Emmy

Müptezel
Arkadaşlar selam 10 gün önce limon haze konu başlığı açmıştım sayfamda mevcut şuanki güncel halleri bu şekilde. 55. Günlerinde Bugün az koparıp içtim kafası aslında gayet güzeldi sömekleri şişirmek için
Kanka tirtik atma bence daha erken ne anladiysan 2 katindan fazlası yolda once isigin ve gubreni öğrenebilir miyim bu arada forumda kadin gördükçe gurur duyuyorum "bir kadin olarak " :D

Sevo

Yeni üye
Kanka tirtik atma bence daha erken ne anladiysan 2 katindan fazlası yolda once isigin ve gubreni öğrenebilir miyim bu arada forumda kadin gördükçe gurur duyuyorum "bir kadin olarak " :D
Haha sağol kanka ilk deneyimim işik adını unuttum led kullanıyorum dimmer %60 ta gübre olarak sadece grow bloom Micro kullandım call mag uyguladım ve bud candy kullanmaya yeni basladım 2 dolu 1 boş sulama yapıyorum

Emmy

Müptezel
Kanka biraz gubre yanigin var besin tablonu biraz eksilkt sulamani yaparken dikkat et alttan biraz aksin o sekilde sula .. bitkin 50 gunluk falan sanirim biraz yavas olmus 10 gun kadar geride gibi ama olsun morslini bizma mukemmel is cikarmissin genelde ilk elde growlar hep çöp olur seninki masallah bu arada budd takvimini tam uygula growu birakmissindir zaten onu verme artik someklerin en cok sisme zamani son haftalardir tirtik konusunda dedigim gibi kendini tut ve usb mikroskop al bi tane tricom takibi yaparak hasad alalim daha iyi olur

VendettaX

Ordinaryüs
Arkadaşlar selam 10 gün önce limon haze konu başlığı açmıştım sayfamda mevcut şuanki güncel halleri bu şekilde. 55. Günlerinde Bugün az koparıp içtim kafası aslında gayet güzeldi sömekleri şişirmek için ne tavsiyeler verirsiniz
Azot gubreni azaltabilir yada tamamen kesebilirsin burdan düşen ec değerini bloom Pk gübreleri ne ayirirsin azot n fazla gelmeye başlamış boş sulama yapın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ** ** ***** *** **** ***** ** ****** ** **
  • A ax-b:
    ****** **** ******** hahahaha***** **** ********
  • A ax-b:
    **** *** ****** ******** **
    +1
  • kkush kkush:
    ******** **
  • A ax-b:
    ******** ***** **
  • A ax-b:
    **** ********* ***** ********** * **** ****** ********** **** **
  • kkush kkush:
    **** ****** hahahaha* ****** **
  • A ax-b:
    * ****** ** ******** **** ***** ********** ******* ********** ******* ******* ********* **
  • A ax-b:
    ***** *** *** ******** ******** ****** **** ******** **
  • kkush kkush:
    ** *** ********** ****** ******* **** hahahaha** ****** ** ******** **** ***** ********** ******* ********** ******* ******* ********* **
  • kkush kkush:
  • A ax-b:
    ****** ******* *** ******** hahahaha ******* ********* *** hahahaha* ****** **** ********* ****** * ******* **** **********
  • A ax-b:
    ********** hahahaha *** ***** ******* ********* ******** ***** **
  • kkush kkush:
    **
  • A ax-b:
    ******* **** ** ** ** ****** *** hahahaha **
  • A ax-b:
    ****** ********* hahahaha
  • A ax-b:
    ******** **
  • kkush kkush:
    ** ** **