LSD ilk deneyim (150ug) tripgünlük#001

selamlar, forumu bi süredir anonim olarak takip ediyorum. deneyimim öncesinde buradaki başlıkları okuyarak tahmini bir ön izleme yapmaya çalışıyordum ve sonunda bu deneyimi gerçekleştirerek dilim döndüğünce kendi deneyimimi, üzerinden yaklaşık 14 saat geçerek hala aklımda tazey haldeyken ve trip sırasında aldığım defter notlarımın yardımıyla anlatmak istiyorum. ben ilk deneyim için forumdan edindiğim bilgiler ışığında 150ug tercih ettim daha sonrakilerde kademeli olarak arttırmayı düşünüyorum.
bu deneyim kendimi daha fazla gözlem ve anlamlandırma çabasında geçtiğinden ortalama saat süreleriyle anlatacağım

evimde vakit geçirmeyi seven biri olarak odamda yapmak konusunda şüpheye düşmedim elime tesadüfi şekilde geçtiği için de biraz sabırsız davrandığımı kabul etmeliyim genel anlamda tatlıydı ama daha çok verim alabilirdim eğer doğada olsaydım diye düşünüyorum. çünkü görsel halüsinasyonlar ve ihtiyacınız olan bütünlük ihtiyacını en verimli bu alanlarda alınabileceğini hissettim ancak bu bana bir sorun olarak dönmedi. eğer evde rahat değilseniz veya vakit geçirmeyi sevmiyorsanız büyük ihtimal kapalı alan size boğucu gelmeye başlayabilir ayrıca çok yakın bi arkadaşınızla beraber bütünlük hissini daha çok hissedebileceğini düşünüyorum, birbirinizle olan diyalogların içselliğinin yansımasıyla beraber doğaya yakınlığınızın beraberliğinin bu yolculuktaki anlamı daha farklı olacaktır.

gece saat 2'de aldım (boş olduğum 2 günü böyle değerlendirdim size de sonraki gün işiniz olmadığı bi zamanı önerebilirim çünkü şuan dinlenme ihtiyacı hissediyorum) 35 dakika sonra etkisini göstermeye başladı ve nasıl başladığını aslında tam anlayamadım boyut algımda değişim hissetmeye başladım daha çok sanki duvarım bana yakınlaşıyormuş, yer hafif ayağımdan kayıyor ve yatağımda beni biraz içine çekiyormuş gibiydi. bir süre bu şekilde devam ederek yerini yavaş yavaş görsel bükülmeler almaya başladı.

ilk 1 saatin sonunda görsel halüsinasyonları tam olarak hissetmeye başladım beraberinde ise sürekli bir gülümseme isteği. bu halüsinasyonlar bana o an orada olmayan bir şeyi göstermiyor. duvarımda kendi yaptığım kolaj çalışmam var yazı, çizim ve fotoğraf karışık. oraya baktığımda yazıların dalgalandığını, çizim ve fotoğrafların üst üste gelerek karıştığını, duvarımda asılı diğer şeylerin sağa sola kaymalarla yer değiştirdiğini gördüm ama hiçbir şekilde rahatsız hissetmedim. bu görsel karmaşıklık tüm yolculuğum boyunca beni eğlenceli hissettirdi çünkü sadece tripte olacağımı, var olmayan değil sadece bükülmüş bir gerçeklik içerisinde olacağımı pulu attığım ilk andan beri ara ara kendime telkin ediyordum. deneyimimden önce bu kısım beni korkutuyordu ne görebilirim en fazla diye ama hiiiçççç de öyle olmadı. burada telkinler çok önemli olabilir.

2. saat civarı olması lazım. bir yandan In The Court Of The Crimson King albümünü dinliyordum ve albüm kapağına ne kadar süre daldığımı hatırlamıyorum. yolculuğum sırasında dinlemekten en çok keyif aldığım birkaç albümü yazı sonuna iliştireceğim. müzik burada kendini daha çok hissettirmeye başladı, daha katmanlı, biraz yankılı geliyordu. duyu hassasiyetim gittikçe artıyordu. gerçekten 8D versiyonu algılarım benim için yapıyordu ve müziği normalde dinlediğimde dikkat edemediğim ufak tınılar şimdi ön planda kendini daha çok belli ediyordu. ayrıntıların hiçbir önemi yoktu çünkü onlar artık sadece ayrıntı değildi. müzik dinlemeyi bu şekilde deneyimleyebildiğim için hala çok tatmin ve mutlu hissediyorum. progressive rock nasıl ortaya çıktı diye de bi düşündürdü.

ot kullanımlarında etkiyi direkt olarak kafada hissetmeme rağmen lsdnin beni bilincimin çok açık ve normal hissettirmesinin deneyimimde bendeki müthiş hissiyatını nasıl açıklayabileceğimi bilemiyorum. yolculuğumda özellikle bilincimin çok açık olduğunu fark etmek beni en iyi hissettiren kısımlardandı.

daha sonrasında dinlemek ve ne kadar düzgün konuşabildiğimi merak ettiğim için bilen bir yakın arkadaşıma ses kaydı attım. gayet normal konuşuyormuşum. sadece içeride dönen çok fazla soyutluk var ve kelimeler somut bir anlam taşımak zorunda olduğundan kelimeleri anlamlarına göre kullanmak zordu ama bir yandan çok tatlı bir hissiyatım olduğu için bunu dışarı dökme ihtiyacı da duyuyordum. yalnız olduğumdan kedimle konuşmaya başladım. buraları pek hatırlayamıyorum çünkü her şey çok akışındaydı, sesli düşünüyordum sanki. bi süre sonra sustum ve kedimle sadece bakıştık. tüyleri çok hareketliydi, elimdeki hissiyatı da çok akışkandı ve size yemin edebilirim o an frekanssal bir boyutta, ağzımı açmamama rağmen kedimle konuşuyordum.

3. saat aralığındayım. bundan sonraki sürenin çoğunu pencere önünde dışarıyı izleyerek geçirdim. evimin önünde normalde dikkat etmediğim ağaca bakıyordum. hareketleri o kadar güzeldi ki her hareketi bir dalga ve dalganın yaydığı enerji mi artık her ne ise benimle iletişime geçmeye çalışıyor gibiydi. benimle beraber nefes alıyordu ve gözüme o kadar sevimli geldi ki bu kısımlarda sadece gülümsediğimi hatırlıyorum. normalde bu ağaca hiç bakmadığımı hatırlayıp keşke seni daha önce fark etseydim dedim ve ondan özür diledim. aslında bu özrü yolda yürürken, bir yere giderken fark etmediğim birçok güzel şey olduğu ihtimalini düşünerek bu şeylerin hepsinden özür diledim. kafamı oynattığım yönde onun da hereket ettiğini fark ettiğimde uzaktan da olsa beraber ufak adımlarla dans etmeye başladık. ben sağa, o da sağa. ben sola, o sola ve bir süreden sonra o sağa ben sağa, o sola ben sola. artık ben değil, o yönlendiriyordu. bu şekilde ne kadar sürdüğünü hatırlamıyorum ama önemli değil. her şey olurunda giden bir bütünlükteydi.

bir şeyler izlesem nasıl olur diye merak ettim the office açık olan sekmeyi görünce bi bakiyim dedim. formal giyinen insanların mor ve mavi ön planda renklendiğini görünce komik bi çelişki hissettim ama bu çelişki biraz rahatsız hissettirmeye başlayınca kapattım. evim şahane izliyim dedim baktım selim bey'in gözü kulağına giriyo kapadım **** ama süngerbob baya eğlenceliydi tripte izlemek için baya makul.

ve beklediğim o kısımlara geldim. düşünsel sürecime yardım etmesi için lsdye izin verdim ve beraber çalışmaya başladık. lsd atmaya o saat çok anlık karar vermiştim ve düşünsel sürecim bununla başlayarak aslında bir şeyler hakkındaki aceleci tavrımı fark ettim. aslında her şey için acele ediyordum. 2 yıldır gündelik şekilde düzenli ot kullanıyorum ve bunu kırmak istediğim için son 1 aydır hiç kullanmamıştım. elimdeki bittiğinde bir sonraki için girdiğim arayış aceleci tavrımın en büyük örneğiydi bunun yanında sabırsız yanımın, olayları aslında karmaşıklaştırdığını idrak etmeyle beraber de kısmen kendimden iğrenmeye başladım. ama rahatsız edici şekildense sanki önemli olan farkındalığın bu kısmının beni getirdiği ve paylaşmak istediğim nokta. düşünsel sürecimin bir özeti olarak; hayatımız aşama aşama farkındalıklar üzerine ve bunların hangisinin ne zaman olacağı deneyimler doğrultusunda ben ile anlam kazanıyor. her şeyi bir anda anlamlandıramazsın. bir farkındalık diğerine yol açarak kümülatif şekilde ilerler sen sadece sürece sadık kalmalısın. herkes kadar küçük ve kusurlusun. önemli olan sonuca ulaşmak değil, yolda olmaya devam etmek. bir şey sonuçlanıyorsa devamlılığı yoktur. devamlılık, sürekli gelişimin parçası. kötü hissediyorsan da bu harika çünkü bir şeyler içini gıdıklıyorsa demek gelişim ve yeniliğe ihtiyacın var. halinden tamamen memnun olmak devamlılığı sağlamaz.

içsel sürecimi belki başka bir yazıda daha anlamlı şekilde sunmayı düşünebilirim gerçi okuyan olur mu bilmiyorum şimdilik aklıma başka bir şey gelmiyor. diğer yolculuklarımda da yazmaya devam edeceğim ve merak ettikleriniz olursa sizi aydınlatmak benim de hoşuma gider.
şunu da belirtmeliyim ben geçirdiğim durgun bir günün ardından bunu yaptım kötü değildim ama çok çok da iyi hissetmiyordum. yolculuğumun genel hissiyatı hafif durağanlaşmalarla ara ara devam etti. bununla bir ilgisi olabileceğini düşünüyorum. nasıl hissettiğinize göre yolculuğa çıkın lütfen.
şuan sadece mutluyum ve bir sonraki yolculuğum için şimdiden heyecanlıyım.

bu bir yolculuk, tadını çıkar! ve aslında her şey sandığından daha kontrolünde, ancak senin doğrultunda.

King Crimson - In The Court Of The Crimson King
Pink Floyd - Animals
Camel - Moonmadness
Sun Ra - Sound Sun Pleasure
Nick Drake - Pink Moon

Son düzenleme:

Kömür

Yeni üye
Selam, yolculuğunu okumak bana keyif verdi, devamını bekliyorum.
4 senedir 2-3ayda bir aralıklarla tüttürüyorum, ve birkaç defa Xtacy deneyimledim.
halüsilojen merakım oldukça yüksek, çok uzun zamandırda LSD deneyimlemek istiyorum. Xtacy deneyimlerim iyiydi diyemem. Kişilik olarak çekingen utangaç ve aslında korkak bir yapıya sahibim diyebilirim. Bu bahsettikleriminde LSD deneyimi üzerinde üzücü deneyimlerle karşılaşmama sebep olabilir olarak düşünüyorum. Hiç arkadaşım olmadığı için, yazılarınla sana eşlik etmeyi düşünüyorum. :)

4 senedir 2-3ayda bir aralıklarla tüttürüyorum, ve birkaç defa Xtacy deneyimledim.
halüsilojen merakım oldukça yüksek, çok uzun zamandırda LSD deneyimlemek istiyorum. Xtacy deneyimlerim iyiydi diyemem. Kişilik olarak çekingen utangaç ve aslında korkak bir yapıya sahibim diyebilirim. Bu bahsettikleriminde LSD deneyimi üzerinde üzücü deneyimlerle karşılaşmama sebep olabilir olarak düşünüyorum. Hiç arkadaşım olmadığı için, yazılarınla sana eşlik etmeyi düşünüyorum. :)
merhaba!! öncelikle keyif alman hakkında sevindiğimi belirtmeliyim. ben de tam tersi olarak uzun zamandır extacy deneyimlemek istiyorum ve aynı şekilde daha içe dönük bi yapıya sahibim ancak bu deneyimin beni kötü etkilememesi rahat olduğum bi ortam, zamanlama ve kendime izin vermiş olduğum içindi. psikedelik, diğer kimyasallar ve genel hayat görüşüm zararı en aza indergeyecek şekilde mümkün olduğunca deneyimleme üzerine. kötü deneyimleri yaşamaktan çekinmemeliyiz, sonuçta iyi veya kötü bütün tecrübeler bize bi açıdan farkındalık sağlamıyor mu? lsd etkisinde bad trip yaşaşayan ve farkındalığının yüksek olduğunu düşündüğüm arkadaşlarım, o anı kötü geçirse bile trip sonrasında kendileri hakkında bazı şeyleri fark ettiklerini söylüyorlar ki bu bence yine harika olmalı. belki de sadece kendine izin vermelisindir ve ilk kullanımda benim dikkat ettiğim gibi mikrodoz seviyesini kontrollü tutarak başlayabilirsin. merak ettiğin arzu duyduğun bir şeyi erteleyerek sonuçlarından kendini mahrum bırakmak ne kadar gerekli? belki sandığından daha hazırsındır ya da hazır olduğunu zannettmene rağmen değilsindir ama deneyim doğrultusunda gelişiyorsak bu ne kadar önemli? sorularımı kendi içinde tart lütfen, bu bir tavsiye niteliğindense yönlendirme. karar verdiğinde ise sadece seni rahat hissettiren bir yere, zaman dilimine, şarkılara, 100ug gibi bi doza dikkat etmeni ve eğer yolculuğa çıkarsan benimle de paylaşmanı isterim.
son olarak içe dönük olmak bizi engellemek (sadece trip hakkında söylemiyorum) zorunda değil. sadece deneyimleri farklı doğrultuda yaşıyor ve değerlendiriyoruz hatta bu içsel yolculuğunu daha farklı yorumlamana yardımcı da olabilir. nasihat verir şekilde hissettirmemiştir umarım sadece yorumundan seninle benzer yanlar yakaladığım için üzerinde durmak istedim:)

Son düzenleme:
ben denemeni önermem illa ki deneyeceksen mantar ile başla, olmadı 75 ug gibi bir dozla denemeni öneririm.

Kömür

Yeni üye
merhaba!! öncelikle keyif alman hakkında sevindiğimi belirtmeliyim. ben de tam tersi olarak uzun zamandır extacy deneyimlemek istiyorum ve aynı şekilde daha içe dönük bi yapıya sahibim ancak bu deneyimin beni kötü etkilememesi rahat olduğum bi ortam, zamanlama ve kendime izin vermiş olduğum içindi. psikedelik, diğer kimyasallar ve genel hayat görüşüm zararı en aza indergeyecek şekilde mümkün olduğunca deneyimleme üzerine. kötü deneyimleri yaşamaktan çekinmemeliyiz, sonuçta iyi veya kötü bütün tecrübeler bize bi açıdan farkındalık sağlamıyor mu? lsd etkisinde bad trip yaşaşayan ve farkındalığının yüksek olduğunu düşündüğüm arkadaşlarım, o anı kötü geçirse bile trip sonrasında kendileri hakkında bazı şeyleri fark ettiklerini söylüyorlar ki bu bence yine harika olmalı. belki de sadece kendine izin vermelisindir ve ilk kullanımda benim dikkat ettiğim gibi mikrodoz seviyesini kontrollü tutarak başlayabilirsin. merak ettiğin arzu duyduğun bir şeyi erteleyerek sonuçlarından kendini mahrum bırakmak ne kadar gerekli? belki sandığından daha hazırsındır ya da hazır olduğunu zannettmene rağmen değilsindir ama deneyim doğrultusunda gelişiyorsak bu ne kadar önemli? sorularımı kendi içinde tart lütfen, bu bir tavsiye niteliğindense yönlendirme. karar verdiğinde ise sadece seni rahat hissettiren bir yere, zaman dilimine, şarkılara, 100ug gibi bi doza dikkat etmeni ve eğer yolculuğa çıkarsan benimle de paylaşmanı isterim.
son olarak içe dönük olmak bizi engellemek (sadece trip hakkında söylemiyorum) zorunda değil. sadece deneyimleri farklı doğrultuda yaşıyor ve değerlendiriyoruz hatta bu içsel yolculuğunu daha farklı yorumlamana yardımcı da olabilir. nasihat verir şekilde hissettirmemiştir umarım sadece yorumundan seninle benzer yanlar yakaladığım için üzerinde durmak istedim:)
yaklaşımların aşırı keyifli kanka çok teşekkür ederim ihlam almış gibi hissetttim, netflixdeki psikodelik maddeler dünyası ile ilgili olan bütün belgeselleri izledim oyüzden genel işleyişinde ve bad tribinde bile olumlu olmanın kazandıracağı birsürü detay olacağını düşünüyordum. ama neticede yapım gereği birtık geri adımdayım. yakınlarda birgün deneyeceğim vendoru yakalamam gerekli.
Ex konusuna gelince; kendi düşünceme göre, güvendiğin bir arkadaşınla birlikte. güzel bi dalgaya denk gelirseniz gerçekten çok eğlenirsiniz.
kafasını çözmek biraz teferruatlı oldu benim için. Bunuda kişiliğime bağlıyorum çünkü tanımadığım insanlar yanında rahat takılamıyorum. bir evde tamamen akışına bırakılmış güzel bir dalga eğlendirir birgün denersen bana ulaşabilirsin güzel patlamalık şarkılarım var :D şunuda eklemeliyim
ex atıp dışarıda yürümek kesinlikle denenmeli. Ama yüzüne sahip çıkman gerekebilir. hatta yüksek parlaklıktaki ışıklar karşısında dakikalarca dikilebilirsin. :D

neden önermezsin bilgi vermek istermisin ?
tabii ki
Xtacy deneyimlerim iyiydi diyemem. Kişilik olarak çekingen utangaç ve aslında korkak bir yapıya sahibim diyebilirim. Bu bahsettikleriminde LSD deneyimi üzerinde üzücü deneyimlerle karşılaşmama sebep olabilir olarak düşünüyorum. Hiç arkadaşım olmadığı için, yazılarınla sana eşlik etmeyi düşünüyorum.
exin öncelikle naptığını bilerek kullanmalısın ve yaygın kullanım amacını yada yolunu biliyor musun? bilmiyorsan sorarsan açıklayabilirim devamında sebebini anlatayım. LSD veya bütün psychedelicler için benim önerim sağlıklı bir psikolojik zeminde olmadan kullanmak, bu çok önemli çünkü sen kendin ile yüzleşeceksin ve bu karakterdeki insanlar yanımda kullandığında tek başlarına çok kayboluyorlar. Eğer ki bir trip sitter'in yoksa bu işe girmen seni belki psikoza sokmaz belki ancak lsdnin güzel yanlarını bir daha görememe demek çünkü +20 psychedelic tecrübem varsa güzel yanları kadar sadece bir tanesinde yaşadığım problemden ve looptan çıkamıyorum halen bazen.

213_2022_6106_Fig3_HTML.png

yukarıda görmüş olduğun lsd eşik dozlarıdır (threshold doses). So, şimdi görmüş olduğun gibi 9 ug'den sonra efektler başlıyor ve 25ugden sonra güçlü dozlar başlıyor, o beklenen efektler ise 100 ugde başlıyor. Senin tek başına deneyeceğini düşünerek 100 ugyi asla geçmemelisin sana en uygun dozun 75 ug olmasını söylememse karakterinden dolayı kendini tehlikeye sokmamak.

drugs eğlencelidir ama dikkatli ve güvende kullanmak daha önemlidir. çünkü sadece mikrogram (µg veya mcg) dediğimiz birim, Bir gramın milyonda birine (1/1.000.000) eşittir. ne kadar güçlü bir şey olduğunu buradan hesaplayabilirsin. herhangi bir sorun olursa cevaplamak isterim, ciao.

Mycena lux-coeli

Kıdemli Üye
Kankacım selamlar. Umarım psychedelic madde ile tanışman mümkün olur. Kankacım öncelikle anlatılanlarla yaşınılanların arasında epeyce bir fark olduğunu söylemem gerek. Şöyle bahsediyim çoğu insan yaşadıkları bad triplerin tamamını anlatmaz kendilerince çok özelleri olabilir. Ama iyi yaşadıklarını fazlasıyla allandırıp pullandırabilirler, bundan dolayı bu olayı deneyimlemeden çok fazla fikir sahibi olmak bence mümkün değil, beklentini x50 yapabilirsin. LSD senin çoktan unuttuğun, belki hiç farkına varmadığın duyguları, anıları, düşünceleri çok hırçın bir şekilde önüne serebilir, bu olayın bad Trip tarafı. Eğlenceli tarafı bir o kadar güzel görsel bir şölen seni bekliyor olucak, unuttuğun hisler günlük hayatında fark etmediğin rüzgarın tenine o güzel şefkatli dokunuşu, evrenin o mükemmelliğini fark etmen gibi çok güzel anlar seni bekliyor olucak. Set & Setting olayını güzel ayarlamanı öneririm. Saat, hava, bulunduğun alan, yanındaki kişiler, çalan müzik gibi seni huzurlu ve mutlu hissettirecek şekilde ayarlaman çok güzel bir trip geçirmeni sağlıcaktır.

Have A Nice Trip :cool: :cool:

Son düzenleme:

Mycena lux-coeli

Kıdemli Üye
Şöyle bir ekleme yapmak isterim iyi yönetilmiş bir bad trip oldukça verimli bir araç olarak kullanılabilir, her deneyiminden verimli bir şekilde yararlananilirsin.

İlk etapta 75 ug deneyimlemen oldukça yeterli olur. 75 ile 100 ug arasında bile oldukça fark var emin olabilirsin. 75 ug oldukça tatlı bir deneyim olur, hem yeni tanıştığın bir madde ile yüksekten başlamamakta fayda var.

Have A Nice Trip :cool: :cool:

yaklaşımların aşırı keyifli kanka çok teşekkür ederim ihlam almış gibi hissetttim, netflixdeki psikodelik maddeler dünyası ile ilgili olan bütün belgeselleri izledim oyüzden genel işleyişinde ve bad tribinde bile olumlu olmanın kazandıracağı birsürü detay olacağını düşünüyordum. ama neticede yapım gereği birtık geri adımdayım. yakınlarda birgün deneyeceğim vendoru yakalamam gerekli.
Ex konusuna gelince; kendi düşünceme göre, güvendiğin bir arkadaşınla birlikte. güzel bi dalgaya denk gelirseniz gerçekten çok eğlenirsiniz.
kafasını çözmek biraz teferruatlı oldu benim için. Bunuda kişiliğime bağlıyorum çünkü tanımadığım insanlar yanında rahat takılamıyorum. bir evde tamamen akışına bırakılmış güzel bir dalga eğlendirir birgün denersen bana ulaşabilirsin güzel patlamalık şarkılarım var :D şunuda eklemeliyim
ex atıp dışarıda yürümek kesinlikle denenmeli. Ama yüzüne sahip çıkman gerekebilir. hatta yüksek parlaklıktaki ışıklar karşısında dakikalarca dikilebilirsin. :D
dostum netflixdeki asit lsd belgeselleri izlediysen eger oyle delirme falan abartılı bir şey değil yani cokda şey yapma gözünde büyütme derim :) hani ilk asit kullanmak ilk olacagı ıcın farklıdır . sadece belgesellerde abartı cok fazla sonuçta kamera yanı. cekim için abartma

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ******* ** **** ****** **** **** ********* ** **** *** ******* ** * hahahaha* ******* ******** ** **** ********** ******** ***** ****** hahahaha ** **** ** ***** **** **** **** ********** ***** ******** * ******** ****** ***** ***** ***** ****** ******* ******* ***** **** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    * ******** ****** ***** ***** ***** ****** ******* ******* ***** **** ** ******** **
  • ax-b ax-b:
    ******* ******* ****** ********** ***** ****** ******** **** **
  • ax-b ax-b:
  • ax-b ax-b:
    ***** **** ***** ****** ******** ******* hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ****** **** hahahaha ******* ****** **** ******* ******** ******** *** ***** ** ******** ******** hahahahahahahaha hahahahahahahaha ***** hahahaha* **
  • Night owl Night owl:
    ***** ** **** **** ********* *** **** ****** ****** ****** ****** ******* ****** ***** ***** ********* hahahaha** ******** *** ******** ****** ********* **** **** ***
  • Night owl Night owl:
    **** **** **** **** ****** ** ******* *** ********** ***** **** ***** ****** ******** ******* hahahaha*
  • ax-b ax-b:
    ****** ****** ****** **** *** **** ***** *** ****** ******* **** ***** **** ******
  • Night owl Night owl:
    **** ********** ****** ** **** ******* **** **** ******** *** hahahaha hahahaha ********** ******* ******* ****** **** ***
  • Night owl Night owl:
    ******** ******** ********** **** ******** ****** hahahaha ***** ******* * * **
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ** **** **** ********* *** **** ****** ****** ****** ****** ******* ****** ***** ***** ********* hahahaha** ******** ***** ********* ****
  • ax-b ax-b:
    ****** *** ****** ***** ****** ********** ***** * **** ** ********** ***** ** **** **** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ****** **** hahahaha ******* ****** **** ******* ******** ******** *** ***** ** ******** ******** ***** ****** ******** ********* **** *** ** ********
  • Night owl Night owl:
    * ** ********** *** **** * * ** ****** ********** * ***** ********* ****** ********* ******** ****** *** ****** ***** ****** ********** ***** * **** ** ********** ***** ** **** **** hahahaha*
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Night owl Night owl:
    ********* ** ***** **
  • ax-b ax-b:
    hahahaha** ***** ***** ******** hahahaha*****
  • ax-b ax-b:
    ******* *** ******** hahahaha* ****** ******** ***** ***** **********
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • T Taha2580: