LSD trip raporu

Shaman_Healer

Yeni üye
Selamlar herkese. 1 hafta önce, bir kaç arkadaş ile birlikte lsd denedik. Deneyinden bende kalanları paylaşmak istiyorum. Lsd 100ug ve beklemiş olmasına rağmen inanılmaz bir deneyim yaşadık. Rahat olmak açısından ormanlık bir alan tercih ettik. Yaklaşık yarım saat sonra etkisini göstermeye başladı. 1 1.5 saat sonra etkisi inanılmaz bir seviyeye ulaştı. Görseller tamamen kaydı, algı bozuldu. Neye odaklanirsak gercegimiz haline geliyordu. Normal sigara dahi icemiyorduk. 3-4 saat sonra hala düşmemekte direnen kafa bizi felsefeye de soktu. İnsanın hakikati nedir, evren nedir, varoluş amacımız nedir gibi konulardan bir türlü kopamadik. Lakin bulunduğumuz bölge de yabancı insanların da olması beni biraz bad tribe soktu ve canım sıkılmaya başladı sanki oradan uzaklasmazsak basimiza bir iş gelecekmiş gibi hissettim. Çok zorlanarak geldiğimiz yolu bulup oradan uzaklaştık fakat bu sefer şehre girmeye başladık. Sanki herkes bizi izliyordu çok boktan bir his bu. Bir kaç saatlik uğraşın ardından yolu bulabildik :) 6-7 saat olmasına rağmen hala kafamız fişek gibiydi, sürekli halise düşüyorduk. Öğlen 2 gibi başlayan trip bitmek bilmiyordu. Gece 10 gibi arkadaşlardan ayrılıp eve geçtim. Sabah 10 a kadar hala halisler devam ediyordu ufak ufak. Son 2-3 saat bir düşünme evresi başladı. Kendimi ve hayatı sorguladım, hatalarımı gözden geçirdim yeni kararlar aldım biraz duygusala da bağladım ufaktan. Ve en sonunda tertemiz kafası bitti. Geriye kalan bir **** et modu oldu. O günden beri kafam çok rahat pek takmıyorum sorunları. Uzun zamandır üzerimde olan depresyondan kurtulmuş oldum.

Lsd deneyecek olan arkadaşlara önerim muhakkak ilk kez deniuorsaniz yarım ile başlayın. Muhakkak rahatsız edilmeyeceğinis güvenli ve açık alanda denemeye gayret edin. Ve yanınızda kafa.dengi insanlar olsun. Yoksa canınız çok sıkılıyor. En önemlisi de,.vücudunuz aşırı isinacagindan düzenli sıvı almaya çalışın.

Okuduğunuz için teşekkürler, herkese bol tripler

şu namussuzu çok beğenirim diye bulaşmıyorum,sonra müptelası olurum çünkü..düşünsel ve zihinsel boyutum zaten çok derin,ne kaybolmalar yaşarım ben ya...
tecrübelerini aktardığın için sağolasın can..işin rast gitsin

Ü

Üye silindi 34638

Guest
ben birkaç kez takıldım, takıldığım arkadaşlarım benim kadar sevmedi ama ben deli oluyorum olsa da yesem. LSD çok ayrı bir şey ya.

convik

Doktor
Selamlar herkese. 1 hafta önce, bir kaç arkadaş ile birlikte lsd denedik. Deneyinden bende kalanları paylaşmak istiyorum. Lsd 100ug ve beklemiş olmasına rağmen inanılmaz bir deneyim yaşadık. Rahat olmak açısından ormanlık bir alan tercih ettik. Yaklaşık yarım saat sonra etkisini göstermeye başladı. 1 1.5 saat sonra etkisi inanılmaz bir seviyeye ulaştı. Görseller tamamen kaydı, algı bozuldu. Neye odaklanirsak gercegimiz haline geliyordu. Normal sigara dahi icemiyorduk. 3-4 saat sonra hala düşmemekte direnen kafa bizi felsefeye de soktu. İnsanın hakikati nedir, evren nedir, varoluş amacımız nedir gibi konulardan bir türlü kopamadik. Lakin bulunduğumuz bölge de yabancı insanların da olması beni biraz bad tribe soktu ve canım sıkılmaya başladı sanki oradan uzaklasmazsak basimiza bir iş gelecekmiş gibi hissettim. Çok zorlanarak geldiğimiz yolu bulup oradan uzaklaştık fakat bu sefer şehre girmeye başladık. Sanki herkes bizi izliyordu çok boktan bir his bu. Bir kaç saatlik uğraşın ardından yolu bulabildik :) 6-7 saat olmasına rağmen hala kafamız fişek gibiydi, sürekli halise düşüyorduk. Öğlen 2 gibi başlayan trip bitmek bilmiyordu. Gece 10 gibi arkadaşlardan ayrılıp eve geçtim. Sabah 10 a kadar hala halisler devam ediyordu ufak ufak. Son 2-3 saat bir düşünme evresi başladı. Kendimi ve hayatı sorguladım, hatalarımı gözden geçirdim yeni kararlar aldım biraz duygusala da bağladım ufaktan. Ve en sonunda tertemiz kafası bitti. Geriye kalan bir **** et modu oldu. O günden beri kafam çok rahat pek takmıyorum sorunları. Uzun zamandır üzerimde olan depresyondan kurtulmuş oldum.

Lsd deneyecek olan arkadaşlara önerim muhakkak ilk kez deniuorsaniz yarım ile başlayın. Muhakkak rahatsız edilmeyeceğinis güvenli ve açık alanda denemeye gayret edin. Ve yanınızda kafa.dengi insanlar olsun. Yoksa canınız çok sıkılıyor. En önemlisi de,.vücudunuz aşırı isinacagindan düzenli sıvı almaya çalışın.

afiyet olsun hocam yalnız 100ug dediğin etkileri yapmaz bence siz daha yüksek oranlı lsd tüketmişsiniz bilmeden.

dil üstü mü yapıştırdınız yoksa dille damağa mı yapıştırdınız ... ? bende sipariş verdim ilk olucak :)

şu namussuzu çok beğenirim diye bulaşmıyorum,sonra müptelası olurum çünkü..düşünsel ve zihinsel boyutum zaten çok derin,ne kaybolmalar yaşarım ben ya...
tecrübelerini aktardığın için sağolasın can..işin rast gitsin
kardeş onun müptelası olamazsın hergün icemezsin ama mutlaka denemeni tavsiye ederim. ama ormanda bu arkadaslar gıbıde guzel ama partiye gıdersen o muzıkle cok baska bısey .

10 ug normal bir insansan yapmaz dostum. ben bu mereti sadece tr de denemedim merak etme. yorumu ona göre yapıyorum.
hafif doz olarak kabul edilir ama kafa yaşamak için yeterlidir. Bazı insanlara çok bazılarına az gelebilir, çünkü dozajını vücut tipi dahil kullandığın ilaçlara kadar bir çok şey değiştirebiliyor. Asitin bir çok türü olduğu için her ug aynı etkiye sahip değildir. Saflık oranı ug kadar önemlidir. Bu da aynı ug olsa bile etkiyi değiştirir.

Son düzenleme:

convik

Doktor
hafif doz olarak kabul edilir ama kafa yaşamak için yeterlidir. Bazı insanlara çok bazılarına az gelebilir, çünkü dozajını vücut tipi dahil kullandığın ilaçlara kadar bir çok şey değiştirebiliyor. Asitin bir çok türü olduğu için her ug aynı etkiye sahip değildir. Saflık oranı ug kadar önemlidir. Bu da aynı ug olsa bile etkiyi çok değiştirir.
Doğru diyorsun hocam. Kişiye göre değişir, ekstra bir durum yoksa diye onu diyorum. Bşr kaç kişi yiyip bu etkileri aldılarsa kişiye göre değişir kısmı boşa düşer.
Yine haklısın asitin türüne göre etkisi değişir ama piyasada öyle asit kim bulmuş da biz fakir türklere düşecek.
Velhasılı kelam haklısın nihayetinde. İyi kafalar bol dumanlar kardeşim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
  • W wickedstick:
    ***** *** ****** ** ********** *** ********** *** ********* * ***** ****** *****
  • W wickedstick:
  • W wickedstick:
    W wickedstick: ****** ****** ***** *** ****