Lst sonrası yapraklar bayıldı

HighMann

Müptezel
sanırım topping uygulamışsın bitkiye ve stresten öleceğini düşünüp direk blooma geçmiş bu yüzden önerilmiyor işte autolara topping birdaha uygulamayın şu autoya topping ya lst neyinize yetmiyor adamlar kanıtla gösteriyor bi auto bitkiye topping diğer autoya ise sadece lst uyguluyor

HighMann

Müptezel
topping uyguladığı bitki 30-40 gr verirken diğer sadece lst uygulanan 100 leri görüyor toppingli ufacık kalıyor saçma ya autoya topping strese girmesin diye saksı değişimi yapılmayan şeyin kellesimi alınır hiçmi düşünmüyosun erken girmesinin sebebide budur :D

melek

Üye
topping uyguladığı bitki 30-40 gr verirken diğer sadece lst uygulanan 100 leri görüyor toppingli ufacık kalıyor saçma ya autoya topping strese girmesin diye saksı değişimi yapılmayan şeyin kellesimi alınır hiçmi düşünmüyosun erken girmesinin sebebide budur :D
Kanka açıkcası bende öyle yaptım :) birine topping ve lst yaptım birine sadece lst yaptım birine hiçbişry yapmadım farkı gözlemek için acemiyiz sonuçta bu işte bakalım nasıl sonuç verecekler

melek

Üye
Bu arada yaptığım yapmadığım hepsi çiçeğe girdi erkenden ben genetikten tohumdan diye düşünüyorum yada şöyle birşey yaptım ilk 10 günü 24 saat açık gittim sonra 18 6 ya döndüm ondan belki akılları gitmiş olabilir

Lucky

Müptezel
Işığı yaklastirdigini yazmışsın eğer duzelmedilerse ışığı eski haline getirip dene ışık fazla yakın olursada bu tepkiyi verir.

melek

Üye
Kanka sulamamdan sonra düzeldiler falat hafif yapraklar da perçem oldu 5 cm yukarı çektim takip ediyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Madkusa Madkusa:
    **** ********** ****** ** ***** ******** ***** *** ********** *** ** ********* ******* ******* *** *** *** hahahaha hahahaha ******** ****** ****** ** ****** *** ****** ****** ****** ********** ****** ** **** ** *** ** ** ******** hahahaha*
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
    ***** ******** ** ****** **
  • Madkusa Madkusa:
    ******** ******* ** ****** hahahaha*
  • L lityum:
  • Madkusa Madkusa:
    ***** ****** ******* ***** * ******* *** ***** ******** hahahaha **** **** ***** **** hahahaha hahahaha*******
  • L lityum:
    ****** ********* ***** ********** hahahaha ********** * ******** ****** ****** ***** ***** ******* ** ***** ***** ***** ****** *** ******* ********* ******** *** ********* ******** ********** hahahaha ****** ** ***** ***** *** *** ******* **********
  • NewGardener NewGardener:
    ******** ******* ***** ***** ***** ********* ********** ****** ** ***** ******** ***** *** ********** *** ** ********* ******* ******* *** *** *** hahahaha hahahaha ******** ****** ****** ** ****** *** ****** ****** ****** ********** ****** ** **** ** *** ** ** ******** hahahaha*
    ***** *** ******** hahahaha ****** ********* ***** ********** hahahaha ********** * ******** ****** ****** ***** ***** ******* ** ***** ***** ***** ****** *** ******* ********* ******** *** ********* ******** ********** hahahaha ****** ** ***** ***** *** *** ******* **********
    hahahahahahahaha
  • Madkusa Madkusa:
    ***** ******** ***** *** **** *** ********** ********** hahahaha*******
  • Kanka Kanka:
  • L lityum:
    *** **** *** *** ***** hahahaha ******* ******* *** ******* ******** *******
  • Kanka Kanka:
  • Madkusa Madkusa:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
    hahahahahahahaha
    ***** ***** ******* ** **** ** hahahaha
  • Madkusa Madkusa:
  • Kanka Kanka: