Lst

Melez

Müptezel
keske ilk yetistirdigim zamanlar boyle sade videolara denk gelebilseydm en ufak temel bilgiyi bile youtubeden yabanci adamlarin sacma sapan videolarindan az buz yada burda yazili olarak okuyup kafada hayal ede ede dallar kira kira ogrendik :D yeni baslayanlar icin guzel bi sade video olmus basarili

zero00

Müptezel
Knka aslında olay başından itibaren planlı ilerlemiş sağa yatıracaksın diye bitkiyi saksının soluna ekmissin başından itibaren plan belliymiş lst yaparken asıl mesele de bu zaten nasıl yapacağına karar veremedigi için kafalar karışıyor bir çok teknik var en başında kafanda bir yol olup o düzlemde ilerlemek daha sağlıklı bir bitki sahibi olmaya yol açıyor bence

istr

Ordinaryüs
Kankalar 3d baskı sitelerinden lst için üretilmiş dosyalara bakmanızı öneririm, bu tür toprağa saplanan kazıklar drenajı hızlandırıyor bence, suya yol çiziyor, o yüzden kullanmayı tercih etmiyorum, kumaş saksılar için direkt bitkiye takılan parçalar biçilmiş kaftan, 3d baskı makinası olan herhangi birine çok uygun fiyata ömürlük malzeme bastırabilirsiniz

Kankalar 3d baskı sitelerinden lst için üretilmiş dosyalara bakmanızı öneririm, bu tür toprağa saplanan kazıklar drenajı hızlandırıyor bence, suya yol çiziyor, o yüzden kullanmayı tercih etmiyorum, kumaş saksılar için direkt bitkiye takılan parçalar biçilmiş kaftan, 3d baskı makinası olan herhangi birine çok uygun fiyata ömürlük malzeme bastırabilirsiniz
Kanka bu dediğine nasıl bakacağım bilmiyorum:)

istr

Ordinaryüs
thingiverse ve printables gibi sitelerden bakabilirsin kankam, her tasarımın altında stl dosyası oluyor, onu 3d yazıcısı olan birine ileteceksin basacak gönderecek

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********