Lutfen gubre yardimi kankalar

teopasha

Yeni üye
Arkadaslar herkese merhabalar.
 Araniza daha yeni katilmaktayim. Tohumsuz kardes sayesinde. Yakalasik 25gundur bnde grower olmaya karar verdim. Deneme amacli ilk bitkimi ektim. Yapraklar cikmaya basladi ama ben bu gubre isini cozemedim. Sivi gubre aldim kati gubre de almak zorunda miyim?sivi gubreyi direk suya karistirip topragami dokmeliyim yoksa su puskurtucu ile uzerine mi sikmaliyim. Kati gubre alirsam onu nasil kullanmalıyım? Ne kadar kullanmaliyim? Lutfen bilirkisi growerlar ve tecrubeli arkadaslar yardimci olursa sevinirim. Tesekkurler

suprisemadafaka

Yeni üye
Cvp: Lutfen gubre yardimi kankalar

teopasha' Alıntı:
Arkadaslar herkese merhabalar.
 Araniza daha yeni katilmaktayim. Tohumsuz kardes sayesinde. Yakalasik 25gundur bnde grower olmaya karar verdim. Deneme amacli ilk bitkimi ektim. Yapraklar cikmaya basladi ama ben bu gubre isini cozemedim. Sivi gubre aldim kati gubre de almak zorunda miyim?sivi gubreyi direk suya karistirip topragami dokmeliyim yoksa su puskurtucu ile uzerine mi sikmaliyim. Kati gubre alirsam onu nasil kullanmalıyım? Ne kadar kullanmaliyim? Lutfen bilirkisi growerlar ve tecrubeli arkadaslar yardimci olursa sevinirim. Tesekkurler
Kanka sadece sivi gubre yeterli. sivi gubreyi ise suya karistirarak topraga dokuyorsun!! ne kadar sure ve kac ml oldugunu ise kullandigin gubre markasanin internetten'de bulabilecegin feed chart turkcesi besleme grafigi olan tabloya gore kullanman gerekiyor. bu arada suyun ph seviyesi onemli. tohumsuz youtube kanalinda bunlardan bahsediyor ordan izlersen daha kolay ogrenmis olursun bu sureci.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ******** *** * ****** ********* ****** ******** hahahaha ******** ****** **** ****** ********** *******
  • J JunkyheaD:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • J JunkyheaD:
  • J JunkyheaD:
  • J JunkyheaD:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • L Lew4nd0w5k1:
    ********* ********** ******* **** hahahaha ******** ****** **** ****** ********** *******
  • L Lew4nd0w5k1:
    ****** ******* ***** ****** hahahaha* ** ***** ****** ** ***** **** ***
  • J JunkyheaD:
  • J JunkyheaD:
    **** ** **** ** **
  • J JunkyheaD:
  • J JunkyheaD:
  • J JunkyheaD:
  • Night owl Night owl:
    **** **** *** ****** ******* ***** ****** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • L Lew4nd0w5k1:
    ** ** ******** ***** hahahaha* **** **** ***
  • J JunkyheaD:
  • J JunkyheaD:
  • J JunkyheaD:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Ş ŞekerBank:
    ****** ***** **** **** ***** ********* ****** *** hahahaha ******* ******** **** ****** hahahaha* ******* **** ****** ********* ***** ***** *** ** ***** *** ***** hahahaha* ******* ** **** ******* *******
    Ş ŞekerBank: ****** ***** **** **** ***** ********* ****** *** hahahaha ******* ******** **** ******...