MİNİ GROW YARDIM

Hyperone

Müptezel
Arkadaşlar bilgileriniz ışığında ilk growum için bazı siparişlerimi verdim. Şimdi kaldı tohum seçmeye , sponsordan alacağım, 60 en 60 boy 1 metre yüksekliğinde bir kabin düşünüyorum , ışık payını vb hesaba katarak önereceğiniz cücegillerden var mıdır ? bazı kesme yöntemleriyle bitki kısa da tutulabiliyormuş aydınlatır mısınız ? yarın yapımına başlayacağım.

Hyperone

Müptezel
degenetica da bitkinin boyları da bilgiler kısmında mevcut kanka. Ayrıca kendin vereceğin eğitim ile de bodur bırakıp yanlara genişlemesini sağlayabilirsin.
İplerle yanlara doğru açılmasını ve 45 derece kesim muhabbetini duydum ama tam tekniği bilmiyorum aydınlatabilir misin ?

100CM yükseklik yeterli olur mu toplamda ?

SariTursu

Kıdemli Üye
Işığın bitkiye yakınlığına göre ayarlayacaksın kanka. Topping yap ve çıkan dallara lst uygula. Ttr kablodan yapabilirsin. Detayları youtube dan bak. Sağlam videolar var.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
    ****** hahahaha* **** ****** hahahaha**** ********** ***** *
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    *** ******** ********* ********** ***** *** ******** *** ***** hahahaha* hahahaha*** ****** **** ***** ***** ********** ******** ******* ** ******** hahahaha **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** hahahaha* **** ****** ********* ********* ********** ***** ********** hahahaha**** ******* **********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ******** ******** **** ******* ******* ***** hahahaha*** *******
  • WillWilliamsWinston WillWilliamsWinston:
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** **** ***** hahahaha** ******
    ******* **** ******** ***** ***** ******** hahahaha*** ***** ******** hahahaha *********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ** ***** ********** **** ****** ******* ******** **** ***** ******* ** ****** **** **
    +1
    ********* ********* ******** ******** ******** ******* **
    **** ** ***** ***** ***** **** ****** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******* **** ******** ***** ***** ******** hahahaha*** ***** ******** hahahaha ********* hahahaha*** ****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahahahahahaha
    *** ** *** ****** **** *** ***** **
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    * ***** *** **** **** ***** ****** **** ***** ****** hahahaha** **** ****** ***** *** ********** *** ****** **** ******* ******* **** ****
    ***** ********* ******** *** ****** ** ****** ********** *** **** ** ***** **** **** ******** ***** ********* ****** ******* **** *** hahahaha ****** ********
    ******** ********** ** ** ********** *** ***** **** **** ******** ***** ********* ** **** ****** ********* **** **** ********* ***** **** ** *** ****** ******* hahahaha ******** **** ** ****** *** **** **** ***** ******* ****** *** **** *** *** ******** hahahaha ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha ******* ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******** ********** ** ** ********** *** ***** **** **** ******** ***** ********* ** **** ****** ********* **** **** ********* ***** **** ** *** ****** ******* hahahaha ******** **** ** ****** *** **** **** ***** ******* ****** *** **** *** *** ******** hahahaha ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha ******* ****** ****** ******** ******* **** hahahaha ******* *****
    ***** ****** ***** ********* ********* ******* **** *** ******** ***** ******* ****** ****** ********* ****** ****** **** **** *** ****** ****** ****** *******
    ***** ** ******* ****** hahahaha**
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******* hahahaha* ******* ******* ********** hahahaha hahahaha **
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    G GaribanMüptezel: **