Mercek yapımı

Trikomlarınızı kontrol etmek için bir nebze olsa da cebinizi rahatlatacak bir konu. 2,5₺ TL’e kapı dürbünü (merceği) alıyorsunuz ve içerisinde bulundan 4. Katmanı alıp telefon kameranıza yerleştiriyorsunuz. YTube da örnekleri var. Video moduna gelip flashınızı açarsanız fiyat&performans olarak memnun kalırsınız. Bol dumanlar

Ne kadar iyi çekmişim bilmiyorum ama en azından sonuç gösterebilir durumda olduğunu düşünüyorum. Bu konu sayesinde kapı dürbününden çektiğim tricom görüntülerini paylaşıyorum. Çok faydalı, sabitlenecek bi konu olmuş eyvallah kankam dumanın bol olsun :)

MasterOf

Kıdemli Üye
Aga ben boyle bise aldim ama kirmadan icindeki camlari nasil cikarticam cozemedim, youtube link vs varmi yardim edebilecek
20210112_131952.jpg

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    *** ** hahahaha **** ********** **** ******* hahahaha *** ****** *** * ******** *****
  • Probis Probis:
  • Probis Probis:
    **** ******* ********** ***** hahahaha ****** **
  • Probis Probis:
    *** ** ******** ******* ******** ******** *** ***** **** ***** ***** hahahaha ***** ******* *******
  • Probis Probis:
    ******* *** ****** hahahaha ******* **** ***** **** **** **** ** ****** **** *********
    ******* ******* ****** ** ****** *** ****** ** ******* **** ****** ****** ****** *********
    ******* ***** ******* ********** ******* **** ******* ***** *** ******** **** ***** ** *******
    +1
  • 2 2008Grower:
    *** ****** **** ******** hahahaha** ********* * ***** *** hahahaha* ** **** ****** hahahaha* ***** ******
    +1
    **** *** ***** ********* **** **** hahahaha*
  • Probis Probis:
    **** ****** ***** ***** ******* **** ******* ********* ****** hahahaha ********** ********** ******** ********** ****** * **** *****
  • Probis Probis:
    *** ** *** ******* ******* ***** **** ***** ******** ** ****** ****** **** ******* **
  • Night owl Night owl:
    ********* hahahaha**** ** **** hahahaha******** ******** hahahaha**** ** ***** **** ******** ********* ******
  • 2 2008Grower:
  • 2 2008Grower:
    ***** *
  • Probis Probis:
    ******* ******* ****** ** ****** *** ****** ** ******* **** ****** ****** ****** ********* *** ***** ******* ******* *** ** ** ******* ** ******* *******
  • Emmy Emmy:
    +1
    Emmy Emmy: ********** +1