Merhabalar herkese. Bir kaç sorum var, ilk girişimim olucak.

köşkerrr

Yeni üye
Geçenlerde elime geçen, anladığım kadarıyla iyi yetiştirilmemiş ama ona rağmen kafası hoşuma giden bi sigaradan 23 bitki çimlendirdim. Tohum sipariş etmeden önce deneyim kazanmak adına bunların max 10 adet dişisini 150x150 kabine ekmeyi düşünüyorum. Bu sigaranın genetiğiyle ilgili en ufak bi fikrim yok.
1- Eğer iyi bakabilirsem sizce ortaya güzel bişey çıkar mı, yoksa tohum mu sipariş etmeliyim ?
2- Tohum sipariş etmeliysem sizce hangi genetikleri almalıyım ?
3-150x150 kabine 10 adet ekilmiş ve ortalama bir bakım sürecinden geçmiş bitkilerden alacağımız hasat ;
*elimdeki rastgele tohumlar
*LSD Auto Feminized
*Blue Dream Autoflower
*Degenetica Skunk Automatic
veya tavsiye edeceğiniz başka bi genetik olursa bitki başına kaç gr olur ?
Cevaplayan herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

Cashh

Doktor
Geçenlerde elime geçen, anladığım kadarıyla iyi yetiştirilmemiş ama ona rağmen kafası hoşuma giden bi sigaradan 23 bitki çimlendirdim. Tohum sipariş etmeden önce deneyim kazanmak adına bunların max 10 adet dişisini 150x150 kabine ekmeyi düşünüyorum. Bu sigaranın genetiğiyle ilgili en ufak bi fikrim yok.
1- Eğer iyi bakabilirsem sizce ortaya güzel bişey çıkar mı, yoksa tohum mu sipariş etmeliyim ?
2- Tohum sipariş etmeliysem sizce hangi genetikleri almalıyım ?
3-150x150 kabine 10 adet ekilmiş ve ortalama bir bakım sürecinden geçmiş bitkilerden alacağımız hasat ;
*elimdeki rastgele tohumlar
*LSD Auto Feminized
*Blue Dream Autoflower
*Degenetica Skunk Automatic
veya tavsiye edeceğiniz başka bi genetik olursa bitki başına kaç gr olur ?
Cevaplayan herkese şimdiden çok teşekkür ederim.
Elindeki tohumları ekmeden sigara tohumları ile tecrübe kazanman ikinci ekimde her şeyi daha iyi yapmana neden olur bende aynısını yapıyorum şu an sigaradan çıkan iki çiçek yetiştiriyorum. Sonrakine ak48

photo

Üye
dostum selamlar bende ilk growumu mart ayında pandemi başlangıcında tek bi köfteci tohumla yaptım 4 ay baktım erkek olduğunu anlaıktan sonrada 1 ay baktım iyi bi tecrübe oldu bence elindekileri ek erkek olanları döllemeden alablirsen ne ala döllesede bak herma olur tohumlu diyarbakır sigarası içersin hemde bi sürü şey öğrenirsin diye düşünüyrm ama gr işleri boş işler bence bi dahakine 2 tane photo atarsın iyi bakarsın belki yarım kg bile alablirsin bnce iş çok kökten ziyade iyi bakım ve photo olması hasat konusunu etkiliyor diye düşünyrm

mandarine

Ordinaryüs
kanka on tanesinin kaçının dişi olacağı ve ışığın fazlasıyla ilgili hasat miktarıyla. bir de o boyutta bir çadırda dörtten fazla bitki darlanır. umarım saksıların küçüktür çünkü o kadar alanda ancak bitkileri ve hasatları ufak tutarak idare edersin yoksa havasızlık ışık yetersizliği derken zor geçecek sonra çiçekte kim bilir küf bile yaparlar sıkışıklıktan. hepsini ufak tutarsan 20-40g arası birşey gelir belki bitki başı. yok salıcam büyüsünler küçük olmayan saksıda dersen senin de onların da işi zor. bunun bir iki katı alan ve en az 1000 watt ışık işe düzgün bir bakım olursa bitki başı 80-100 alırsın belki. genetik ve bakıma bağlı bu ışık miktarı ve ilk growa göre iyimser bir tahmin. ama bu alanda sıkısık ve plansız bir grow ile ufak yapacağından bile az hasat elde edebilirsin

köşkerrr

Yeni üye
kanka on tanesinin kaçının dişi olacağı ve ışığın fazlasıyla ilgili hasat miktarıyla. bir de o boyutta bir çadırda dörtten fazla bitki darlanır. umarım saksıların küçüktür çünkü o kadar alanda ancak bitkileri ve hasatları ufak tutarak idare edersin yoksa havasızlık ışık yetersizliği derken zor geçecek sonra çiçekte kim bilir küf bile yaparlar sıkışıklıktan. hepsini ufak tutarsan 20-40g arası birşey gelir belki bitki başı. yok salıcam büyüsünler küçük olmayan saksıda dersen senin de onların da işi zor. bunun bir iki katı alan ve en az 1000 watt ışık işe düzgün bir bakım olursa bitki başı 80-100 alırsın belki. genetik ve bakıma bağlı bu ışık miktarı ve ilk growa göre iyimser bir tahmin. ama bu alanda sıkısık ve plansız bir grow ile ufak yapacağından bile az hasat elde edebilirsin
kanka saksılarım ideal 10 olmasada 3 e 3 9 tane koyacağım en az elimden gelddiğince düzgün bir şekilde yetiştirmeye çalışacam ışığı 1000 w düşünüyorum zaten hayırlısı artık bekleyip göreceğiz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********