Merhabalar yapraklardaki sorun :(

Newgrowcu

Yeni üye
Merhaba kankalar
Bugün 15. Günler kızlarımın 1 tanesinde aşagıya eklediğim yaprak sorunu mevcut
Gübrelemeye başladım biobiz marka :1 litre suya 2 ml bio grow ve 2 ml bio heaven koyuyorum onuda suan bir çay bardağının neredeyse yarısı kadar veriyorum pH 6-6.5 aralıgında oluyor ben sadece 3 günde bir gübre veriyorum sulamayıda yarım su bardağı olarak yapıyorum (2 gün su 1 gün gübre şeklinde)
acaba bu kızımın sorunu ne olabilir kullandığım ışık:440 watt harvest master pro (20 saat açık 4 saat karanlık )
Nem:70-80 bandı
Isı : ışık acıkken 27-28 derece
Karanlıkta 23-24 derece
PH:6-6.5 bandı
Ve sulama gübreleme işlemim dogrumu neyi düzeltmeliyim sizce yardımınız için teşekkürler.

Newgrowcu

Yeni üye
Sorunun ne olduğunu bulamadım , lekeler çoğalmaya devam ediyor buhar makinasına koydugunuz suyun phını ayarlıyormusunuz acaba ?

Kanka

Administrator
Yönetici
ıcme suyu koyuyosun kanka ona belkı calmagla ılgılı bı problemde olabılır

Newgrowcu

Yeni üye
Teşekkürler bilgilendirmeler için yapraklar iyice karardı özellikle alttakiler sorunu hala çözememiş olmak acı veriyor

bongbong

Üye
kankacım geçen başka bir arkadaş da bu tarz bir problem için konu açmıştı, orada konuyu biraz deşmeye çalıştık, istersen bir gözat o başlığa da. başlığı açan arkadaşla da bir irtibata geçebilirsin, son durumu nedir. uyguladığı taktikler işe yaramışmı bir sorabilirsin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!