merhabalar

yb_

Yeni üye
arkadaşlar yeniyimde kusura bakmayın soru sorucağım malum türkiyedeyiz aldığımız esrar(ot demeyeceğim bilinmeyen anlamlı demek maksadıyla dedim) ne içtiğimiz belli olmadığından ötürü artık kendi otumu yetiştirme kararı aldım
ne kadar maliyeti olur konular var anlamadım autoflower yapmak istiyorum en kolayı gibi 5 6 haftada yetişen genetikler var ondan sonra 2 3 hafta kurutma süreci oluyor diye biliyorum
ama ne gerekli tam olarak bilgilendirirseniz sevinirim
yabancı kaynaklar var ancak ingilizce seviyem pek iyi sayılamaz anlıyorum ama yinede ne lazım ne gerek tam anlayamadım aynı şekilde türkçesinide teşekkür ederim tekrardan..
bugüne kadar allaha şükür bir problem yaşamadım ama biraz international misali takilmak istiyorum :D güzel içimleri denemek tabikide ilk kolay olan yetiştirmeden zora doğru adım adım en kolay sizce hangisi ne yapayım beni kordine ederseniz sevinirim
ayrıyetten ilk bilgilendirme geldiğinde gerekli olan eşyalar veya ne gerekirse artık hazır edip sürekli güncellemelerden haberdar edeceğim...

Son düzenleme:

yb_

Yeni üye
10k bütce yatırabilirim
5000 de varmis bana 1 2 bitki yeter zaten öyle kendime ömürlük kuruta kuruta içerim
haftada 1 içen adamım zaten
aklımdaki sorular 1 auto tohumdan diyelim adam akıllı çiçeklenen bitki çıkardım ortaya ne kadar sömek gelir ortalama
indica sativa takintim yok ama sativa emek istediginden oturu indicamsi bir bitkiye yonelecegim bellli ilk etapta

Son düzenleme:

oturanboga35

Müptezel
Kardeşim auto da olsa tohumdan 5-6 hafta da hasat verecek çiçek yok. İlk grow her zaman için photo önerilir. İndoor yaptığın için ne zaman çiçeğe gireceğine sen karar verirsin photoda.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Hyperone Hyperone:
    ******* **** ********* ****** ******* ****** ** ***** ****** hahahaha
  • TohumsuzEsrar TohumsuzEsrar:
    +1
  • L lityum:
    *** ******* ******* ** hahahaha
    *** ******* ********** **** hahahaha hahahaha*** ********
    +1
  • Hyperone Hyperone:
    ***** ****** hahahaha ***** **** **** **** ***** *******
  • W wickedstick:
  • Hyperone Hyperone:
    ****** ****** ******* hahahaha** ***** ***** ********
    **** ** * **** hahahaha** ******* *** **** ***** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    *** ****** ********** ******* ****** ******* ****** ***** ******* ***** ***** **** ********** *** ***** ****** ****** **** ********* ****** ** ******** hahahaha hahahaha* hahahaha* ******** ***** ********** ** *** **** ******* ****** ****** **** ***** ****** ****** ******* ***** ****** **** **** ******** ***** ** hahahaha *** ** **** **** ** **** ******* **** ******* ***** ****** ***** ******* ***** **** **** ***** ********** ******* ** ********
  • L lityum:
    ******** ***** *** ******** * **** hahahaha** ****** **** ** ****** *****
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
    ** ****** ****** ****** ******* ******* **** ** ******** hahahaha ******* **** ****** ****** **
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
  • L lityum:
    ********* ********* hahahaha*
  • L lityum:
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ******* ** ***** ********* hahahaha ********* ***** hahahaha ** hahahaha ****** ******* ******** ***** **** *** ** ******* ****** ****
  • L lityum:
  • W wickedstick:
  • W wickedstick:
    **** **** hahahaha* hahahaha ** **** ** *****
    ** *** * ***** hahahaha**
  • Houp53 Houp53:
    Houp53 Houp53: ******** ********