Metreküp ( m³ ) hesaplama için yardım.

kronos

Üye
Arkadaşlar biliyorsunuz oda kurulurken fan olsun karbon filtre olsun, gücünü metreküp olarak gösteriyorlar ve bende fazla para vermemek için esrar odasının metreküpünü hesaplayıpta sipariş vermeyi istiyorum. İnternetten baktığımda 150x150x200 bir oda 4.5 m³ olarak hesapladım fakat sitelerde gezindiğimde karbon filtre v.s şeyler 160 m³ aşağı görmedim. Matematik profesörü falan var mı aramızda yardımcı olabilecek veyahut bu konuda yardımcı olabilecek tecrübeli arkadaşlarda olur. Şimdiden teşekkürler.

nightdrive

Yeni üye
Cvp: Metreküp ( m³ ) hesaplama için yardım.

kronos' Alıntı:
Arkadaşlar biliyorsunuz oda kurulurken fan olsun karbon filtre olsun, gücünü metreküp olarak gösteriyorlar ve bende fazla para vermemek için esrar odasının metreküpünü hesaplayıpta sipariş vermeyi istiyorum. İnternetten baktığımda 150x150x200 bir oda 4.5 m³ olarak hesapladım fakat sitelerde gezindiğimde karbon filtre v.s şeyler 160 m³ aşağı görmedim. Matematik profesörü falan var mı aramızda yardımcı olabilecek veyahut bu konuda yardımcı olabilecek tecrübeli arkadaşlarda olur. Şimdiden teşekkürler.

benım çadırım 140 140 230.
Buna kullandıgım hava ölçüleri sunlardır:
Karbon fıltreye baglı olan:
TD 350/125 SILENT 
İçeriye hava çekmek içinde bu dışarıya hava atan cıhazından kucuk olmalı:
TD200

kronos

Üye
Cvp: Metreküp ( m³ ) hesaplama için yardım.

EvdekiMizah' Alıntı:
Havalandırma Hesabı : Cevapladık Tam senlik bir konu umarım faydası olur iyi forumlar.
teşekkür ederim çok yararlı oldu

nightdrive' Alıntı:
kronos' Alıntı:

benım çadırım 140 140 230.
Buna kullandıgım hava ölçüleri sunlardır:
Karbon fıltreye baglı olan:
TD 350/125 SILENT 
İçeriye hava çekmek içinde bu dışarıya hava atan cıhazından kucuk olmalı:
TD200

Bana biraz fazla bi fanmış gibi geldi.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ** **** ***** ** **** *** ***** *** ** * *** * ***** ** ****** ** ***** *** **** **** ** ** *** ****** ******* **** ****** ******** *** ****** ***** ***** ****** **** **** ****** ***** *** ****** ***** ***** ********** *** **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ********** hahahahahahahaha*********
  • S stoner189:
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
    * ****** *** ***** **** ********* ***** ***** ****** **** ******** *** **** ****** *** ***** ******** ** **** **** ********** ******** ****** *** **** *** *** ** ********
    ******* ****** ***** ***** ******** ***** ******* *** hahahaha******* ** *********
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ***** ***** ******* **** ******** * ** **** **** ***** ****** *** ******* ** * ******** ***** ******* ** *** ******** ******* ***** ********** ***** **** ******** ***** *** *** ** ** ***** *** ****** ********** ****** *** ** **** ******* ** **** ***** ** **** *** ***** *** ** * *** * ***** ** *
  • istr istr:
    ******* ***** * ***** ** ***** ******* hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ********** ****** hahahaha* ****** ***** ***** ******** ***** ******* *** **********
    +1
    ***** * ***** ***** ***** ***** * ***** ********* ** ******* **** ******** ****** * ******* ***** * ***** ** ***** ******* hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    ***** ********** ******** ******** **** ********* ** ***** ** **** ****** * ****** hahahaha***** ****** *** ******* ***** *** ******
  • S stoner189:
    ********** ***** ***** *** *** ******** ***** **** ******** ** ******* **********
  • istr istr:
    ***** ***** ** ****** * ***** ****** * ******** hahahaha ** ***** * ***** ***** ***** ***** * ***** ********* ** ******* **** ******** ****** *
    +1
    hahahaha ******* ** hahahaha***** ******* ********** ****** *****
    hahahahahahahaha***** ***** ******* **** ******** * ** **** **** ***** ****** *** ******* ** * ******** ***** ******* ** *** ******** ******* ***** ********** ***** **** ******** ***** *** *** ** ** ***** *** ****** ********** ****** *** ** **** *******
  • istr istr:
    ****** ******* ***** hahahaha ****** ********** *** ****** ********* hahahaha** ***** ********** ******** ******** **** ********* ** ***** ** **** ****** * ****** hahahaha***** ****** *** ******* ***** *** ******
    +1
  • S stoner189:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S stoner189:
    **** ****** hahahaha* ******* ***** hahahaha ****** ********** *** ****** ********* hahahaha**
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** **** *** hahahaha********* ******* ** hahahaha***** **
    **** **** **** *** ** * ***** *** ** ********** ***** ** *** ****** * **** ****** **** * ***** ***** **** * ***** **** ******* ***** ***** ** ****** * ***** ****** * ******** hahahaha **
  • istr istr:
    ****** *** ***** ******** ****** **** **** **** *** ** * ***** *** ** ********** ***** ** *** ****** * **** ****** **** * ***** ***** **** * ***** **** *******
    ******* **** ***** * ****** **** *** ***** ***** * ******** *** ******** ***** ** ******** ***** ****** hahahahahahahaha
    NewGardener NewGardener: ***** ***** *** **** **** ******* *** **** ***** * *****