Mexican airlines bilgi platformu yapalım

Merhaba canna dostlarım sürekli formu takip ediyordum gerek bilgi aldım gerekse bilgi paylaşmak istedim ve bu yüzden yeni kayıt oldum köfteçi tohumları yetiştirdim ama auto denemek istedim 23. Günündeler iyiler fotolar geliyor cadırımı kendi ellerimle her detayında ıstalığımı kullanarak yaptım alan açtım 0,45 metre karelik alana 500 w cod kullanıyorum şuan 400 tabiki benim sorum ilk defa auto yapıyorum 18/6 kullanarak bu günlere geldim 16/8 geçmelimiyim 4. Haftaya girdik ve gece saat 00:00 gibi yapraklar kendini aşağı doğru salıyor nem 40-60 arası sıcaklık 24-25 arası ama bunu araştırdım kimi sulamadan dolayı kimi ışık stresi kimi yorulmuş kızlar vs yazmış geneticlerinden dolayı olabilir mi bence şahsi görüşüm sıcaklık diye düşünüyorum sizce ?

Bende yaptım kanka https://growdiaries.com/diaries/82758-****-mexican-airlines-grow-journal-by-rabbitkanka güzel genetik , 18 saat ısıgın altına dusme autoda
Kanka fotolarda nasıl görünüyorlar seninkine göre cılız galiba ve ışık saati hasata kadar 18/6 kalsın mı yoksa 20/4 mü yapıyım sömeğe girince 12/12 mi yapmalıyım sadece bir kere keşle ıçırdum lst yapmadım yapıyım mı ph 6.2 yapıyorum sürekli biobizz ütünlerinden grow bloom heaven activera topmax kullanıyorum yeterli mi ve birde canna ürünü pk 13/14 var oda 6.7. Haftada kullanmam gerek çizelgeye göre birde kanka gece 00:00 olduğunda yapraklar aşağıya sarkıyor bunun nedeni tam olarak ne olabilir ?

delelet

Üye
auto bitki 18-6 yapsan da 20-04 yapsan da vs farketmez, adı üstünde, ideali 20-4 veya 24-0 diyorlar, ha bitkidir bu da dinlensin biraz dersen kafana göre takıl işte

Kanka 3. Haftada giriyolar auto olduğu için bunları içtim kafası çok fena ama tehlikeli bi sigara hafta içi içmedim kafamdan sildin hafta sonu saat 19:00 dan sonra 1 joint içtim tribe sokabiliyor dikkat etmek gerek sativa ağırlıklı zaten içtikten 1 bucuk saat sonra deliksiz uyuyorsunuz ama kesinlikle detox yapmalısınız içmediğiniz günler ben maydonoz yedim cigerlerimi temizledim sonra yine devam şimdi bitane daha ektimama nedense bu biraz bodur kaldı çünkü toprak yetmedi ve allmix kullandım oda 7 litre falan çıktı tek sorun sorun mu onuda bilmiyorum ilk ağaçlarda kristalleri baya vardı koku vardı bu sefer kristal yok koku yok anlamadım neden böyle oldu 60. Gündeyim bugün bakalım ya çok sağlam bi sigara oldu ya da fıs

Anakin58

Yeni üye
Kanka 3. Haftada giriyolar auto olduğu için bunları içtim kafası çok fena ama tehlikeli bi sigara hafta içi içmedim kafamdan sildin hafta sonu saat 19:00 dan sonra 1 joint içtim tribe sokabiliyor dikkat etmek gerek sativa ağırlıklı zaten içtikten 1 bucuk saat sonra deliksiz uyuyorsunuz ama kesinlikle detox yapmalısınız içmediğiniz günler ben maydonoz yedim cigerlerimi temizledim sonra yine devam şimdi bitane daha ektimama nedense bu biraz bodur kaldı çünkü toprak yetmedi ve allmix kullandım oda 7 litre falan çıktı tek sorun sorun mu onuda bilmiyorum ilk ağaçlarda kristalleri baya vardı koku vardı bu sefer kristal yok koku yok anlamadım neden böyle oldu 60. Gündeyim bugün bakalım ya çok sağlam bi sigara oldu ya da fıs
kanka suan bende yapıyorum 50. gunde ortalama kac gunde tamamlandı bıtkı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
  • T taysın:
    **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ***** ****** ****** ****** ******* *** ****** ****** ******* ***** **** ***** **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • T taysın:
    **** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
    T taysın: *** ***