Mexicane airliness Nigga^^

VendettaX

Ordinaryüs
Kanka 5 lt saksıdan aldığın hasat kaç gr dı kuru bende sonrakini 6 tane 5 lik saksı düşünoyorum hepsi farklı genetik
Kanka bu genetik çok az hasat veriyor benimkiler daha kurumadi bile iyorum ne kadar sisicek ama içi doldu bırinin 80+ almak en iyi şartlarda bile zor bu genetik de ben 78 civarı aldım geçen hasatta mainlining ile 15 lt saksıda bu growda biri 70 80 verir gibi duruyor 3 lt saksıda 30 40 anca ama daha ,fazla almak mumkun

Paull

Yeni üye
Merhaba. ilk growuma başlıyorum aynı kabinde farklı genetikler yetistirebilirmiyim.
Mexican Airlines ve sativa yuksek farklı Bi irk

Kankam hasadın bol olsun. Benimde bi genetik mexicane auto 15. gündeyim yaptığın eğitimleri paylaşır mısın ?

VendettaX

Ordinaryüs
1 bitkiyi hasat ettim 250+ yaş aldım mexicane genetikler az versede gerçekten güzel genetikler (sponsordan) .
3 bitki kaldı bir tanesi 3 ltd'e totalde 40 50 kuru verir vermez
Diğeri bodur kaldı 50+ gelebilir
Bı tanesinden umutliyim yaşamaya büyümeye çok istekli 70 görürsem başarılı sayabilirim mexicane genetikleri verim çok düşük ama keyifli. Devamı yakında..

VendettaX

Ordinaryüs
1 bitkiyi hasat ettim 250+ yaş aldım mexicane genetikler az versede gerçekten güzel genetikler (sponsordan) .
3 bitki kaldı bir tanesi 3 ltd'e totalde 40 50 kuru verir vermez
Diğeri bodur kaldı 50+ gelebilir
Bı tanesinden umutliyim yaşamaya büyümeye çok istekli 70 görürsem başarılı sayabilirim mexicane genetikleri verim çok düşük ama keyifli. Devamı yakında..
3 ltd'e Mexico hasat edildi.

VendettaX

Ordinaryüs

VendettaX

Ordinaryüs
https://ibb.co/w7rw72p 2 bitki kaldı bı kaç haftası var son gübreli sulamayı yapmış olabilirim bundan sonra boş sulamaya döneceğim.
https://ibb.co/BsM3D7m 1 mexicane daha hasat edildi son 1 bitki var flush atildi onunda hasat fotoğrafları gelir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 2 2008Grower:
    ********* ***** **** ****** **** ** ** ****** ******* ****** ***** hahahaha hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ****** *** ******* ********** ********* ***** ** ***** ** ********** * ***** ********** ******* **** ***** *** ****** ******* hahahaha ***** ***** hahahaha ****** ******* ********* ****** ** ** **** ******* ****** ***** ****** ******* ******** ********* hahahaha ****** ** **** ****** *** **** *** ****** ********** hahahaha*** hahahaha** hahahaha ******
  • 2 2008Grower:
    ** hahahaha ***** **** ******* ******* **** ******** hahahaha ***** hahahaha** **** **** **
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ******* ** *** *** **** ***** **** ****** hahahaha ******** ** hahahaha ***** **** ******* ******* **** ******** hahahaha ***** hahahaha** **** **** **
  • 2 2008Grower:
    ** ****** **** ******** ****** ****** *** ******* ** hahahaha
  • 2 2008Grower:
    ****** ****** hahahaha** **** ****** ********* ********** ******* ****
  • Night owl Night owl:
    ***** ******** ** ******** ***** ***** ********* ********** ******* **** hahahaha*
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ***** ***** ******** ** ******** **** **** ***** ********* ***** hahahaha* ** ****** **** ******** ****** ****** *** ******* ** hahahaha
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • 2 2008Grower:
    ****** ***** ********** ******* ****** **** ******** hahahaha** ******
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ******* **** ** * **** ** *** ****** ***** *** ****** ***** **** ********
  • S SuperKafa:
    **** ****** ******** ****** ******** ********** ** hahahaha* ***** ** ******** ****** **********
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** hahahaha *** ***** **** ******* ****** **** ****** ******** ****** ******** ********** ** hahahaha* ***** ** ******** ****** **********
  • S SuperKafa:
    *** *** ** **** ***** ***** ****** ******** hahahaha*** ******* *** ******* ******* **** ******** ********** *******
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ******* ******* ********* *** ****** ***** **** ******** ****** *****
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahaha**********
  • Night owl Night owl:
    ***** ** ******** ** **** hahahaha hahahaha ******** ***** ****** ******
  • Night owl Night owl:
  • S SuperKafa:
    **** ****** ******** ****** **** ***** **** ******* ****** hahahaha hahahaha*** ********** * ****** ***** ********* *****
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** ******** hahahaha* ********* ***** ****** ****** *** ******* ***** ****** ******** ****** **** ***** **** ******* ****** hahahaha hahahaha*** ********** * ****** ***** ********* *****
  • S SuperKafa:
    S SuperKafa: ********