Misafir :)

Sleepless

Müptezel
Geçenlerde odaya girmiş, kanadı kopmuş anlamadım. Pencereye koyuyorum geri içeri giriyo 2 gün denedim olacak gibi değil, gitmemekte ısrarcı..
Bende aldım çiçeklerimin içine attım. zaten yaprak bitleriyle falan besleniyomuş kehkeh
bu kışı birlikte geçirecez bakalım :D

CahilKush

Doktor
Geçenlerde odaya girmiş, kanadı kopmuş anlamadım. Pencereye koyuyorum geri içeri giriyo 2 gün denedim olacak gibi değil, gitmemekte ısrarcı..
Bende aldım çiçeklerimin içine attım. zaten yaprak bitleriyle falan besleniyomuş kehkeh
bu kışı birlikte geçirecez bakalım :D

Olm çok iyi lan neyle beslenir bu elaman öğrende besle ölmesin uğurun gitmesin lan bu narko olmasın ?

Sleepless

Müptezel
çok iyi yapmışsın bro. dediğin gibi zararlıları yiyerek besleniyor. organik tarımda da zararlılarla mücadelede çok kullanılan bir yöntem diye okumuştum. ama pompayı severler. bir kaç tane daha bulsan güzel habitat kurarsın :D
18 SAAT BOYUNCA ÇİFTLEŞEBİLİYORLAR

(Uğur böcekleri hakkında sosyal medyada dolaşıma giren bir bilgi ise duyanları hayretler içerisinde bıraktı. Bilgiye göre uğur böceklerinin tam 18 saat aralıksız çiftleşebildikleri aktarıldı.)

Aman aman
Başıma hiç bela almayım ben 18 saat onlarımı dinliycem agam :D hahahah
Bulduğum an koyucam yanına sıkılmasın canı :D

Sleepless

Müptezel
haha ya ben tahimn olarak yazmıştım. 10 tane uğur böceği görsem 8 tanesi birbirine yabışık oluyordu. gerçeklik payı varmış valla.

valla koyarsan iyi olur ama bunlar avcı böcekler ikisi de erkek veya dişi olursa birbirini yiyebilirler. salla yanlız kalsın ali rıza denen pezmenk :D manitası da camdan orhana bağlar artık ya evde yoksan diye :D
Ben en iyisi camı pencereyi kapatıyım @CahilKush un da dediği gibi sonra bide gruptan içeri atmasınlar bizi :D

Sleepless

Müptezel
kanka uğur reyisle devam edeceksen benden tavsiye termometren, olmadı ph ölçerin vs yere düştü kesinlikle eğilip alma, çömel güzelce öyle al :D

ama uğur reyisten ondan kurtulmanın en iyi yolu bi peygamber devesi al. o daha delikanlı böcek. eyvallahı yok. aç kalırsa seni bile yer.
Tamamdır hahaha

peygamber devesi olduğu için bi espri yapıcam yapamıyorum :D ama biliyorum onlar fenaa..
uğur reyis arkasına geçmeden yemesi lazım yoksa bizimki bi başladımı 18 saat sakat eder valla :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ********** ******* ******** ******* hahahaha****** hahahaha***** ******** ** *******
    ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** *** *** ***** hahahaha* *** ** ******* ******* ***** **** **** ********** ********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** **** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****
  • Emmy Emmy:
    **** ******* hahahaha* *** ******* ******
    ******* ********* *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha **** ******* ********* hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** ****
    +1
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** **** ****** ***** hahahaha hahahaha
    ********** *** **** ***** ***** ********** hahahaha **** hahahaha* *** *** ********* ******* **** * ****** hahahaha*** **** **** ***** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** **
    **** ********* ******** ******* ******** ***** ****** **
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** ** ***** ******** ********* ** ** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ****** ********** *** ***** ***** ****** ***** ******* ******** ** ** **** *** **********
    ***** ********** ********** ****** **** hahahaha** *** ***** ***** **** ***** ******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********** hahahaha* *** ** *** **** ***** *********
  • Emmy Emmy:
    hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1