ML hesaplama

erdemli83

Yeni üye
S.a. kankalar AN nin grow,Microsoft,bloom serisini ve big bud takviyesini aldım bugün elime ulaştı bir sorum olacak üzerinde 1 litreye 4 ml yazıyor fakat ben bu ml hesabını nasıl yapacağım acaba bu bidonun kapağı kaç ml dir kapakla hesaplayabilir miyim yoksa bır ml ölçer mi edinmem gerekir ?

Bol dumanlar

Blackbalrog

Yeni üye
Kanka git eczaneden şırınga al nolursun saçma sorular sormayın şey desen hassas tartım var onla ölçiyim desen diyeceğim ki knk yoğunlukları farklı olduğu için tam ölçmen sıkıntı olur sen ise bidon kapağı diyorsun ÇIK DIŞARI ÇIKKKKKKK

erdemli83

Yeni üye
Cvp: ML hesaplama

Niye kardeş ben sorunun saçma olduğunu düşünmüyorum iyi niyetle sordum bence sen çık disari

nightdrive

Yeni üye
Cvp: ML hesaplama

erdemli83' Alıntı:
Niye kardeş ben sorunun saçma olduğunu düşünmüyorum iyi niyetle sordum bence sen çık disari

Dostum annelerımızın göz kararı dedıklerı olay var ya en guzelı oldur göz kararıyla dökuceksın sonra çorba kasıgıyla tadına bakıcaksın eger olmussa sorun yok.
Dostum arkadaslar haklı yanı mantıklı bı soru olmamıs sordugun.
Eger büyük karısım yapıcaksan ölçüm kapları var grow sıtelerınde satılıyor mutfak malzemerı satan yerlerde satılıyor şırıngada alabılırsın eger kucuk karısımlar yapıcaksanda

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • needrich10 needrich10:
    ****** ** *** **** ****** ***** ** ***** ****** ***** ***** **** ***** **
  • C clackster:
  • needrich10 needrich10:
    **** ***** ********* ******* ******** *** **** ****** **
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • Tiny Tiny:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • needrich10 needrich10:
    hahahaha** *** **** ********* ******** **** ** ****** ********* ******* *****
  • C clackster:
    ***** ***** hahahaha **** ** ***** ** ****** ********** **** ** **********
  • Tiny Tiny:
  • needrich10 needrich10:
    ****** ********* ********* hahahahahahahaha*** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Tiny Tiny:
  • needrich10 needrich10:
    ***** ****** *** **** ***** ******** ******** ******** * ***** *** ****** * ****** ***** *********
  • Tiny Tiny:
    ** ****** **** ** ****** ******* hahahaha
  • Tiny Tiny:
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ******** ***** ********* hahahaha** **** ***** ******
  • C clackster:
    ***** **** *** ******** ******* ** ******** *** ** *** ********* ***** ******* *** **
  • needrich10 needrich10:
  • Tiny Tiny:
  • C clackster:
    hahahaha ***** ****** ******* ******* ** ***** ****** * *****
  • C clackster:
    ***** ******* ***** ** ********* ***** ******* ****** ******** *** ********* hahahaha**** *** ***** ****** ******* ***** ***** ****** ********** ****** *****
  • needrich10 needrich10:
    ***** ******* hahahaha*** ***** ****** ******* ******* ** ***** ****** * *****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*** ********* ******** ***** ** ******** ******* *****
  • C clackster:
  • C clackster:
    C clackster: ********* **** ****** ***