Muavin ihbar etmek ile tehdit ediyor.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kankam zaten mevzu para değil ki. Mevzu umudumuz asıl zorumuza giden konu umudumuz duygularımızla oynanması hayallerimizin bir p×ç yüzünden çalınması.
Yıllardır beraber takıldığımız fakat çoluk çocuk aile mevzularından senede 2-3 kere bir araya geldiğimiz bir dostumla yarın akşam takılacaktık. Evvelki gün alışverişimi yaptım yeni parti sigara epey cılız sömeklerin yanı sıra fazlaca verdiğinden kıllanmıştım. Bu sabah peş peşe aldığım 2 kapağın sonrasında kafama hiç girmeyince iade ettim. Arkadaşa da bişi diyemedim artık çay demleyip içicez. :(

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Yıllardır beraber takıldığımız fakat çoluk çocuk aile mevzularından senede 2-3 kere bir araya geldiğimiz bir dostumla yarın akşam takılacaktık. Evvelki gün alışverişimi yaptım yeni parti sigara epey cılız sömeklerin yanı sıra fazlaca verdiğinden kıllanmıştım. Bu sabah peş peşe aldığım 2 kapağın sonrasında kafama hiç girmeyince iade ettim. Arkadaşa da bişi diyemedim artık çay demleyip içicez. :(
Hadi ya :( nasip değilmiş. Valla usta bazan ben eski hafif kafalı sigaraları arıyorum. Baymayan yorgunluk bırakmayan.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Hadi ya :( nasip değilmiş. Valla usta bazan ben eski hafif kafalı sigaraları arıyorum. Baymayan yorgunluk bırakmayan.
Benim en sevdiğim sigara arka planda ben buradayım diyen sigara. Herşey yolundadır aslaa kontrol dışı bir duygu yahut his oluşturmaz arada bir hafiften gıdıklar munchies i daha lezzetli kılar aşırı yükseklik vermez batmaz ve saçmalatmaz.

Lakin bu adamın son verdiği iki cameli peş peşe yakmışım da hafif mayhoşturmuş havasında 15 dakika sonra da kimse yok.

Ağır sigarayı sadece gece vardiyasından dönüşte seviyorum. Kapak alınır izlenecek şeyler ve kemirmelikler alınır TV,PC, telefon artık neyde takılıyorsam karşısında bayılınır gidilir.

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Evet. Kontrol edemediğim kafayı sevmiyorum bende. Uyuyacağım zamanda bayılmak istiyorum. Usta hiç bir bardak suda pencere kenarında klon almayı denedin mi.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kanka ziraat terkim. Övünmek gibi olmasın da hızır gibi adamım keser sapını çöle diksem yeşertirim. Fekat evim growa hiç müsait değil

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahahahahahaha ** ** ***** ****** hahahahahahahaha ** ** ** ********* * **** ***** hahahaha hahahaha* ** ***** *** hahahaha * **** ***** ** ********* ** **** hahahaha
  • Sleepless Sleepless:
    hahahaha* **** ******* ****** ** ** ***** ******** *****
  • Sleepless Sleepless:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ***** ** hahahaha* **** ******* ****** ** ** ***** ******** *****
    ** ** ******** ***** **** ******** ** ********** **** hahahaha * ** ****** ******** ****** ********** ********** ***** hahahaha *** ******** ******** ********** ********* ****** ****** ****** hahahaha* ********* ****** ******* **********
  • Sleepless Sleepless:
    hahahahahahahaha ** ** ***** ****** hahahahahahahaha ** ** ** ********* * **** ***** hahahaha hahahaha* ** ***** *** hahahaha * **** ***** ** ********* ** **** hahahaha ******** ********** *** ******* hahahaha*
    ********* hahahaha * **** ***** ****** hahahaha** **** ******** ********** *** ******* hahahaha*
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    hahahahahahahaha***** ********* *******
    ***** ******* ******* **** ****** ** ********* hahahaha* ******** hahahahahahahaha
  • A anarkokapital:
    ******* hahahaha ** ********* ******** ****** hahahaha ***** ***** **** *** *** ****** ****** ***** **** **** ***** ******** ******** ***** ** ***** ** hahahaha*
  • Sleepless Sleepless:
    * ****** ********** **** ** *** ******* * ** **** ******* ******* ********** *****
    ********* ****** ******* ***** *** hahahaha ***** ** ***** ******* ******* **** ****** ** ********* hahahaha* ********
    **** ***** ***** ********* **** ****** ******* ****** ******** hahahaha ** ********* ******** ****** hahahaha ***** ***** **** *** *** ****** ****** ***** **** **** ***** ******** ******** ***** ** ***** ** hahahaha*
  • Sleepless Sleepless:
    ********** ** *** ***** hahahaha***** *****
  • A anarkokapital:
    ***** ** ****** **** ****** ******* hahahaha **** ** ******* ******** ****** ******** ********* ****** ******* ***** *** hahahaha ***** **
    ***** ******** * ***** ***** ***** **** ****** ******* ******** ***** *********
  • Sleepless Sleepless:
    ***** ******* ******* **** ****** ** ********* hahahaha* ******** **** ***** ******* ********* ******** ******
    hahahaha ********* *** ******** ***** ** ****** **** ****** ******* hahahaha **** ** ******* ******** ****** ********
    ********** ****** hahahaha ****
    ********** hahahaha* ******* ********** ***** hahahaha*** ********** ***** ******** ***** ******* **** hahahaha* ***** ** **** ******* ****** hahahaha ********* *** ********
    TabldotLife TabldotLife: ********** hahahaha* ******* ********** ***** hahahaha*** ********** ***** ******** *****...