mushrooms yetistirmek istiyorum

Melez

Müptezel
merhaba kankalarim asiri sekilde merak sarmis durumdayim ama nasil yetistirildigine dair hicbir fikrim bulunmuyor printide kimden guvenilir sekilde alirim bilmiyorum hem print temin edebilcegim saglam bi yer ve nasil yetistirildigini anlatan bi egitim varmi konu olur video olur hersey olur growdan mantara gecmek istiyorum devrim atlamak istiyorum daha cok zahmetli ve bakimli ama yer ve yapilisi olarak growdan biraz daha kisa ve kolay kucuk kafa olarakta daha iyi

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Foruma giriyorsun kanka psychedelic bölümü var oraya tıklıyorsun mantar ve diğerleri hakkında bir sürü bilgi var.

Ü

Üye silindi 30498

Guest
merhaba kankalarim asiri sekilde merak sarmis durumdayim ama nasil yetistirildigine dair hicbir fikrim bulunmuyor printide kimden guvenilir sekilde alirim bilmiyorum hem print temin edebilcegim saglam bi yer ve nasil yetistirildigini anlatan bi egitim varmi konu olur video olur hersey olur growdan mantara gecmek istiyorum devrim atlamak istiyorum daha cok zahmetli ve bakimli ama yer ve yapilisi olarak growdan biraz daha kisa ve kolay kucuk kafa olarakta daha iyi

Cannabis growuna göre çok daha zahmetsiz. Çok daha rahat. Çok daha konforlu.

Forumda bilgi açısından hiçbir yerde bulamayacağın derecede değerli bilgiler, nasıl yapılacağına dair reçeteler, malzeme listeleri, türleri ve etkileri vs vs gibi bir çok bilgi bulunmakta.

IcBlue

Doktor
(link) şu konuda strain seçimi, yetiştirme yöntemi, kullanım dozları ve kullanım şekillerini bir araya toplamaya çalıştık kankacım, biraz parça parça oldu ama bir göz gezdirmeni öneririm.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A alperdelicitas:
    ***** ***** ********* ** ****** **** **** ***** ***** ***** hahahaha* ******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • A alperdelicitas:
  • L letheriver:
  • A alperdelicitas:
  • L letheriver:
    ********* ***** ***** ** **** hahahaha hahahaha hahahaha ******* ******* **** ********* *** ****** ** **** ***** ******* **********
  • A alperdelicitas:
    ******** *** ********** *** hahahaha
  • A alperdelicitas:
    **** ****** ***** ********** ** ********* ****** ********* ****** ********** ***** ***** ** **** hahahaha hahahaha hahahaha ******* ******* **** ********* *** ****** ** **** ***** ******* **********
  • A alperdelicitas:
    hahahaha ****** ****** ****
  • A alperdelicitas:
  • L letheriver:
    ******** ****** ***** hahahaha ****** ****** ****
  • A alperdelicitas:
    **** ********** ****** hahahaha** ***** ********* ******** ** hahahaha* **** ******
  • S sonradangurme:
    ******** hahahaha ***** *** hahahaha ********* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
  • A alperdelicitas:
    ********** ***** *** **** *** ******** hahahaha**** hahahaha ***** *** hahahaha ********* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
  • A alperdelicitas:
    ****** *** ********* ******** ***** hahahaha**** ***** *** **** *** ******** *******
  • A alperdelicitas:
  • S sonradangurme:
  • S sonradangurme:
    ******* ********** ** ***** hahahaha* *****
  • A alperdelicitas:
    +1
  • S SafOt:
    ******** ** ****** ***** ********* ****** ***** hahahaha
  • A alperdelicitas:
  • Mest Mest:
    hahahahahahahaha
  • Mest Mest: