Ne sıkıntısı var bunun?

Hoca666

Müptezel
Kankalar selam. Bi bitkimde fotograflarda gordugunuz sikinti var. Buyumede sorun yok. Bi ara yanlislikla fazla gubre verdim ama???
@auto @KingKong @silas34

Son düzenleme:

a-420

Müptezel
slm kanka benım gozlemledıgım dedıgın gıbı gubreyı fazla kacırmıssın topragın kuruysa flash yap ve ne olursa olsun toprak kurumadan sulama yapma ben gubrelerı hazırladıktan sonra TSD metreyle ppm lerını olcuyorum sanada tavsıye ederım. Sana @silas34 kankanın makalesını okumanı tavsıye edyorum. dumanın bol olsun .

Hoca666

Müptezel
slm kanka benım gozlemledıgım dedıgın gıbı gubreyı fazla kacırmıssın topragın kuruysa flash yap ve ne olursa olsun toprak kurumadan sulama yapma sana @silas34 kankanın makalesını okumanı tavsıye edyorum. dumanın bol olsun .
Saol kanka. Bu sulanayi gubresiz versem yeter mi acaba. Bi an isik stresi olabilir mi diye dusundu ama??

a-420

Müptezel
Saol kanka. Bu sulanayi gubresiz versem yeter mi acaba. Bi an isik stresi olabilir mi diye dusundu ama??
olur kanka ama guzel yıka topragı flash la yanı sonra kuruması beklıcez akabınde gubrelerı tablonun yarına gore tekrar baslıcak. ısık sıtresıyle ılgılı sen bılıyosun lambayı cok yakınlastırmadıysan gece gunduz ayarlarını kurcalamadıgını var sayıyorum.

Hoca666

Müptezel
olur kanka ama guzel yıka topragı flash la yanı sonra kuruması beklıcez akabınde gubrelerı tablonun yarına gore tekrar baslıcak. ısık sıtresıyle ılgılı sen bılıyosun lambayı cok yakınlastırmadıysan gece gunduz ayarlarını kurcalamadıgını var sayıyorum.
24 saat isik verdim. Bi de cob led eklemistim. Ama mesafa 50 cm civari. Tamam kanka bugun aksam bi flush yapayim buna. Diger iki bitkide bi sey yok ama onlara da gubresiz veririm suyu. Genel goruntu atayim bi tane

Hoca666

Müptezel

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    ******** ***** ******** ***** ********** ****** ******** hahahaha****** ** **** ********
  • fenomenbey fenomenbey:
  • Didrug Didrug:
    ***** ***** **** ***** ** **** ***** ****** ***** *** ******* ** hahahaha* **
  • B bongalov:
  • fenomenbey fenomenbey:
  • B bongalov:
    ***** *** ****** ***** *** ****** ******** **** ******** **** **** hahahaha***
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • Didrug Didrug:
    ** ******* ********** ** *** ******** ***** ****** ** ****** ****** *** ****** hahahahahahahahahahahaha
  • fenomenbey fenomenbey:
    **** ******* ********* ******* hahahaha ********** **** ****** ** ** **** ****** ******* ** hahahaha* ** ******* **** ******** ***** **** **** ***** ********** ***
  • B bongalov:
  • fenomenbey fenomenbey:
    hahahaha
  • B bongalov:
    ***** *** ** ****** ******** * *** hahahaha ** ** **** hahahaha**** hahahaha****** ***** ********** ***
  • fenomenbey fenomenbey:
  • B bongalov:
  • Didrug Didrug:
    **** ***** ***** *** * ***** ***** *** ** ****** ******** * *** hahahaha ** ** **** hahahaha**** hahahaha****** ***** ********** ***
  • B bongalov:
    ********* ******* ******* ***** ***** hahahaha* ** hahahaha
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    *** hahahaha** *******
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    ******* hahahaha* hahahaha**** ******** ****** ******** ******** ********
  • B Chat bot:
  • B Chat bot:
    B Chat bot: ******** *** ****** *** *****