Nedir Bu Bir Fikri Olan Var mı?

designer55

Yeni üye
Arkadaşlar attım bir tohum çıktı. Sizce bu autoflover mı? 14 Günlük oldu sizce kellesini uçurmalı mıyım? Yoksa bir hafta daha mı bekleyeyim. Birde asıl sorum şu. Altlardan eski yaprakların yanından yeni yapraklar çıkıyor. Tam olarak bunlar neyin nesi? Normal mi sizce? Budama gerekli mi?

A

ALTINPİPO

Guest
Selam kelle ucara bılırsın tam zamanı bıraz Işık stresın var lamban yakın heralde bıraz uzaklaştır

designer55

Yeni üye
Selam kanka hayırlı growlar. O alttan çıkan yapraklar senin somek yapacak olan dalların sakin elleme kanka onları:D
aman kanka öyle dedin ben hiç eller miyim onları şimdi onlara özel ilgi sağlıyorum hemen :). Peki bunu birde koparıp köklendirme işi var nasıl oluyor fikri olan var mı konu vardı okudum ama tam olarak hangi yerden kesip köklendirilebilir onu çözemedim

designer55

Yeni üye
Selam kanka hayırlı growlar. O alttan çıkan yapraklar senin somek yapacak olan dalların sakin elleme kanka onları:D
peki kanka madem öyle ben bunun kelleyi uçurunca dahamı çok kellem olacak sen o ufak yapraklardan bahsediyorsun onlar zaten kendi kendine çıkıyor şuanda senin demene göre 8 kellem var. eğer en tepe kelleyi koparırsam 2 kelle olup o senin dediğin küçüklerdende 4 er 4 er mi çıkacak :D aga herşeyi çözdüm şu işi çözemedim ya ilk yaşayan growum bu benim öncekini saka kuşu götürdü :D birinide anne götürdü bize bişe kalmadı bu kaldı

Grow Muhabbetleri
Help Users
    G ganjasevdalısı: *** *****