Nedir problem aradım ama bulamadım

Slyrak

Yeni üye
Acaba sizce neyi var Hermafrodit denilen olay mıdır ? Auto bitki biri gayet sağlıklı biri bu şekilde oldu

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 24689

Guest
Kanka su resimleri yetistirme isigini kapatip sadece flas ile cekip tekrar yükler misin?

Slyrak

Yeni üye
Kanka su resimleri yetistirme isigini kapatip sadece flas ile cekip tekrar yükler misin?

Zmn123

Üye
Erkek kardeşim çek at

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Hepsi ayni bitki mi? 1-3-5 ve onuncu bitkilerde polen kesesi görgüm gerisinden emin degilim. Ana gövdeden yapraklarin ciktigi kisimlarada foto cek

Slyrak

Yeni üye
Hepsi ayni bitki mi? 1-3-5 ve onuncu bitkilerde polen kesesi görgüm gerisinden emin degilim. Ana gövdeden yapraklarin ciktigi kisimlarada foto cek
Evet aynı bitkiye ait fotolar en son da ki de aynı tohum onda herşey normale benziyor auto tohumlar .

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Kanka hepsine baktim resimlerin.Bitki / bitkiler erkek. Nereden anliyacagin ve nereye bakicaksin bilgi amacli yazdim. Senden ana gövden cikan yapraklarin yakinindan foto istedim, iste bakacagin yer orasi. O kücük acmamis lale gibi gürünen tomurcukalar polen kesesi

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Kanka hepsine baktim resimlerin.Bitki / bitkiler erkek. Nereden anliyacagin ve nereye bakicaksin bilgi amacli yazdim. Senden ana gövden cikan yapraklarin yakinindan foto istedim, iste bakacagin yer orasi. O kücük acmamis lale gibi gürünen tomurcukalar polen kesesi
Kes ama atma kurut yoklukta psikolojik tedavi yapar. :)

Slyrak

Yeni üye
üzüldük bir kere :) anlamadığım şu yanında aynı auto ak var o kız oğlu kız sıkıntısız büyüyor bu nasıl böyle erkek anlamadım stresten cinsiyet mi değişiyor

Ü

Üye silindi 24689

Guest
ben seni eleştirmedim kanka çok çektin dumanı galiba :)
Kanka elestiir sevinirim. Elestiri aldigim zaman nerede yalnis var diye kafa yorar kendimi gelistiririm. Lütfen elestir kanka. Benim her gün dumanim bol kanka.Emekli olmak üzereyim Calismiyorum artik. Sabah kahvaltisi; kahve ve ilk joint. :)

sakatat

Üye
Kanka elestiir sevinirim. Elestiri aldigim zaman nerede yalnis var diye kafa yorar kendimi gelistiririm. Lütfen elestir kanka. Benim her gün dumanim bol kanka.Emekli olmak üzereyim Calismiyorum artik. Sabah kahvaltisi; kahve ve ilk joint. :)
süpersin bende doğuştan emekliyim kanka hepimize bol hasatlar cansın :)

Ü

Üye silindi 24689

Guest
süpersin bende doğuştan emekliyim kanka hepimize bol hasatlar cansın :)
Kanka dedim ya ben yetistirme konsunu asim, Yilda 2-3 photo yetiyor bana ve ogluma. Amacim kankalirin hepsi torbacidan kurtulsun, Kaliteli dumani olsu. A-M-K gecen yaz Türkiyedeydim genetik yani benim yetistirdigim kaliteye 250 tl gram dedi. Kafayi yiyecekim.

sakatat

Üye
Kanka dedim ya ben yetistirme konsunu asim, Yilda 2-3 photo yetiyor bana ve ogluma. Amacim kankalirin hepsi torbacidan kurtulsun, Kaliteli dumani olsu. A-M-K gecen yaz Türkiyedeydim genetik yani benim yetistirdigim kaliteye 250 tl gram dedi. Kafayi yiyecekim.
aynen kanka ve dusuk kalitesi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Avare Avare:
  • T Tropikal.MR:
    *** ***** ******** ****** hahahaha* ****** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T Tropikal.MR:
  • Bandaleros Bandaleros: