// Nem makinesi tavsiye //

H0P3

Üye
Selam herkese.

Nem makinesi olarak linkteki cihazı gözüme kestirmiştim. Odada istediğin nem oranını programlıyorsun ve cihaz o nem oranını yakalayana kadar çalışıyor, oranın üstüne çıktığında kapanıyor, altına düştüğü anda tekrar çalışmaya başlıyor. Lakin alışveriş sitelerindeki yorumlarda ve buradaki bi kaç kankanın uyarısıyla ürünün çok sağlıklı olmadığını, kronik arızaları olduğunu öğrendim. Bu ürüne alternatif olarak fiyat olarak bu ürüne yakın programlanabilir bi cihaz önerebilir misiniz? Ya da programlanabilir dijital cihazlardan vazgeçip mekanik ürünlere yönelmek daha mı mantıklı olur?

Ü

Üye silindi 20768

Guest
kanka ben bu makineyi kullanıyorum. haznesinin küçük ve üstten doldurulabilir olmaması dışında sorunsuz çalışıyor 5 aydır.

Ü

Üye silindi 20768

Guest
Cihazla ilgili çok fazla olumsuz yorum okudum açıkcası kanka. Nem oranını ayarladığın seviyede tutmayı başarıyor mu?
evet kanka. 1. kademe hız ayarında kullanarak istediğim nemi yakalayabiliyorum hemde. 3 kademe hız ayarı var üstünde. filiz döneminde 3.kademede kullandım nem %70 altına hiç düşmedi. daha önce weewell whc714 kullanıyordum. aralarında bir fark olduğunu düşünmüyorum.

H0P3

Üye
kanka makineye karşı güven verdin gerçekten. Alıp bi şansımı deneyeceğim. Olmazsa yedekte manuel bi cihaz tutarım her ihtimale karşı. Teşekkürler yeşillendirdiğin için..

Ü

Üye silindi 20768

Guest
kankacım aman alıp beğenmezsen kızma sakın bana. ben kendi deneyimlerimi aktardım sadece. bundan sonrası senin bileceğin iş. hasatın bol olsun kanka
kanka makineye karşı güven verdin gerçekten. Alıp bi şansımı deneyeceğim. Olmazsa yedekte manuel bi cihaz tutarım her ihtimale karşı. Teşekkürler yeşillendirdiğin için..

H0P3

Üye
kankacım aman alıp beğenmezsen kızma sakın bana. ben kendi deneyimlerimi aktardım sadece. bundan sonrası senin bileceğin iş. hasatın bol olsun kanka
Estafurallah kanka. Belli ki makinelerin bi kısmında kronik arızalar oluyor, ama tıkır tıkır çalışan makineler de var. Olumsuz yorum kadar olumlu yorum da çok. Bu kumarı oynamaya karar verdim kısacası. Teşekkür ettim sağlıcakla kal <3

candella12366

Yeni üye
Selam herkese.

Nem makinesi olarak linkteki cihazı gözüme kestirmiştim. Odada istediğin nem oranını programlıyorsun ve cihaz o nem oranını yakalayana kadar çalışıyor, oranın üstüne çıktığında kapanıyor, altına düştüğü anda tekrar çalışmaya başlıyor. Lakin alışveriş sitelerindeki yorumlarda ve buradaki bi kaç kankanın uyarısıyla ürünün çok sağlıklı olmadığını, kronik arızaları olduğunu öğrendim. Bu ürüne alternatif olarak fiyat olarak bu ürüne yakın programlanabilir bi cihaz önerebilir misiniz? Ya da programlanabilir dijital cihazlardan vazgeçip mekanik ürünlere yönelmek daha mı mantıklı olur?
Deerma ld220 modeline bakabilirsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • C clackster:
  • C clackster:
    **** **** **** ****** **
  • C clackster:
    hahahaha ** ***** ***** ** *** **** ** **** ********* ******** ******** ***** ********
  • C clackster:
    ******* ********** **** ********** ** ********** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ****** ********* hahahaha ********** ***** ****** ********* ******** ********
  • C clackster:
    ***** ****** hahahaha ** ***** ****** ** ******* ** ***** ****** **** **** ****** ******* **
  • C clackster:
  • G gardastohumlazim:
    ********* ******* * ******* ***** **
  • C clackster:
  • C clackster:
  • C clackster:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Houp53 Houp53:
    ****** hahahaha*** hahahaha
  • Houp53 Houp53:
  • G ghostt7:
  • G ghostt7:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    ** **
  • Houp53 Houp53:
  • G ghostt7:
    * ***** hahahaha ** *** **** ***** * *****
  • C clackster:
    ****** ***** ******** ** ******* *** **** ****** ***** ***** ** ****** ***** **** ******* ***** **** ***** ** ** ***** ***** ***** ********* *****
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    ** **** **** ****** ***** ****** ******** ********* ****** ***** ****** ****** hahahaha *********
    Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti: ** **** **** ****** ***** ****** ******** ********* ****** ***** ****** ****** hahahaha *********