Og kush autoflower hakkında

gogolu

Yeni üye
Og kush autoflower yetiştiriciliği ile ilgili bilgi verirmisiniz üstadlar yeni başlıycam nelere dikkat etmeliyim şimdiden teşekkürler

Yesil888

Ordinaryüs
@gogolu kanka yeni basliyacaksan, auto yapma, photo yap. Autoda zaman kisa, hata yaparsan düzeltecek zaman yok, ki yeni basliyacagindan dolayi hata yapacaksin diye düsünüyorum. Photo da hata yaparsan düzeltecek vakit var.

gogolu

Yeni üye
Tohumları aldım ama verimi iyi olan tohumlar vede kısa sürede olabilen tohumlar nelerdir peki üstadlar

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka tohumlari aldiysan yapacaksin. Kanka photodan da kisa sürede hasat alabilirsin, veg süresini kisa tutarak. Her neyse kanka günlük ac, sürekli danis foruma, destek oluruz sana. Hemen ac günlügü, elindeki ekipman hakkinda bilgi ver.Kabin "alan", isik,gübre,toprak, havalandirma.

gogolu

Yeni üye
Kanka şu havalandirmayla ışık ne yapayım bana soylermisin Og kush autoflower almıştım tohumu var elimde

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • NewGardener NewGardener:
    +1
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Coke Coke:
    ********* *** ****** *** **
  • kokokoco kokokoco:
    ******* **
  • Coke Coke:
  • kokokoco kokokoco:
  • Coke Coke:
    *
  • kokokoco kokokoco:
  • Coke Coke:
    ***** *** ** ******* ** ******** * **** ********* ** ***** ******* **********
  • kokokoco kokokoco:
    **** ****** *** *
  • Coke Coke:
    ****** ** **
  • kokokoco kokokoco:
    **** *** ** ***** hahahaha ******* ** **** **
  • Coke Coke:
  • kokokoco kokokoco:
  • Coke Coke:
    hahahahahahahaha********
  • Coke Coke:
    ******** ******** ********** hahahaha******* **
  • kokokoco kokokoco:
    ********* ****** ** ***** ***** ***** *** ******** ******** ***** ***** ****** ******* ****** ******* ***** ******* ********* ****** hahahaha**
    +1
  • Coke Coke:
    ***** ***** **** ********* ***** ** ******* hahahaha** ***** ********** ***** * ******* ********** **** hahahaha* ****** *** ***** hahahaha*
  • kokokoco kokokoco:
    ***** ******* ****** ** ******** hahahaha***** *** ********** ***** *** *********
  • Coke Coke:
  • kokokoco kokokoco:
  • Coke Coke:
  • Coke Coke:
    ******* ***** hahahaha ** ***** ** ******* ******* ****** **** ********** ****
    Coke Coke: ******* ***** hahahaha ** ***** ** ******* ******* ****** **** ********** ****