ONE CUP ONE WEED

Russian.exrar

Yeni üye
Kankalar filizlendirme işlemi bitti bitecek, ekinler baş verecek. 
Yalnız sıkıntı şu ki indoor’a karşı mağara adamıyım ::)
O yüzden dolapta 1 saksı (15-20 lt) ile başlamak istiyorum. 
Fakat ilk seferde her mümin gibi olgun sömekli taş gibi hatunların hatunu bi bitki olmasının diliyorum. Seri üretim yapan kankalar değişmezleriniz, vazgeçilmezleriniz olarak önereceğiniz gübreleriniz (Her dönemi kapsayacak şekilde) marka, hacim, tür, işvlev ve tabikide Fiyat türünde yazarmısınız.

LadyDianaV

Yeni üye
Ben de [font=Arial, Helvetica, sans-serif]Advanced Nutrients[/font][font=Arial, Helvetica, sans-serif] [/font]in üçlü setini aldım. Micro Grow Bloom. 1er litrelik setini aldım, 129 tl verdim. yarım ve beş litre seçenekleri de var. 

Ben ph perfect diye tercih ettim. ayrıca ph metre falan uğraşmamak için.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ** ****** *** ***** ********* hahahaha *** ** ********* ********* ****** ***** ** ********* ******
  • T Turco:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha ********* hahahaha *** hahahaha* ******* hahahaha* ***** ***** hahahaha ******* ********* hahahaha**** ****** ******* ******** ** hahahaha******* ******
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
    ****** ** ***** ******* ******* ****** ******** **** ******* ******* ****** ********* ******* ******** *** ******* ***** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ********* **** hahahaha* *** ********** ******** ** hahahaha *** **** ***** ******* ** ******** hahahaha ***** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **** *** *** hahahaha*
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******* ******* ******** ******* hahahaha** ******* hahahaha **** hahahaha *** *** ** * ********* ******* ** ** * ** ******** ***** ********* ********** ****** ******* *** ******* ***** ****** ****** ***** ******** **
  • H Heisenberg01:
    *** ********* **** hahahaha* *** ********** ******** ** hahahaha *** **** ***** ******* ** ******** hahahaha ***** *** * ** ***** hahahaha** hahahaha******* ***** hahahaha *********
  • H Heisenberg01:
  • Ş ŞekerBank:
    ****** **** hahahaha ******** ******** **** ****** ********** ****** ***** ********* hahahaha********
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********** ******* ***** hahahaha********* ******** hahahaha* ******** ******** ** ******** ******** hahahaha** ** ***** hahahaha** hahahaha******* ***** hahahaha *********
  • H Heisenberg01:
    ******* ******* ******** ******* hahahaha** ******* hahahaha **** ******* *** ******* *** *** ********* ******* ****** hahahaha* ********
  • NewGardener NewGardener:
  • H Heisenberg01:
    ********** ******* ***** hahahaha********* ******** hahahaha* ******** ******** ** ******** ******** hahahaha* ********* hahahaha**
  • H Heisenberg01:
    *** *** ******* ****** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ***** hahahaha*
  • Bomberx Bomberx:
  • NewGardener NewGardener:
    ******* ** ***** **
  • Bomberx Bomberx:
    ****** *
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ****** hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros: