ormanda yetiştirebilirmiyim?

jonskywalker

Yeni üye
abiler, ablalar, kankalar merhaba. belki forumun en acemisi benim mazur görün :) 1 haftadır kendimi geliştirmeye çalışıyorum. yaşım 18. sorum şu; auto tohum alsam bir istanbulda yaşayanlar bilir, kurtköy ormanınında çok iyi bir yer var oraya gömsem sulamasını 2-3 günde bir yapsam yetiştirsem olurmu sizce?

jonskywalker

Yeni üye
Güneş görmesi lazım. Bide çiçek zamanı bağırır burdayım diye. Birinin dikkatini çekmemesi zor
babam 50 yaşında pro bir yetiştirici eve kilo kilo getirdiği zamanalrı hatırlıyorum küçükken. babamda bir orman gibi yere koymuş ertesi gün gittiğinde çalmışlar. babama sorsam yardım et diye headshot yerim herhalde :D

Janmabtizz

Yeni üye
abiler, ablalar, kankalar merhaba. belki forumun en acemisi benim mazur görün :) 1 haftadır kendimi geliştirmeye çalışıyorum. yaşım 18. sorum şu; auto tohum alsam bir istanbulda yaşayanlar bilir, kurtköy ormanınında çok iyi bir yer var oraya gömsem sulamasını 2-3 günde bir yapsam yetiştirsem olurmu sizce?
Kanka kurtköyde sıkıntı benim hiç yoktan 10 tane bitkimi yalan ettiler

Janmabtizz

Yeni üye
Göçbeylii daha garanti kanka

Northen

Yeni üye
Patika oluşmamasına dikkat et hep farklı yollardan git

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: ********* ********* ** *****