Outdoor çiçeklenmede gelişim durdu

kalapar

Yeni üye
outdoor kızım 4.ayında arkadaşlar fakat son 2 haftadır çiçeklenme belirtileri olduğundan bu yana büyümesinde aşırı bir yavaşlama oldu
bunun sebebi olabilicek şeyler bitkimi saksıdan toprağa geçirdim üzerine yarasa gübreli toprak ekledim hesi pack gübre seti aldım
ona başladım fakat bahçemde kediler var bugün 1 2 yaprağı yenmiş buldum normalde böyle saygısızlıklar yapmazlar ama şeytana uymuşlar
onlarda harman ben gibi :D onun dışında 1 2 yapraktada leaf miner lar var abi ben bunlardan kurtulamıyorum bu arkadaşlar bitkimi çok zarara
sokarmı ben gördükçe elimle eziyorum ama onlar yediğini yiyo yine ben şöyle bırakayım resimleri sizce bitkim sağlıklımı bu saydığım sorunlar
dışında
bikaç arkadaş bitkin sömeklenmeye girince büyümesi durur demişti ama sömek de çıkmıyo sömek büyümeside durdu yani korkuyorum acaba gübreyimi
yanlış veriyorum 4 5 saat direk güneş ışığı alıyor onun dışında gölgelikte çok karanlık bi yer değil bahçem

Gübre kullanımım şöyle:
hesi bloom complex ve hesi fosfora PLUS karıştırıyorum 5 litreye 2.5 lt sini veriyorum günlük

sonraki gün hesi POWERZHYME veriyorum oda 2.5 lt

sonraki gün sadece fosfora plus veriyorum 2.5 lt

sonraki gün yumurta suyu haşladığım suyu döküyorum kalsiyum için

ve her suyun içine hesinin supervit damlasından bir damla koyuyorum

gübre kullanımım bu şekilde

Bitki resimleri:

https://imgur.com/a/SvM3jFl

https://imgur.com/a/CxzbmWc

https://imgur.com/a/c7ElmUa

A

atlantis89

Guest
Ciceklenme goremedim ama bence gün ısiginin hala 13,14 saatlerde seyretmesi yuzunden gelismesi olabilir

A

atlantis89

Guest

Bu şekil tek tük beyaz pistiller varsa çiçeklenme başlamis demektir.Yapraklardaki tüylerden kastinsa onunla alakasi yok

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • C cabbar01:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha* hahahaha**** ***** ******** ********* ********* hahahaha* ***** ***** **** ******** ******** *** ********* *****
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ** ******** ***** *** ****** ********** ***** ******* ***** *** ********** hahahaha ***** hahahaha *** ********* **** ** ***** ********* ********** ********** ********* ******* *** ***** hahahaha*
  • C cabbar01:
    ******* *** hahahaha* ********* **********
  • 2 2008Grower:
    hahahaha**** ***** ******* ********** hahahaha ****** **** **** ***** ********** hahahaha ***** *** ***** ****** hahahaha** *********
  • C cabbar01:
  • C cabbar01:
    ***** ********** ********** ******* ** * ******* ****** ****** *** ********* ***** ***** *******
    ** ***** **
    +1
  • 2 2008Grower:
    ********** ********* ***** ********** ********* ******** *** **** ***** hahahaha ******** ** *** **** ****
    ****** ***** ** ***** ***** ********** *** ****** hahahahahahahaha*** ****** hahahaha hahahaha* ***** *** hahahaha*** ******** ********** **** *** ******** ***** **
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha ********** **** ******** *********
  • kkush kkush:
    ******* ** hahahaha*
  • 2 2008Grower:
    ****** **** *** ******** **** ********** **** **** ****** ******* hahahaha**** ********** ******* hahahaha* *******
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ******** ***** hahahaha* hahahaha*** ** **** hahahaha **** *** *** * **** hahahaha ********* ******** hahahaha ***** *
    **** ******* ********** ********* ****** ** ** **** **** ***** hahahaha ********** **** ******** *********
  • 2 2008Grower:
  • kkush kkush:
    ***** ****** ********** ***** **** ******* **
  • kkush kkush:
    ** *** *** hahahaha ******* **
    +2
    ****** ********* *** ********** *** *** *** ******* **** ***** ** **** hahahaha ***** ****** ******* ******** ****** ******* ** hahahaha **** ***** ***** ******** ***** hahahaha* hahahaha*** ** **** hahahaha **** *** *** * **** hahahaha ********* ******** hahahaha ***** *
    +1
  • 2 2008Grower:
    ********** ***** hahahaha ****** hahahaha ********
    ***** hahahaha*** ***** ********** ***** ******* ***** ** **** ******* ******** ********* ******* ***** hahahaha******** ********* *** ********** *** *** *** ******* **** ***** ** **** hahahaha ***** ****** ******* ******** ****** ******* ** hahahaha **** ***** *****
    **** ***** ******* ***** ***** ***** ******* ** ********* ******** ******* hahahaha* **** ******* ** hahahaha** ********** ***** ********* ***** hahahaha***** ******** hahahaha*
  • kkush kkush:
    ****** ********** ****** ******* ******** hahahaha** ***** ** hahahaha **
    ***** ********** **** ***** ******* ***** ***** ****** ******* ** ********* ******** ******* hahahaha* **** ******* ** hahahaha** ********** ***** ********* ***** hahahaha***** ******** hahahaha*
    nicozaniolo nicozaniolo: ***** ********** **** ***** ******* ***** ***** ****** ******* ** ********* ******** *******...