Outdoor gübre !!!!!

sego2121

Yeni üye
Kankalar öncelikle dumanınız bol olsun.

Bu gün tohumların siparişini verdim. Outdoor ekeceğim ilk deneyimim olacak hiç bir bilgim yok 5 adet cheese auto siparişi verdim.

Şimdi kankalar ;
20-25 litre büyüklükte bez saksılara ekeceğim
İlk tohumu çıkarmak için doğadan toprak toplayıp ufak su bardağı büyüklüğünde saksıda çıkaracağım
Tohum büyüdükten sonra bez saksıya alacağım ama bez saksıya da doğadan topladığım toprağı mı koyayım yoksa gübre mi kullanayım bilmiyorum sulama işlemi nasıl olacak bilmiyorum düşüncem şu dedim ki [font=Arial, Helvetica, sans-serif]Biobizz Toprak All Mix ile bez saksılarımı doldurayım toprak yerine ne düşünüyorsunuz ?[/font]
[font=Arial, Helvetica, sans-serif]Bitkilerimi Çok güzel güneş gören sote bir[/font][font=Arial, Helvetica, sans-serif] yerde büyüteceğim tek sıkıntım büyük saksıya alırken gübreli toprak mı kullanacağım normal toprak mı kullanacağım bilmiyorum. ?️[/font]

[font=Arial, Helvetica, sans-serif]Acemiyim kusura bakmayın kankalar yardımınızı bekliyorum.[/font]

sego2121

Yeni üye
Cvp: Outdoor gübre !!!!!

greenblue53' Alıntı:
Kanka merhaba  tohumları çatlatırken benzinlikten biyerden saf su al bi kaç kat kağıt havluya dök saf suyu tohumları koy cırt cırtlı buzdolabı poşetine koy kapat sonra da modem gibi bişeyin üstüne koy onun sıcaklığı iyi gelir .. sonra mcdonalds barda ğı gıbı bardak bul veya kucuk saksı filizlenene kadar ucuz torf toprak kullan doğadan aldığın toprak olmaz sonra taşıyacağın saksılar 20 lt yeterli all mix toprak kullanırsın..bol hasatlar

Kanka yorum için teşekkürler dediğin gibi yapacağım. Buradan fotoğraf çekip paylaşırım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Marryhuana:
    *** hahahaha* ****
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    **** ***** ***** ********* * ******* ****** hahahahahahahaha***
    +1
  • G ganjasevdalısı:
    **** ******** ****** hahahaha** ***** ***** ***** ********* ***** *** hahahaha******** ******** ******* ***** hahahaha* ****** ****** ****** hahahaha* **** ******** ***** ******** ***** ****** **** ****** *** ***** ***** **** ***** ***** ** **** ** hahahaha***** ******* ***** ****** ***** ** *** ********** *** ***** ******* *** ********** ********* ******* ***** ** **** ** **** ***** ** **** ***** ***** hahahaha** ** ********
  • D Dr.Organic:
    **** hahahaha******
  • D Dr.Organic:
    +1
  • G ganjasevdalısı:
    ********* ********** *** *** *** **** ******* ****** hahahaha ********** ***** *** **** ****** ******** ******** ***** *** *****
    **** ******* ***** hahahahahahahaha*** **** hahahaha******
    +1
    **** ***** ****** ******* ********** hahahaha ****** ****** ******
    +1
  • A ax-b:
    *** ******** **** ***** ****** ** ***** *** hahahaha**** ********** *** *** *** **** ******* ****** hahahaha ********** ***** *** **** ****** ******** ******** ***** *** *****
  • G ganjasevdalısı:
    ***** ********* **** ********** ******** ******** hahahaha* **** ********** **** ** ********* ********* ********** *** *** *** **** ******* ****** hahahaha ********** ***** *** **** ****** ******** ******** ***** *** *****
  • G ganjasevdalısı:
    ***** hahahaha** ******** ******** ****** ********* ******** *** ******
  • D Dr.Organic:
    **** ******* ***** hahahahahahahaha*** ***** **** *** hahahaha******* ****** ***** ** hahahaha ***** **
  • D Dr.Organic:
    **** hahahaha ***** ******** *****
    +1
  • G ganjasevdalısı:
    *** ***** ****** **** ******* ******* ******* ********** **** ******* hahahaha *** ******** ********** *** ******** **** ***** ****** ** ***** *** ******
    ***** hahahaha** ***** ****** ** ***** **** hahahaha* ****** ********* hahahaha ***** ******** *****
    +1
  • G ganjasevdalısı:
    **** ***** ***** **** *** **
    **** hahahaha * ***** ********* ***** ******** ** ******
    +1
  • D Dr.Organic:
    ******** ****** ******** ****** *** **** ** ***** ******** ***** ****** ***** **** ** **** ****** ********* ****** ***
    ********* * ******* ********* hahahaha * ***** ********* ***** ******** ** ***
    +1
  • D Dr.Organic:
    +1
    **** hahahaha** hahahaha** ****** ******** ****** *** **** ** ***** ******** ***** ****** ***** **** ** **** ****** ********* ****** ***
  • G ganjasevdalısı:
    ******* ****** hahahaha ***** * ***** **** **** ******** hahahaha*
    G ganjasevdalısı: ******* ****** hahahaha ***** * ***** **** **** ******** hahahaha*