Outdoorcular organikciler yorumlarınızı bekliyorum

Ancolot

Yeni üye
Kankalar hayırlı growlar bol hasatlar hepimize
3 yavrumuz ocak20 gibi hayata merhaba dediler :)
Toprak bu işler için kullanılan özel toprak markasını hatırlamıyorum
Biraz daha güçlendikten sonra bahçeye almayı düşünüyorum outdoor misali bunun için özel bir inek gübreli bahçe toprağı karışımı hazırlıyacağım. Sizce bu karışım toprağın içine başka ne gerekli ? Vitamin olarak
Canna terravega 2,5ml 1lt olarak ilerliyorum şuanlık
Haftaya cannazym başlamayı düşünüyorumIMG_2493.jpeg

Biraz daha güçlendikten sonra bahçeye almayı düşünüyorum outdoor misali bunun için özel bir inek gübreli bahçe toprağı karışımı hazırlıyacağım. Sizce bu karışım toprağın içine başka ne gerekli ? Vitamin olarak
Haftaya cannazym başlamayı düşünüyorumEkli dosyayı görüntüle 19143
Eğer yer sıkıntı n yoksa bahçe'ye 50*50 üç tane çukur kaz çıkan toprağı inek gübresi solucan gübresi perlit te ekle O'ndan sonra çukurları kapat. Bir ay sonra çukurlara bu bitkileri köklerine zarar vermeden nakil yap sadece şu versen bile yeterli tabiat ana gerisini halleder...

Melez

Müptezel
Haftaya cannazym başlamayı düşünüyorumEkli dosyayı görüntüle 19143
kanka pek outdoor anlamam ama simdi zamanimi degildir bilmiyorumda 60 gunluk bitkiler icin cok kucuk duruyorlar

VendettaX

Ordinaryüs
Merakla bekliyoruz solucan gübresi ile yarasa gübresi ile bı karışım toprak karıştır vegde at kanka bitkileri guclenince .

Ancolot

Yeni üye
kanka pek outdoor anlamam ama simdi zamanimi degildir bilmiyorumda 60 gunluk bitkiler icin cok kucuk duruyorlar
Evet ufak kaldılar yeni yeni toparlıyorlar kendilerini kanka ampül vb şeyler kullanmadım 10 gündür falan güzel ışık aldı havalar açınca karadeniz bölgesi sıkıntı kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    * ****** ******* ******** ********* ****** ********* ****** ********** ********* *** ********** hahahaha ****
  • TabldotLife TabldotLife:
    **** ** ******* ***** ****** ****** ****** ***** ********** * ***** ***** ***** hahahaha * ***** hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    ***** ********* ***** ****** ** ******** ********** ***** ****** ********* **** *******
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ****** **
  • M Mamba70:
  • Emmy Emmy:
  • M Mamba70:
    hahahahahahahaha
  • M Mamba70:
  • Emmy Emmy:
  • M Mamba70:
  • the imam the imam:
    hahahahahahahaha
  • the imam the imam:
    ******* ******** ****** *** ****** hahahaha* ********** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ******** **
    +1
  • the imam the imam:
  • the imam the imam:
  • bandaleros bandaleros:
  • R RainGrow:
    ******** ***** ****** ***** ** ***** **** ******** **
    +1
  • R RainGrow:
    hahahahahahahaha
  • the imam the imam:
  • the imam the imam:
    hahahahahahahaha
  • R RainGrow:
    **** * ******** ****** hahahaha* *** *** * **** **** hahahaha* ***** ********** **** hahahaha******* *** *** ** ********* *** ****** ********** ********** hahahaha****
  • bandaleros bandaleros:
    ** ***** ****** ********** ******** * **** hahahaha** ***** ****** ***** ** ***** **** ******** **
  • Emmy Emmy:
  • the imam the imam:
    **** * ******** ****** hahahaha* *** *** * **** **** hahahaha* ***** ********** **** hahahaha******* *** *** ** ********* *** ****** ********** ********** hahahaha****

hahahaha ****** hahahaha****** *****
    +1
  • R RainGrow:
    * * **** ******** *** ***** ********* ****** **** ******** *** ***** **** ******** * * ***** ***** ** ********** **** **** ** ********** ** ***** **** **** ***** **** ****** *** ***** ****** ***** *** **** hahahaha **** ******** ***** ****** ****** ******* hahahaha* ******** ********* ** ********* **** ** ** ***** ******* ** ** hahahaha* ** ** *** ****** hahahaha hahahaha* **** ********** **** **** *** hahahaha hahahaha* ****** ****** hahahahahahahaha
    +1
    R RainGrow: * * **** ******** *** ***** ********* ****** **** ******** *** ***** **** ******** * * *****... +1