Outtor TKİ yardım ustalar

• Konbuyu başlatan Üye silindi 31048
  • Başlangıç tarihi

tohumlu.06

Yeni üye

Kanka bu Bitki de aynı değil dimi benziyor bazı yaprakları ben şey düşündüm bunlara toping attı adam küçükken stres filan böyle oldu diye düşünüyorum çünkü Esrar gibi yetişiyor
Bunlar cannabis, ama dünkü dediğim gibi değil gibiydi. En azından cannabis bile olsa endüstriyel (rudalis) ddedikleri.sadece tohum ve iplik olur yani. bekle bakalım çiçeğe filan girecek mi.sana tavsiyem iyi bi tohum bulman. O kdr vakit ve emek harcıyon bari garanti olsun

Ü

Üye silindi 31048

Guest
Bunlar cannabis, ama dünkü dediğim gibi değil gibiydi. En azından cannabis bile olsa endüstriyel (rudalis) ddedikleri.sadece tohum ve iplik olur yani. bekle bakalım çiçeğe filan girecek mi.sana tavsiyem iyi bi tohum bulman. O kdr vakit ve emek harcıyon bari garanti olsun
Aynen iplik için olabilir tohumu ben almadım bu haliyle aldım birinden şimdi tohum var fişizlendi de geç kalmadım umarım

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Frisian ducth diye bir tür var yaprakları ona çok benziyor.

Ü

Üye silindi 19785

Guest

Kanka harbi benziyor iyimidir bu tür fotoda güzel sömek filan vermiş
Arkadaşlar iyi bişe değil dedi ama belki öyle değildir
Genelde gizli ekimde belli olmasın diye kullanılan bir tür olduğunu okumuştum. Baksana burda bile o kadar anlayan adam olduğu halde bu kenevir değil diyen oldu :)
Şakası bir yana eğer sana tohumu-fideyi veren kişi alelade bir tohumdan çıkartmadıysa neden olmasın ki ayrıca nette şöyle bir açıklama gördüm.

Frizce Ördek efektleri​

Frisian Duck, güçlü bir taze çam ve narenciye alt tonlu meyve tadı olan çubuklar üretir. Mor çubukların sativa etkileri canlandırıcı ve rahatlatıcıdır, sıkı araştırmalar için endişelenmenize gerek yoktur. Bu nedenle çeşitlilik, en güçlü psikoaktif deneyimi aramayan yetiştiriciler için uygundur. Bunun yerine, normal günlük görevleri yerine getirmenin ve gerçekleştirmenin hala mümkün olduğu, hoş, hafif ve dengeli bir mola bekleyebilirsiniz. Ancak dikkatli olun, Frisian Duck içiyorsanız, dışarı çıkıp spor yapmak için karşı konulmaz bir istek duyabilirsiniz. Eğitim orta derecede yoğundur ve çok uzun sürmez.

Ü

Üye silindi 31048

Guest
Genelde gizli ekimde belli olmasın diye kullanılan bir tür olduğunu okumuştum. Baksana burda bile o kadar anlayan adam olduğu halde bu kenevir değil diyen oldu :)
Şakası bir yana eğer sana tohumu-fideyi veren kişi alelade bir tohumdan çıkartmadıysa neden olmasın ki ayrıca nette şöyle bir açıklama gördüm.

Frizce Ördek efektleri​

Frisian Duck, güçlü bir taze çam ve narenciye alt tonlu meyve tadı olan çubuklar üretir. Mor çubukların sativa etkileri canlandırıcı ve rahatlatıcıdır, sıkı araştırmalar için endişelenmenize gerek yoktur. Bu nedenle çeşitlilik, en güçlü psikoaktif deneyimi aramayan yetiştiriciler için uygundur. Bunun yerine, normal günlük görevleri yerine getirmenin ve gerçekleştirmenin hala mümkün olduğu, hoş, hafif ve dengeli bir mola bekleyebilirsiniz. Ancak dikkatli olun, Frisian Duck içiyorsanız, dışarı çıkıp spor yapmak için karşı konulmaz bir istek duyabilirsiniz. Eğitim orta derecede yoğundur ve çok uzun sürmez.
Vay **** be iyiymiş bunu büyütüp tohumunu almak çok iyi olur o zaman

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H happyworld:
    hahahahahahahaha
  • H happyworld:
    +1
  • T Turco:
    ******** hahahaha ***** *** ******** ********** * ******* **** ****** ** *** ********* ******* ********** hahahaha* ********** ** ******** ****** **********
  • T Turco:
    ****** ****** ********** ********* **** ********* hahahaha**
  • H happyworld:
    **** *** ******** hahahaha***** ***** **** hahahaha* ********** ****** ********* ***** *** ********* hahahaha hahahaha****** **** ********** ******** hahahaha** ***** *** **** ********** **** ******* ***** **** **** ********** **********
  • T Turco:
  • T Turco:
    ****** **** **** ******* **
  • H happyworld:
    *** ******** ***** ****** *** *** hahahaha ****** *** ******* ********* hahahaha ******** *******
  • H happyworld:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • H happyworld:
    ****** hahahaha ****** ****
  • T Turco:
    **** *** *** ******* ****** **** * * ** hahahaha ******** *** *** ***** **** **********
  • H happyworld:
    ********* ***** *** ********** ********** *** hahahaha**** ***** ********* ******** ****** ********
  • H happyworld:
    hahahaha** ********** ******** *****
  • G GaribanMüptezel:
  • H happyworld:
    ** hahahaha *******
  • H happyworld:
  • G GaribanMüptezel:
  • G GaribanMüptezel:
  • G Groww1010:
  • G Groww1010:
  • G Groww1010:
    G Groww1010: * ***** ******* **********