Patlarken yakalanan varsa açsın bi eski defter

• Konbuyu başlatan Üye silindi 30129
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 30129

Guest
Ben tamamım Daha önce patlarken ailesine polise vs yakalanan varmı neler geçti içinizden neler oldu sohbete başlayalım

F9Devil

Üye
Bir kere polis çevirdi zirvelerdeydik arkadaşımla didik didik arabayı aradılar. Yapmayın böyle şeyler gençsiniz anladınız siz deyip bıraktılar. Tek konuşma bu oldu başka hiçbir şey konuşmadık. Teşekkür ettik ayrıldık. Çok hızlı oldu her şey çok bir şey hissedemedik ama adrenalinin tavan yapmasıyla ikimizde çok normalleştik kafa baskılandı gibi oldu. Bir kere de düşerken hastaneye gidip serum taktırmıştım. Serum sayesinde kafa x2 olarak dönmüştü bütün acil serviste hastalar hemşireler herkese sardım komiklikler şakalar, baya güldürmüştüm milleti. Gençlik zamanları… şeker ve türevlerini kimseye önermiyorum bu arada rezil bir şeydir zararı çoktur. Vücüdu ve beyni çok yorar çok hasar verir.

Son düzenleme:
kardeşim bak yaşim ozaman 16 bitane ogulcan die bi equrum vardi kankam di ozamanlar yedigim içtigim ayri gitmiyor sabah aksam beraberdik neyse bayram günü bu pi.ç aradi dedi kanka bayram sekeri gelmiş orjinal takilalalim a.mk aile zaten ozamanlar ayikio ama suc üstü yapmaya çalişiyor bende her seferinde inkar ediyorum yeminler ediyorum içmiyorum neyse
bu p.ç beni aradi bende dedim tamam gel am.k
gşttik mahaledrn bi corbaciya aldik B balanc betleyde deniliyor double lavuk dedi 1 tane yutun bu kahpe dedi kanka gel 3 unude ayni anda yutak güzel kafa yasiyak **** topu öle böle ikna etti beni
qttik 3 ünüde aradan 25 dakika falan gecti dedim gel surdan bi soda alak neyse sodolari ictik rexi gel kanka tidip bi kqpak alak seker patlasin **** insaata girdik inşaat zaten etiket olmuş etiketi birak bandirol olmuş
neyse bi kapak qldim cayir cayir patlamaya basladim önümü göremiyorum görüntü bi gidiyor bi geliyor ogulcan diyorum ayikmisin ayik ol bize hıııııııı hıııı dio kahpe baska hişey demiyor inşaatin 3 katindayiz **** bi baktim merdivrnlerin basinda babam ogulcana diyotuö olum kafalara bak **** ogulcan babami gmrüyorum ogulvsn dio hıııı hııııı iyimiş hesabi bi baktim adam yaklasti iyiice ben halen vallayi halis zannediyrm elindede bi sopa a.mk bi saldirdi bize orda dedim ahanda halis degilmiş neyse babam o kafalarda haşladi bizi **** eve getirdi solona bi girdim ahaaa ev sampiyonlar ligi amcamlar var ablamın arkadaslari gelmiş **** neyse gittim tekli koltuga oturdum falan tabi haliya bakiyorum kafami kaldirmiyorum orda yasadigimi bi allah bide hen biliyorum tabi eveeki herkez uyandi a.mk babam dedi kalk elini yüzünü yika am.k gittim tuvalete simdi kirmisi sicak mavi soguk ya **** sogu aciyorum sicak akiyor sivagi açıyprım soguk akıyor **** diyorm yanliş açtim yakinlaşiyprum kirmizi mavi musluk belli uzaklasiyorum renkler kaybpşuyor a.mk yarisi ojdan yarisini ondsm açtım zor bela kqfami koyduö suyun alyima am.k öle bi kafa yasiyorumki kac fakika öle durdugum belli degil neyse hqvada sicak mk odama geldim nasilim aynaya bakiyorum gözletrimr diyoruö eywa babam skecek beni işim bitti millet gitti sonra evin içinde kixbox maçı basladi babam vs ben tek tarafli box maçı dedim baba valla tedavi olucam falan öle hayatta kaldim :)))

kardeşim bak yaşim ozaman 16 bitane ogulcan die bi equrum vardi kankam di ozamanlar yedigim içtigim ayri gitmiyor sabah aksam beraberdik neyse bayram günü bu pi.ç aradi dedi kanka bayram sekeri gelmiş orjinal takilalalim a.mk aile zaten ozamanlar ayikio ama suc üstü yapmaya çalişiyor bende her seferinde inkar ediyorum yeminler ediyorum içmiyorum neyse
gşttik mahaledrn bi corbaciya aldik B balanc betleyde deniliyor double lavuk dedi 1 tane yutun bu kahpe dedi kanka gel 3 unude ayni anda yutak güzel kafa yasiyak . topu öle böle ikna etti beni
qttik 3 ünüde aradan 25 dakika falan gecti dedim gel surdan bi soda alak neyse sodolari ictik rexi gel kanka tidip bi kqpak alak seker patlasin . insaata girdik inşaat zaten etiket olmuş etiketi birak bandirol olmuş
neyse bi kapak qldim cayir cayir patlamaya basladim önümü göremiyorum görüntü bi gidiyor bi geliyor ogulcan diyorum ayikmisin ayik ol bize hıııııııı hıııı dio kahpe baska hişey demiyor inşaatin 3 katindayiz . bi baktim merdivrnlerin basinda babam ogulcana diyotuö olum kafalara bak . ogulcan babami gmrüyorum ogulvsn dio hıııı hııııı iyimiş hesabi bi baktim adam yaklasti iyiice ben halen vallayi halis zannediyrm elindede bi sopa a.mk bi saldirdi bize orda dedim ahanda halis degilmiş neyse babam o kafalarda haşladi bizi . eve getirdi solona bi girdim ahaaa ev sampiyonlar ligi amcamlar var ablamın arkadaslari gelmiş . neyse gittim tekli koltuga oturdum falan tabi haliya bakiyorum kafami kaldirmiyorum orda yasadigimi bi allah bide hen biliyorum tabi eveeki herkez uyandi a.mk babam dedi kalk elini yüzünü yika am.k gittim tuvalete simdi kirmisi sicak mavi soguk ya . sogu aciyorum sicak akiyor sivagi açıyprım soguk akıyor . diyorm yanliş açtim yakinlaşiyprum kirmizi mavi musluk belli uzaklasiyorum renkler kaybpşuyor a.mk yarisi ojdan yarisini ondsm açtım zor bela kqfami koyduö suyun alyima am.k öle bi kafa yasiyorumki kac fakika öle durdugum belli degil neyse hqvada sicak mk odama geldim nasilim aynaya bakiyorum gözletrimr diyoruö eywa babam skecek beni işim bitti millet gitti sonra evin içinde kixbox maçı basladi babam vs ben tek tarafli box maçı dedim baba valla tedavi olucam falan öle hayatta kaldim :)))
bunu yazarken kafan güzel olduguna yemın edebilrim ama kanıtlayamam :İd

No Panic

Üye
gşttik mahaledrn bi corbaciya aldik B balanc betleyde deniliyor double lavuk dedi 1 tane yutun bu kahpe dedi kanka gel 3 unude ayni anda yutak güzel kafa yasiyak . topu öle böle ikna etti beni
qttik 3 ünüde aradan 25 dakika falan gecti dedim gel surdan bi soda alak neyse sodolari ictik rexi gel kanka tidip bi kqpak alak seker patlasin . insaata girdik inşaat zaten etiket olmuş etiketi birak bandirol olmuş
neyse bi kapak qldim cayir cayir patlamaya basladim önümü göremiyorum görüntü bi gidiyor bi geliyor ogulcan diyorum ayikmisin ayik ol bize hıııııııı hıııı dio kahpe baska hişey demiyor inşaatin 3 katindayiz . bi baktim merdivrnlerin basinda babam ogulcana diyotuö olum kafalara bak . ogulcan babami gmrüyorum ogulvsn dio hıııı hııııı iyimiş hesabi bi baktim adam yaklasti iyiice ben halen vallayi halis zannediyrm elindede bi sopa a.mk bi saldirdi bize orda dedim ahanda halis degilmiş neyse babam o kafalarda haşladi bizi . eve getirdi solona bi girdim ahaaa ev sampiyonlar ligi amcamlar var ablamın arkadaslari gelmiş . neyse gittim tekli koltuga oturdum falan tabi haliya bakiyorum kafami kaldirmiyorum orda yasadigimi bi allah bide hen biliyorum tabi eveeki herkez uyandi a.mk babam dedi kalk elini yüzünü yika am.k gittim tuvalete simdi kirmisi sicak mavi soguk ya . sogu aciyorum sicak akiyor sivagi açıyprım soguk akıyor . diyorm yanliş açtim yakinlaşiyprum kirmizi mavi musluk belli uzaklasiyorum renkler kaybpşuyor a.mk yarisi ojdan yarisini ondsm açtım zor bela kqfami koyduö suyun alyima am.k öle bi kafa yasiyorumki kac fakika öle durdugum belli degil neyse hqvada sicak mk odama geldim nasilim aynaya bakiyorum gözletrimr diyoruö eywa babam skecek beni işim bitti millet gitti sonra evin içinde kixbox maçı basladi babam vs ben tek tarafli box maçı dedim baba valla tedavi olucam falan öle hayatta kaldim :)))
Kanka o kadar içten yazmışsın ki eski cayır cayr olduğum günler aklıma geldi

Trefalgar

Kıdemli Üye
Okurken çenem kasıldı kral kalemine sağlık :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    * ****** ******* ******** ********* ****** ********* ****** ********** ********* *** ********** hahahaha ****
  • TabldotLife TabldotLife:
    **** ** ******* ***** ****** ****** ****** ***** ********** * ***** ***** ***** hahahaha * ***** hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    ***** ********* ***** ****** ** ******** ********** ***** ****** ********* **** *******
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ****** **
  • M Mamba70:
  • Emmy Emmy:
  • M Mamba70:
    hahahahahahahaha
  • M Mamba70:
  • Emmy Emmy:
  • M Mamba70:
  • the imam the imam:
    hahahahahahahaha
  • the imam the imam:
    ******* ******** ****** *** ****** hahahaha* ********** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ******** **
    +1
  • the imam the imam:
  • the imam the imam:
  • bandaleros bandaleros:
  • R RainGrow:
    ******** ***** ****** ***** ** ***** **** ******** **
    +1
  • R RainGrow:
    hahahahahahahaha
  • the imam the imam:
  • the imam the imam:
    hahahahahahahaha
  • R RainGrow:
    **** * ******** ****** hahahaha* *** *** * **** **** hahahaha* ***** ********** **** hahahaha******* *** *** ** ********* *** ****** ********** ********** hahahaha****
  • bandaleros bandaleros:
    ** ***** ****** ********** ******** * **** hahahaha** ***** ****** ***** ** ***** **** ******** **
  • Emmy Emmy:
  • the imam the imam:
    **** * ******** ****** hahahaha* *** *** * **** **** hahahaha* ***** ********** **** hahahaha******* *** *** ** ********* *** ****** ********** ********** hahahaha****

hahahaha ****** hahahaha****** *****
    +1
  • R RainGrow:
    * * **** ******** *** ***** ********* ****** **** ******** *** ***** **** ******** * * ***** ***** ** ********** **** **** ** ********** ** ***** **** **** ***** **** ****** *** ***** ****** ***** *** **** hahahaha **** ******** ***** ****** ****** ******* hahahaha* ******** ********* ** ********* **** ** ** ***** ******* ** ** hahahaha* ** ** *** ****** hahahaha hahahaha* **** ********** **** **** *** hahahaha hahahaha* ****** ****** hahahahahahahaha
    +1
    R RainGrow: * * **** ******** *** ***** ********* ****** **** ******** *** ***** **** ******** * * *****... +1