Photo da Yaprak uçlarında leke

Nem %70 lerde
Toprağı hergün 5 10 ml suluyorum
Arkadaş ışığı kıs dedi %15 ten %10 a çektim
Ph taze içme suyuyla 6 hep

Yesil888

Ordinaryüs
Hergün su vermeklere kökleri cürütüyorsun, yaprakarin ucundaki sarilik ondan. nemi 80 nin üzerine cikart, sicaklik en az 25 derece. PH yi 6,8-7 yap. Bu sayede bitki azotu daha iyi alacak. PH 6 da NPK gübresinin icindeki fosfor ve potasyumu daha iyi alir, ama su anda filizin azota daha cok ihtiyaci var

Yesil888

Ordinaryüs
Sormussun cevap yazdim, ya yazdiklarima göre devam edersin yada kafa göre takilirsin, kusura bakma ben biraz sertim bu grow konusunda." Hadi kankalar" diye bir konu actim. Bak bitkime.

Hergün su vermeklere kökleri cürütüyorsun, yaprakarin ucundaki sarilik ondan. nemi 80 nin üzerine cikart, sicaklik en az 25 derece. PH yi 6,8-7 yap. Bu sayede bitki azotu daha iyi alacak. PH 6 da NPK gübresinin icindeki fosfor ve potasyumu daha iyi alir, ama su anda filizin azota daha cok ihtiyaci var
Işıkla ilgili bi sorun gördünmü kanka
Mars hydro fc6500 %15 20
%10a çektim şimdi

Yesil888

Ordinaryüs
Tamam kanka sana yazdim, ben sertim bu konuda buradaki bütün kankalarin iyi hasat alip , torbacidan kurtulsun diye. Ben sana sikintiyi yazdim sen bana soru sordun su lekesi olabilir mi diye. Seni kirdiysam özür dilerim.

Tamam kanka sana yazdim, ben sertim bu konuda buradaki bütün kankalarin iyi hasat alip , torbacidan kurtulsun diye. Ben sana sikintiyi yazdim sen bana soru sordun su lekesi olabilir mi diye. Seni kirdiysam özür dilerim.
Abi onu diyom su lekesi ni ben sormadım
Yok kanka kırılma gücenme yok
Bilenler söyliyecek bilmeyenler öğrenecek bukadar basit

Yesil888

Ordinaryüs
Filizler boya gidiyor , bu isik az geliyor demektir. O filizlerin yanina bir cubuk tak ve destekle, isigi bir tik arttir. O isikla muhtesem hasat almalisin. Bende 2 tane mars TS 3000 var. O isikla veg süresi ve saksi büyüklügüne göre bir saksidan 400-450 gr kuru alman icten degil :)

Bir tanesinde de ana dal çok açık renkli diğerlerine göre birde yamuk duruyor etrafına pet koydum ona yapılacak birşey var mı birde genel bir resim atayım yorumlarsan sevinirim

Yesil888

Ordinaryüs
Resimleri gördüm ve yapman gerekini yazdim, kanka lütfen yazdiklarimi anliyarak oku. Bu sordugun sorunu cevabi zaten var yazdiklarimda.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • B biggie34_:
    +1
    B biggie34_: ******** +1