Potasyum silikat nasıl kullanılır

ELON KUSH

Kıdemli Üye
kanka gübre vermeden önce 1litreye yaklaşık 0.5ml ver suda bi 1-2 saat dinlensin çözülsün sınra gübreleri ekle ph ayarla sula

nasa

Doktor
Bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim teşekkürler
çok acemi değilsen ve outdoor yapmıyorsan kullanmanı önermem birazda burda kullanma amacın önemli haşereleri engellemek mi stresi azaltmak mı haşereleri kovmak istiyorsan rhino skin stres azaltmak istiyorsan revive kullanabilirsin

Helopapa

Üye
çok acemi değilsen ve outdoor yapmıyorsan kullanmanı önermem birazda burda kullanma amacın önemli haşereleri engellemek mi stresi azaltmak mı haşereleri kovmak istiyorsan rhino skin stres azaltmak istiyorsan revive kullanabilirsin
İlk grow stresi azaltmak için kullanıcam knka

Helopapa

Üye
Minimum maliyetle yetiştirmeye çalışıyorum 1 lt revive 460tl o parayı ona verirsem kahrolurum
Bakma sen revive kullan diyenlere. Onlar senin maddiyattn dolayi bu pitsyum silikatı kullnmya çalıştığını anlayamayacak kadar düşünme yetisi olmayanlar .d gelen giden revive kullan demis. Hey allahım. Acaba adam neden bunu seçti o_O

nasa

Doktor
Bakma sen revive kullan diyenlere. Onlar senin maddiyattn dolayi bu pitsyum silikatı kullnmya çalıştığını anlayamayacak kadar düşünme yetisi olmayanlar .d gelen giden revive kullan demis. Hey allahım. Acaba adam neden bunu seçti o_O
kuru laf kalabalığı yapma kardeşim parası olupta potasyum silikat kullananlarıda biliyorum arkadaş bütçeden dolayı bunu tercih ettiğini söyleseydi bizde ona göre yönlendirirdik hayırdır senin derdin ne ki sert çıkışıyon anlamadım

Kara.Kuru

Yeni üye
Ben anladiysam sorun bende degil sendedir. Laf kalabaligini sen yapiyon suan. Uzatmayalim bence
kuru laf kalabalığı yapma kardeşim parası olupta potasyum silikat kullananlarıda biliyorum arkadaş bütçeden dolayı bunu tercih ettiğini söyleseydi bizde ona göre yönlendirirdik hayırdır senin derdin ne ki sert çıkışıyon anlamadım

Kara.Kuru

Yeni üye
Ustelik ben sana veya baskasina atar yapmadim. Biriniz revive demissiniz. Adam neden potasyum oldugunu izah etmis. Digeriniz gelmis gene revive demis. Ben buna yorum yaptim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 2 2008Grower:
    ****** hahahaha* ****** ********* ********* ******* **** ** **
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    hahahaha *** * ********* ******* ******** **** **** ******
  • L Levrekbaz45:
    hahahahahahahaha
  • 2 2008Grower:
    ********* ** **** ********* ******* ****** ******* hahahaha*
  • L Levrekbaz45:
    hahahaha* *** *******
    **** ******** hahahaha** *****
  • Emmy Emmy:
  • muadip muadip:
    **** ******** ******* ***** **** ******* ****** hahahaha *** * ********* ******* ******** **** **** ******
  • 2 2008Grower:
    hahahaha ********** hahahaha** ********* **
    **** ******** ******* ***** **** ******* ****** ******** ** ***** *** *** ******** ******* ********* ****** ********** ********* ***** ***
  • Emmy Emmy:
    ** ****** ****** ***** ****** ***** ****** ******** ******* ***** **** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ******* ****** ****** ***** ****** ***** **
    +1
  • Emmy Emmy:
    ********** ******* ***** **
  • Emmy Emmy:
  • muadip muadip:
    +1
    hahahahahahahaha * ***** *****
  • Emmy Emmy:
    **** ***** hahahaha ****** ***** ** *****
    +1
  • 2 2008Grower:
    ***** ***** ******* * ********** ****** ******** ***** ***** * ****** **** ******* * **** **** ******* ********* ***** **** hahahaha******
  • NewGardener NewGardener:
  • NewGardener NewGardener:
    * ****** ***** hahahaha* ***** ***** *********
    +2
    ******* ******** hahahaha*
    hahahahahahahaha hahahaha ******** ******** ******* * ** **** ******
    Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti: hahahahahahahaha hahahaha ******** ******** ******* * ** **** ******