purple diesel auto flower 54.gün

köşkerrr

Yeni üye
merhabalar herkese bitkilerimin sömekleri şişmiyor, haftada bir kez biobizz in gübre tablosuna uygun şekilde veriyorum. bitkim auto olduğu için endişeliyim sizce sömekler şişer mi yoksa hasata kadar böyle mi kalacak şişirmek için ne yapabilirim teşekkürlerWhatsApp Image 2021-04-14 at 21.59.01.jpeg
WhatsApp Image 2021-04-14 at 21.58.57.jpegWhatsApp Image 2021-04-14 at 21.58.58 (1).jpegWhatsApp Image 2021-04-14 at 21.58.58.jpegWhatsApp Image 2021-04-14 at 21.58.59 (1).jpegWhatsApp Image 2021-04-14 at 21.58.59.jpegWhatsApp Image 2021-04-14 at 21.59.00.jpeg

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
kaç bitkin var ışığın hangi marka kaç watt ve kaç haftalık bitkilerin 6 haftalık falan olmalılar değil mi ? biraz bilgi versene ...

mysseer

Yeni üye
aynı gübreden bende aldım kanka şimdi tribe soktun beni bence ışık az, bazı şömeklerinin kokusu burnuma kadar geldi sanki

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Kanka bı overdrive alıyorsun,pistillerin yüzde onu kahverengilesmeye baslayinca maximum dört sulamaya eş değer gelecek şekilde ana besinlerle beraber belirtilen oranda veriyorsun sonrada cekiliyorsun kenara çocukları izliyorsun..Şu anki hali ile kullandıktan sonraki halini görünce değişimi sende göreceksin..Hasatin bol olsun,selametle.

köşkerrr

Yeni üye
Someklerin sismesi icin daha cokkk vaktin var sabirli ol
bitki auto olunca tribe girdim kanka bide bu benim ilk grrowum bunları kestikten sonra 3 tane ak-48 filizim var onlarada şuan aynı kabinde 24/0 ışıkta bakıyorum mecburen bunları kesinde 18/6 ya çevirip daha profesyonel bi şekilde eğitimlerini vererek büyütmeyi hedefliyorum zaten bunlardan aldığım sigaralar beni bi süre götürür ak-48 lere daha uzun zaman tanıyabilirim bence onlar daha iyi olacak

köşkerrr

Yeni üye
Kanka bı overdrive alıyorsun,pistillerin yüzde onu kahverengilesmeye baslayinca maximum dört sulamaya eş değer gelecek şekilde ana besinlerle beraber belirtilen oranda veriyorsun sonrada cekiliyorsun kenara çocukları izliyorsun..Şu anki hali ile kullandıktan sonraki halini görünce değişimi sende göreceksin..Hasatin bol olsun,selametle.
overdrive ne biraz daha açıklayıcı olur musun fazlasıyla cahilim :)

Ü

Üye silindi 20072

Guest
overdrive ne biraz daha açıklayıcı olur musun fazlasıyla cahilim :)
Estgfrllah cahillik demeyelim biz ona,bizde anamızın karnından overdrive ile dogmadik kanka sonuçta :) ciceklenmedeki bitkiye % 25 lik bir etki sağlayacak,somekleri sisirmeye yarayacak bir besin solüsyonu..Ana besinlerin yanında litre başı bir ml olarak verebilirsin..
Assagiya linkini birakiyorum,fiyatı ve daha detaylı açıklamarina oradan ulasabilirsin.

Tikla

Moderatör tarafında düzenlendi:
Söylemiş tüm söylenmesi gerekeni azına sağlık

köşkerrr

Yeni üye
Söylemiş tüm söylenmesi gerekeni azına sağlık
kanka peki ben şunu anlamıyorum şimdi bu bitki auto bitki, 14 şubatı doğum tarihi kabul ediyorum 8 şubatta filizlendirdim yanlış hatırlamıyorsam ve 17 ila 20 mart arasında hepsi çiçeklenmeye başlamıştı şuan 15 nisan ve benim hasata daha ne kadar zamanım var eğer bir iki haftaysa zaten overdrive kullanmaya vaktim yetmez bugün sipariş etsem gelmesi 4 5 günü bulacak hasatı geciktirmek istemiyorum thclerin bozulup cbd dedikleri şeye dönüşme ihtimali gözümü korkutuyor

köşkerrr

Yeni üye
kanka peki ben şunu anlamıyorum şimdi bu bitki auto bitki, 14 şubatı doğum tarihi kabul ediyorum 8 şubatta filizlendirdim yanlış hatırlamıyorsam ve 17 ila 20 mart arasında hepsi çiçeklenmeye başlamıştı şuan 15 nisan ve benim hasata daha ne kadar zamanım var eğer bir iki haftaysa zaten overdrive kullanmaya vaktim yetmez bugün sipariş etsem gelmesi 4 5 günü bulacak hasatı geciktirmek istemiyorum thclerin bozulup cbd dedikleri şeye dönüşme ihtimali gözümü korkutuyor
yani anlamadığım şey hasata ne kadar zamanım var :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** ********* ******** ******** **** ********** hahahaha**** ********** *** ***** ****** ***** **********
  • içiciadam içiciadam:
    *** ***** ******* ***** *** *** **** ***** *** ******* *** ********* **** ******** **** hahahaha* ***** ********** ********* **** hahahaha*** * **** *** **** ******* ** *** ******* ****** *********
  • N nobetcikeyifci:
    ** ***** *** *** * **** ******** ***** * ***** ********* *** ******** ***** ***** **
  • K Ksksjssjjsj:
    hahahaha ****** ***** ****** ** ***** ** ***** ***** ***** ***** *** **** ***** ******** **** **** ***** **** ****** ***
  • SariTursu SariTursu:
  • K Ksksjssjjsj:
    **** **** hahahaha ****** * ******** hahahaha*** *********
  • N nobetcikeyifci:
    +1
  • K Ksksjssjjsj:
  • K Ksksjssjjsj:
    hahahahahahahaha
  • K Ksksjssjjsj:
  • SariTursu SariTursu:
    hahahahahahahaha
  • K Ksksjssjjsj: