Quantum Board Toplamak icin Yardim

Melez

Müptezel
merhaba gunumuz fiyatlarindan hepimiz haberdariz zaten ne kadar fahis fiyatlara satildiginida biliyoruz boardlarin aliexpressten kendi quantum boardimi alip kendim kurmak istiyorum bugune kadar cobla ilerledim quantum boarda gecis yapmak istiyorum bana link atacak olan varmi nasil kurabilecegimide anlatabilecek biri tesekkurler

AwaKe4

Müptezel
TRY 685.50 | 2 adet/paket Samsung LM281B + 3000K 5000K kırmızı IR UV 120W * 2 LED lamba büyümek kuantum PCB kurulu paneli bahçecilik aydınlatma için
301h de %20 daha verimli kanka :)
Buraya sana link bırakıyorum konuyla ilgili aradığın her bilgi var.

AwaKe4

Müptezel
Kanka bunların toplama değilde hazır tak çalıştir 120 w olanlari yok mu ucuzlarindan iş görür dediğin. Ben fiyatlara bakıyorum hiç bisj anlamiyorum try dolar hepsi yazıyor kaç para olduğunu çözemiyorum banada bi link atar mısın sana zahmet konuya ve siteye hakimsen
Kankacım hazır tak çalıştır olanları tr ile aliexpress ortalama aynı fiyat. Board lar Samsung un zaten. Yukarıda attığım konuda ayrı ayrı linkler var. Siz tüm dönemler için kullanacaksanız, 3500k+ıv ır olanı seçeceksiniz. Ayrıca lm301H seçerseniz dediğim gibi yeni olan board ı o ve %20 verim daha iyi 288b ye göre. TR içi alım yaparken board a dikkat edin Samsung olması lazım. Bir de driver a dikkat edeceksiniz. TR içi malesef link atamıyorum. Sponsor ile görüşebilirsiniz onlar yardımcı olurlar size nasıl bir ışığa ihtiyacınız olduğu konuda. Malesef size link atamam kanka ama bildiğim kadarıyla sorunuz varsa başka yardımcı olabilirim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****