Riplays usta bakar mısın

R

Ripley'sOG

Guest
Şuan yapilicaklari yapmış durumdayız keşke gubre vermeseydin fakat böyle devam et Bitkine gubre vs vermeyi kes 2 3 sulama daha sonra duruma göre

Aliço

Yeni üye
Cvp: Riplays usta bakar mısın

Ripley' Alıntı:
Şuan yapilicaklari yapmış durumdayız keşke gubre vermeseydin fakat böyle devam et Bitkine gubre vs vermeyi kes 2 3 sulama daha sonra duruma göre

Tamamdır ustam bu gün gübre vermeden su verdim, iki ğç sulama daha böyle yapıcam sonra seni bilgilendireceğim

Aliço

Yeni üye

Ripley' Alıntı:
Boyle şeyler olur dert etme gelip geçici

Ustam yazamadım ne zamandır kusura bakma, ya böyle şeyler olur diyorsun ustamda bitki iyi hasat vermez gelişimi durur verimsizleştirir diye endişe ediyorum sadece

R

Ripley'sOG

Guest
Sorun yok ilk zamanlar olur böyle şeyler.Senden amazing bir bitki bekleyen yok bekleyenin alnini karislarim zaten zamani gelince bugünleri hatirlayip güler geçersin.Fakat 2 durum var 1 ödevine iyi çalışman gerek 2 duz mantik is yapma !

Aliço

Yeni üye

Ripley' Alıntı:
Sorun yok ilk zamanlar olur böyle şeyler.Senden amazing bir bitki bekleyen yok bekleyenin alnini karislarim zaten zamani gelince bugünleri hatirlayip güler geçersin.Fakat 2 durum var 1 ödevine iyi çalışman gerek 2 duz mantik is yapma !

Ustam sen harika bir detaysın çok teşekkürler, ayrıca tatildeydim 3 gündür bu gün geldim bitkiye baktım yapraklar yine sararmaya başlamış ustam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********