SüperLemonHaze..

420x

Kıdemli Üye
Dostlar selam;

yeni bir güncelleme ile buradayım dün böyle bir görüntüyle karşılaştım.

Tam 2 gün de susuyorlar 1.5 litre veriyorum saksı başı 2 gün sürüyor yani. Biraz büyük fanlardan toparladım ve sadece litreye 2 ml olcak şekilde revive verdim nedeni ise fan yapraklarını almış olmam ve hızlı kuruyor toprak sürekli dolu sulama yapmak istemedim. Bugün bu haldeler

yapraktan calmag vermeye devam ediyorum..

Sinarit

Müptezel
Dostlar selam;

yeni bir güncelleme ile buradayım dün böyle bir görüntüyle karşılaştım.

Tam 2 gün de susuyorlar 1.5 litre veriyorum saksı başı 2 gün sürüyor yani. Biraz büyük fanlardan toparladım ve sadece litreye 2 ml olcak şekilde revive verdim nedeni ise fan yapraklarını almış olmam ve hızlı kuruyor toprak sürekli dolu sulama yapmak istemedim. Bugün bu haldeler

yapraktan calmag vermeye devam ediyorum..
Güzel gidiyor kanka maşallah. Kanka alttan çıkan suyu nasıl alıyorsun? Direk zemine mi akıyor?

Sinarit

Müptezel
Kanka tavuklar için kullanılan 50x50 delikli altlık var onun altına da saksı altlığı koyuyorum onun içine akıyor, ordan tahliyesinide damacana pompaları var şarjlı onunla yapıyorum.
Tamamdır kankam bende o sistem yaptım ama meyil veremediğim için illa biraz kalinti kalacak.Umarim sorun olmaz.Artik oynatmak istemiyorum saksılari

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ********* ****** ** ** ******* ******* ******** ****** *** ****** ****** ****** ********** ***** ******* ********** ********* ***** ********* ********** ** ***** hahahaha** hahahaha* *** *** ****
  • Night owl Night owl:
    ******* ******** ***** ******** ****** ******** ******** ******** ****** ****** ******* ** ** ******* ***** ** ********** ******** ******* ***** ******* ******
  • Night owl Night owl:
  • bafici bafici:
    ******** * ***** ******** ********* *** ***** ***** ******** **
  • bafici bafici:
    **
  • K Kamacı6161:
    ******** ******** ******* ***** ********** ***** **** **** ** ******* ****** ********
  • quorthon quorthon:
    ******** ********** ***** ***** ***** hahahaha**** ***** ******* ****** * **** ********
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ******** ******** **** ***** hahahaha ********* *** **** ** ********** *** ***** ******* hahahaha***** ******** ***** ******** ****** ******** ******** ******** ****** ****** ******* ** ** ******* ***** ** ********** ******** ******* ***** ******* ******
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha ** ****** hahahaha**** ********* **** ****** ********** **** ********* ********** **** hahahaha ***** hahahaha* ** ******** ******
  • T Tropikal.MR:
  • O Oci137:
  • O Oci137:
  • T Tropikal.MR:
    ******* ***** ******* ** ****** *** hahahahahahahaha
  • Houp53 Houp53:
    ****** **** ******** ******* *** ****** ******** ****** ******** ****** hahahaha ******
  • Houp53 Houp53:
    * *** ****** ******** ****** ******** ****** hahahaha ****** ******** ******* * * **** ****
  • L lityum:
    ***** ***** *
  • L lityum:
    **** ****** hahahaha* ****** **** ****** **********
  • L lityum:
    ** * ** *** ** * ** **
  • O Oci137:
    ******* ******* ********* **** *** ***** hahahaha ***** **** ********** **** **** ****** *** ******** ******** ********** ***** hahahaha* *** ******* *** ********* * ******* ****** ********* ********* ** ******* ***** hahahaha ***** ** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* ********* **** *** ***** hahahaha ***** **** ********** **** **** ****** *** ******** ******** ********** ***** hahahaha* *** ******* *** ********* * ******* ****** ********* ********* ** ******* ***** hahahaha ***** ** **** ***** ****** *** *** ****** * ******** *** ****** ******** ****** hahahaha *******
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha** ********* ******** ****** ******* ******
  • O Oci137:
    ******** ****** ****** **** ******** ********* ******* ******* ********* *** ****** ** ******** ***** ********** **** ********** hahahaha ********* ****** ****** hahahaha****
  • Houp53 Houp53:
    Houp53 Houp53: ** ********* ********* ******** ****** ******