Sakinleştiren bir kafa istiyorum. Artık bitkiyi kesmeli miyim?

Ombin

Yeni üye
Evet üstatlar. Çiçekte 52. gün. İlk seferki besin kitlenmesi yaşadığım hasattan sonra ilk başarılı diyebileceğim hasadım. O yüzden tecrübelerinize danışıyorum.
Belirttiğim üzere enerjik değil sakinleştiren bir sigara istiyorum. Genetik bluedream. Dün flush attım. Acilen 3 gün karanlığa almalı mıyım yoksa biraz daha ışık vermeli miyim karar veremedim. Yorumlarsanız sevinirim.

Umt56

Üye
Kanka şuan bitkı hazır gıbı bıraz daha beklersen koltuktan kalkamıcagın bı kafa elde edıcen öncelıklıkle daha kesın sonuc ıcın trikom takıbı yapmak gerekli pistıllet bazen yanıltıcı olabılıyor trikom daha dogru sonuc verır

Ombin

Yeni üye
Kanka şuan bitkı hazır gıbı bıraz daha beklersen koltuktan kalkamıcagın bı kafa elde edıcen öncelıklıkle daha kesın sonuc ıcın trikom takıbı yapmak gerekli pistıllet bazen yanıltıcı olabılıyor trikom daha dogru sonuc verır
mikroskobum bozuldu maalesef. bu seferlik pistillere göre yapacağım. sağol yorumun için kanka

ufleyenkedi

Kıdemli Üye
Karanlık yapmana gerek yok dostum. Şehir efsanesi o karanlık mevzusu. Vakti gelince kest kurut afiyet olsun. Trikom bakmadan pistillere göre kesersen çok yanılabilirsin.

Yesil888

Ordinaryüs
Bekle trikomlar en az %50 amber olsun, vur baltayi as kurut. Yüksek CBD olacak, ictin mi sakinlesir, koltuga yayilir kalirsin.:)

Ombin

Yeni üye
Karanlık yapmana gerek yok dostum. Şehir efsanesi o karanlık mevzusu. Vakti gelince kest kurut afiyet olsun. Trikom bakmadan pistillere göre kesersen çok yanılabilirsin.
Resimlerdeki pistillerin bazıları kahveye dönmüş sanki biraderim. Ne diyosun resme aldanmayıp acil bir mikroskop mu edineyim?

Yesil888

Ordinaryüs
bana %50 yi geçmiş gibi geldi resimlerde kanka sen ne dersin? bekle biraz daha mı diyon
Kanka pistillerden bahsetmiyorum, trikomlardan, görebildigim kadari ile daha seker yapraklarindaki trikomlar bile amber, olmamis ama cok iyi raki rengi olmus, Calxy lerde cok iyi raki rengi olmus:tahminim 1 haftaya ambere dönerler.Hakikaten sakinlestirici bir etki istiyorsan amberi görmeden kesme. Indikaya benzer bir kafasi olacak, ictikten sonra kafan iyi olur, sakinlesirsin, ama uykunuda getirir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • D despotdes:
  • Draggula Draggula:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: *** ****** *******